• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

9. septembra 2017 
autor
katika a ako to zvláda RIško doma? Ten môj, kým sa aklimatizoval, tak to trvalo skoro týždeň. Caviky sme mali hlavne s jedlom....diéta...a večer, keď som odišla z izby plakával.
9. sep 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvláda to dobre, ale viac chce byť na mne nalepený :slight_smile: a jedlo.. zje čo vidí :sweat_smile:
9. sep 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vy ste iba vracali a potom nič? Lebo mi sme vracali jeden deň a ostatné sme hnačkovali a to nám naordinovali ryžové vývary.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no iba zvracal, rýchlo som ho dopovala dophilusom a ked už mohol aj banánmi a čiernym čajom.. tak nedostal hnačku.. ale dnes ju aj tak dostal
9. sep 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby blbne mi net, ja sa lúčim. čaute
9. sep 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika-prisla som dom dala som si polievku kura,majonezu kysle k tomu potom hrozno...polko zlteho melonu...a teraz jem chipsy...smotanovo-cibulove :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
serafinka, tinusi, vsetko najlepsie k dnesnym meninam :wink: :wink:
9. sep 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaaaaaam!!!
ja som spráskala halušky pred chvílou :sweat_smile:
9. sep 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, to už dnes si mala tú brigádu? :confused: :frowning2:
9. sep 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula, ja by som sa mozno aj pridala, kebyze ides cvicit. Hrozne som zlenivela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2008 o 09:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina a tebe by to kedy vyhovovalo? ja deti mozem dat vsetky do materskeho centra na doobedie a mozem ist cvicit :slight_smile: aj dnes sme boli v centre, je to tam super.

moni to nevadi, ked roli nechodi, tam je viac tetusiek na tie deti. dokonca ja ked tampridem s mojimi troma, kazda si vezme jedneho a ja si tam konecne mozem sunky valat chvilu :sweat_smile: aspon si oddychnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

catrin, vdaka za blahozelanie... vcera sme mali perno. Boli sme na vylete na Kovacovskych kopcoch, potom u Zgurky na kave no a ked sme prisli domov upiekla som kolacik. Potom prisli gratulovat svokrovci no a napokon sme kolac dorazili vonku s babami na ihrisku...
:slight_smile:))
10. sep 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...janula-zajtra tam asi skocime s malym...su tam aj poobede zajtra???

katika-pridas sa k nam???? :grinning:
10. sep 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula, doobeda je fajn, zalezi na mame, kedy by ho mohla prist postrazit. Ale ved raz tyzdenne (dvakrat) - netreba to prehanat :grinning: - ked nemame ziadneho lekara by sa dalo.
10. sep 2008 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviete mi poradiť, kde v NZ sa dajú kúpiť košíky na darčekové koše? Chcem len prázdny košík! Ďakujem

a kde ste? Po večeroch to tu žilo ...
10. sep 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ak nebude dnes prsat, tak poobede pridem aj ja s detmi. zatial to vyzera na dazd :stuck_out_tongue_closed_eyes: su tam do 18h dnes.

deina dobre, mozeme to skusit. tiez si myslim,ze to netreba prehanat zozaciatku. ja som tento tyzden zacala doma cvicit a mam strasnu svalovku :sweat_smile: no to moje telo je lenive ako vos za tie roky :pensive: kedy zaciname? :grinning:
11. sep 2008 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni jasné.. ideme :sunglasses:
už som vysokoškoláčka opäť :grinning: včera som mala zápis :sunglasses:
reni neviem :sweat_smile:
11. sep 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy chces, Janula. Mozeme hned buduci tyzden. :sweat_smile: Tu na Bitunkovej, ze? Co ja viem - okolo jedenastej doobeda moze byt?
11. sep 2008 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

katika-ok...,stretneme sa okolo 14.30 pred tym centrom...,dovtedy by mal byt aj roli hore....
11. sep 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni no dobre.. ale zas Rišiak pojde okolo 15.30 spať :sweat_smile:
11. sep 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika-ja som zabudla....,roli chodi teraz okolo 11.30 do postele a zvykava vstavat medzi 13.30 - 14.00...este nakrmim prebalim a kym tam prideme....
skocime tam pozriet aspon????

doobeda by bolo lepsie pre vas???vsak pokecame a dohodneme sa nejak...skoda,ze nechodia spat ten isty cas :slight_smile:
11. sep 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej škoda, ale na hodinku tam možme skočiť
zavolaj mi, ked sa zobudí..
dnes príde pre Riška kamoška, aby som tu mohla poriadiť, lebo pri nom sa nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni brigáda ešte nebola, bude cez víkend :slight_smile: dnes nám montujú interierové dvere.. sú nádherné :dizzy_face:
ozaj a čo v sobotu???
11. sep 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kto?
11. sep 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :grinning:
11. sep 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau :sunglasses: bože dnes malo moje dieťa hroznú náladu.. prišli sme domov a vrešťal.. nevedela som čo u je.. dala som mu piť a vychlastal celú flašu a už sa usmieval :astonished: :confused:
11. sep 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni daj vedieť čo cez víkend :wink:
11. sep 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau....moj kym sme prisli dom tak vypil tiez celu flasu....vsak to bolo sladke..........,preto hlavne...ale po ceste mi volala svokra tak ho este zobrala do 7 n a prechadzku...okupala som ho...,napapal sa a odpadol o 19.30....
ale uz bol raz hore....
rolannd prisiel z tej vecery az o 8-mej
11. sep 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha tak sa až tak nenudil :grinning:
11. sep 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a svokra to čo? :confused:
11. sep 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok