Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
3. sep 2008

no majte sa zatial...idem off...pekny zbytok dna a nech vas deticky posluchaju 😀

monica25
3. sep 2008

....hlavne nech ich mame zdrave...lasky nase malinke,krasne,,,, 🙂

catrin23
3. sep 2008

ok ,moni. pekne si pospite. my sme sa akurat najedli, teraz sa uz len vychystat a mozme ist von 😝

catrin23
3. sep 2008

ja som chcela tiez najprv hrachovu ale potom vyhrala paradajkova

charlinka
3. sep 2008

Katika, chuda Riško, doufám, že už je na tom lépe. Asi všichni tu čekáme až napíšeš, at vím e jak mu je. ☹
Fotky jsou velmi pěkné, ten penzion vypadá super. I zahrada a všechny ty prolejzačky, nafukovací hrad.

lucik77
autor
3. sep 2008

ahojte!
no katika presne viem, čo prežívaš! Dúfam, že malému je lepšie. Neskončili ste nakoniec v nemocnici?
Mne sa malý keď mal vírus tak dehydroval, že nemocnica bola pre mňa vykúpením. To som vedela, že sme v dobrách rukách, akurát že potom som ten vírus dostala aj ja. Tak daj vedieť, čo je s Riškom

lucik77
autor
3. sep 2008

Dnes bolo krásne, že? Ja normálne neviem čo budem robiť keď príde kosa, lebo malý chce byť stále vonku, tak to bude zaujímavé.....

janula_nz
3. sep 2008

ahojte 🙂

serafinka1
3. sep 2008

Ahojte, Katika, ako sa má Riško, uľavilo sa mu trošičku či ani nie? Myslíme na Vás. ☹

serafinka1
3. sep 2008

Baby ja tu normálne revem od dojatia, nad tou reláciou čo uvádza Vilo, teraz je tam tá slepá babenka a strašne ma to dojíma, čo pre ňu urobili. 🙂

charlinka
3. sep 2008

Ahoj, no to byl dobrej doják. Skvělej pořad a Vilo se prostě hodí do takovýchto relácií. Z těch prvních dvou bylo vidět to štěstí v těch rodinách, tu soudružnost.

renika
4. sep 2008

ahojte 🙂 Ja som si dnes ľahla s Maxom, akože predobedňajší spánok a spali sme obaja 2,5 hod. Doteraz nechápem 😲

pozerali sme tiež Modré z neba, tak predpovedám tej relácii veľký úspech, bolo to krásne, splniť niekomu sen. Revala som viacej ako pri Pošte pre teba 🙂

a dnes bude ordináciaaaaaaa 🙂

renika
4. sep 2008

katika s Riškom sú v nemocnici, ale Riškovi je lepšie, nevracia, je už veselý a aj chodí, tak budú čoskoro doma..

renika
4. sep 2008

ozaj Deina a ako si ty s Miškom? písala si, že sa vyhádzal...

deina
4. sep 2008

Tak to je dobre, ze je uz Riskovi lepsie. 🙂

Boli sme dnes u koznej a dostal na to akusi masticku. Ze to nie je nic vazne, ma citlivu pokozku (nestrasila hned s atopickym ekzemom ako alergologicka). Tak teraz dumam nad tym, aku kozmetiku pouzivat - Sebamed nema rad, Weleda je dobra a jemna, ale mne nevonia... co je este take jemne?

renika
4. sep 2008

tak ja ti poradím, môžeš vyskúšať - KLORANE. Kupuje sa v lekárni, krásne vonia je pre citlivú jemnučkú pokožku. My to používame, nemali sme problém a v lekárni nám to odporučili. Hlavne pre deti s citlivou pokožkou je to super. Je to francúzska kozmetika a ja sa jej neviem dovoňať 😅 Majú celú radu, čo si len vieš predstaviť ...

deina
4. sep 2008

Dakujem, to znie dobre. 🙂 Maju to v Salvii, nevies?

monica25
4. sep 2008

aj mne pisla katika,ze su v nemocnici....................

chuda male zlate krasne risko.....urcite musel byt poriadne vylakani...........a aj katika.....super,ze mu je uz lepsie...,nech sa rychlo uzdravy a sup sup domov s nemocky...

ja ma termin na 1.1.2009...bola som u gynekologa a vsetko je ok....tehu prebieha v poriadku tak som rada 🙂
a ak by som nepisla...,ale uz asi hej bude to chlapcek 😀

renika
4. sep 2008

deina, my tú kozmetiku kupujeme v Šalvii 🙂

moni, super termín máš 🙂 A gratulujem, že to bude chlapček. Ty si aj to chcela, však?

hnusné vírusy, také maličké detičky by to mohlo obchádzať 😠

deina
4. sep 2008

Monika, gratulujem k chlapcekovi. 🙂 Krasny termin mate.

Tak sa mi zda, ze mydlo, ktore sme pouzivali, bolo Klorane, ale nie som si ista.

renika
4. sep 2008

deina a nebolo dobré? 😕

deina
4. sep 2008

Bolo, volala som ho "plastove mydlo", vobec sa neminalo. 🙂 Ale ze radsej by sme mali pouzivat nieco ine ako mydlo, ale vidim, ze maju aj daky jemny penivy gel, tak skusim.

renika
4. sep 2008

hej majú aj jemný penivý gél ten je fakt super. Na mydle majú napísané - jemné detské mydlo s výťažkom z nechtíka, nevysušuje pokožku, odporúčaný na hygienu dojčiat a detí s citlivou pokožkou. Hypoalergénny produkt a testovaný s cieľom minimalizovať riziko alergických reakcií.

deina
4. sep 2008

Aha, tak potom by som ani nemusela vymyslat a mozem zostat pri mydle, ked je taketo. Ked sa raz o dva tri roky minie, mozem kupit gel. 😀 Ono sa fakt nemina.

renika
4. sep 2008

aj mastičku na zadoček majú perfektnú, teda neviem aké sú iné značky, ale táto je v spreji a si vôbec nezamažem prsty. Len streknem párkrát a je to 🙂

deina
4. sep 2008

Na zadocek mame Sudocrem, ten je vyborny. Raz som pouzila Sebamed, zevraj hypoalergenna kozmetika a maly sa mi vyhadzal. 😕

renika
4. sep 2008

ja som ešte nemala ani sudocrem ani sebamed, tak neviem. Ani to mydlo som ešte neotvorila. Stále len ten gél používam aj na vlásky aj na telíčko 🙂

monica25
4. sep 2008

deina,renika-dakujeme 😀

renika-ano ja som xcela chlapceka tak sa tesim....,manzel xcel dievcatko,tak troska je sklamany aby mal aj on doma taku malu princeznu .............,hlavne nech to je zdrave ale potesila som sa veeeeeeeeeeelllllmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ked mi povedali,ze aj druhy bude chlapcek.... 😀

idem si to zmenit v passe...
aj my sme spinkali 2hod.15.min.
maly zle spal v noci a ja by som tak velmi spala a od 5.30 bol hore to som sla ja k dr.brala som aj jeho sestricka ho strazila a potom k detskej dr.koli ockovaniu...dala mi recept len (prevenar,pneumokok) a zajtra ideme s5.

catrin23
4. sep 2008

moni, no super termin, len aby si to vydrzala, aby bol aj prispevok super 😉 😉
dnes som hovorila denisovi, ze roland chcel dat meno denis, tak sa smial ale normalne sa potesil 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre