• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. novembra 2017 
dufam ze monikin roland necita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj moni.uz spolu volali, aj som sa zabudla dnes spytat denisa
2. sep 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste? vsak uz ordinacia skoncila. pozerate docolomanskeho?? :astonished:
2. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neveim....nehovoril nic...tak asi este nie...
necita uz zaspal... :grinning:
2. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si bola zuby umyt maleho pozriet sprchu som stihla este pred ordinaciou... :grinning:

ako sa ma brianko???
2. sep 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin hej :grinning: seraf kukala som a nemám žiadnu normáliš.. na vššetkých je moja mama alebo chlap.. takže zajtra odfotím a pridám :slight_smile:
2. sep 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre tak počkám. Baby ja sa lúčim, môj drahý sa ku mne tak pekne túli, tak mu nebudem neverná s Vami :wink: . Dobrú noc a majte sa.
2. sep 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau serafi, a pekne sa tulte :slight_smile:)

brianko spi, dnes uz bol ok, len si navykol na ruky, vkuse mi je v patach. horor, musim ho rychlo odnaucit...a vecer bol vyhadzany, tak hned dostal fenistil. ale neviem od coho, nic take nove nejedol :sweat_smile:
2. sep 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja este nieco pokukat v tv a potom sup spat
tak sa majte krasneeeeeeeeee paaaaaaaaaaaaaaa
2. sep 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, malý chytil cez víkend vírus od mojej netere.. celú noc mrnčal a ráno o 7mej sa posadil a vyzvracal, odvtedy už zvracal asi 50krát už mu len sliny tečú.. a nepije ani neje ani kvapku, tak mu striekačkou dávam rehydratačný roztok..
bože mne je ho tak lúto, od rána je na rukách a v takej polokome.. slzy mu tečú a je ako pred odpadnutím už som sa vyrevala teraz mi zaspal na rukách pri telke, tak som ho dala do postielky a spí
3. sep 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda zlaticko male....
3. sep 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riško :cry: Kati a aký to malo priebeh u netery? Koľko trvalo, kým sa z toho dostala? Až mám zimomriavky z toho ako si to opísala :frowning2:
3. sep 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Katika, chúďatko Riško, tak by som ho pohladila. Juj, nech sa čím skôr zotaví. Daj mu za nás pusinku.
3. sep 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seraf ozaj, čítala som, že Darinka spapala kašu a aj jogurt, tak som rada aj za teba. Bielu activiu má aj Maxim veľmi rád, spapá aj dve naraz. A včera zjedol všetku kašu na večer. No musíme sa tu častejšie sťažovať na deti, že nepapajú a potom sa to rozbehne :slight_smile:
3. sep 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: asi ano. Vieš ako mi spala vnoci, neuveriteľné niečo, ale ja som mala prsia ako Pamela Anderson. :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes idem kúpiť aj iné chute, budem jej to striedať.
3. sep 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chuda Risko, dufam, ze sa cim skor zotavi. :pensive:

Ja som este jogurty neskusala, ale nastastie Misulo zatial zlupne vsetko okrem kralika a nestazuje sa. :sweat_smile:
3. sep 2008 o 10:22  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf no super :slight_smile: Aj Maxim dnes dobre spinkal. Teraz rozmýšľam, že aké všelijaké kašičky sme už skúsili, ale bolo ich veľa, tak keď kúpiš a budú Darinke chutiť, tak daj tip :wink:

deina, ja som začala s jogurtom od 9m, ale myslím, že od 8m sa kľudne môže. Aspoň u nás v Novembrovkách začínali baby tak a to tam máme dve pediatričky
3. sep 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som zabudla pochváliť Katikine fotky z oslavy, sú krásne :dizzy_face: Aj ja chcem dať Maxovi urobiť tričko alebo skôr niečo na dlhý rukáv, s nápisom Mám 1. rôčik :slight_smile: A potom, keď bude mať dva, tak Mám 2. rôčky a takto pôjdeme až do 18stky :grinning:
3. sep 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika, ozvi sa, čo je s Riškom. Stále na vás myslím :pensive:
3. sep 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz som si predstavila patnastrocneho pubertaka v tricku "Mam 15 rokov"... :grinning:
3. sep 2008 o 11:23  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, no môžeš ma nasledovať, dovolím ti, ale bol to môj nápad, tak v takom tričku bude Maxim :grinning:
3. sep 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:

katika co je s riskom???je mu uz lepsie .....dufam,ze ano..
3. sep 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika! chuda risko :cry: dufam ze sa z toho cim skor dostane. my sme to prekonali pred dvomi tyzdnami. dr. nam predpisala 1/2 diazepanu a to pomohlo, upokojil sa mu zaludok. tiez nic nejedol. ale na druhy den uz bolo lepsie... tak drzime palce :wink:
3. sep 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som pripalila polievku, fuj vsade je smrad :sweat_smile:
3. sep 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin, to sa ti ako podarilo? :grinning: Akú??
3. sep 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rajcinovu, ani sama neviem, vyparila sa voda... :sweat_smile: :sweat_smile:
3. sep 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam, ako si sa opovážila pripáliť rajčinovú polievku?? Moja najoblúbenejšia :stuck_out_tongue_closed_eyes: Viem si predstaviť ten smrad :zipper_mouth: Čo budeš teraz papať? Ja som taká hladná..
3. sep 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este mame zemiaky s maskom, takze dnes asi bez polievky. a tak som sa na nu tesila :rolling_eyes:
3. sep 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme špíz a hrachovú polievku. Som hladná, ale nemám chuť na to
3. sep 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez maso,na prirodno...a ani ja na to nemam chut...

maly mi spinka od 6.30 bol hore pridam sa knemu...,potom musime k dr.pre recept a zajtra na ockovanie....

catrin ta party sa zas posuva...zajtra mam ist aj ja k dr. a neviem aky bude maly po ockovani...,nexcem to riskovat..a teraz aj risko je chorucky,chudacik maly zlaty....tak na bud.tyz.uz dufam,ze budeme zdravy a zorganizujem to uz.....
3. sep 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok