• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
ahojte. kde ste? my sme ani vonku neboli, ved sa neda vobec dychat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to kym by som sa steperila so vsetkymi deckami, bola by som mokra ako mys. ja nemusim taketo horucavy veru :pensive:
23. jún 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ja sa parim tu doma v obyvacke... :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz zavidim bratrancovi tu klimu, co si dali nedavno namontovat... :sweat_smile:
23. jún 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, plánujem si k pôrodu prizvať dr. Stanka. Nemáte niektorá s ním skúsenosti...a ak áno, aké?
23. jún 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarus, kamaratka mala Stanka pri porode a nevie si ho vynachvalit.

Deplhina,my sme mali na svadbe DJ Raceka - one je DJ a zaroven aj starejsi, z Banova, celkom fajn.

Kila, hej, boli sme tam! :grinning: Skoda, ze si nas neoslovila, nevidela som ta tam. Sme vycapeni aj na nastenke v Osrame, taki vysmiati. :sweat_smile: Nas krpec zaspi aj pri najvacsom hluku, mozu tu aj stihacky lietat, jemu to nevadi.

Lucik, no hroza, chuda malinky! :frowning2: Aj my sme boli na tej izbe, tam to bolo trosku znesitelnejsie, ale aj tak - pobyt v nemocnici, no nic moc.
23. jún 2008 o 15:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, predlzia mi zmluvu na skole, no super! :sweat_smile:
23. jún 2008 o 15:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeda babulienky, kde ste v tomto teple? nemam co citat.... :sweat_smile: :confused:
Deina gratulujem! :wink:
24. jún 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ukryti u nasich v chladku. :slight_smile:

Dakujem!
24. jún 2008 o 15:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mas dobre, ja mam pocitac v obyvacke a tu je snad najvacsie teplo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som sa Vam zabudla "pochvalit" :wink: , vo stvrtok som bola na ultrazvuku v nemocke a pan Dr. Havlas mi povedal, ze cakame chlapceka :slight_smile: , je to super vediet, nevydrzala by som cakat do porodu...no a vyzera byt aj ze je vsetko v poriadku chvalabohu! :slight_smile:
24. jún 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrioska tak super,ze je vsetko v poriadku,gratuliren k chlapcekovi :slight_smile: mimochodom ti si sa spytala,ze co to bude ,lebo niekedy sa doktori preceknu ci chces alebo nechces :wink: .ja som pri prvom nechcela vediet dopredu ja som si to chcela vychutnat az do samotneho porodu ,teda to prekvapko ci chlapcek alebo dievcatko a ani nelutujem lebo to bolo nieco super fakt :slight_smile: pri druhom som sa spytala tiez v nemocke na ultrazvuku a nezmylil sa pan dr. :grinning: vyslo na sto percent :wink: .v poslednej dobe sa tu akosi malinko pise asi su dievcata obarene z toho tepla a nechce sa im tukat do klavesnice :sunglasses: .
24. jún 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

adrioska tiez gratulujem k chlapcekovi :dizzy_face:

my veru chodime von aj rano aj navecer a poviem vam, ze som z toho uz straaaaasne unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom sa ani necudujem, ze chodim spavat naraz s detmi :sweat_smile:

tu vsetky baby asi chodia na kupko alebo co , inak by sa tu zastavili na par slov :grinning:
24. jún 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janula :slight_smile: .veru tak bud su cele dni na kupku alebo sa im roztapaju z tej horucavy notebooky a compy :slight_smile: .
24. jún 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s detmi to nie je ziadna sranda byt na kupku. ja som sa este neodvazila ale aj to bude :grinning:
24. jún 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tento rok sme neboli este ani my cvachtat sa vo vodicke ale uz sa chystame.
24. jún 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz nechcem ist lebo decka maju tyzden zvysene teploty a 5.7 ideme na par dni do besenovej a tatralandie, tak potom sa budeme kupat. len dufam, ze aj potom bude takto teplo
24. jún 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj tepla bude až priliš :wink: .taky mudry ujovia predpovedaju ,ze ma byt horuuuuuce leeeeto :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,tak sa im snazme uverit :slight_smile: .
24. jún 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladam nejaku temu o vyzdobe detskej izby ale nenasla som zatial nic. chcem dat nejako steny pomalovat a prisposobit detom izbu len vobec neviem ako. nevies dat nejaky tip?
24. jún 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moznosti mas viacej,neviem presne aku mas predstavu ale pekne sa da spravit izbicka aj s bordurou alebo je jedna stranka na nete tam je strasne vela roznych predloh,da sa to objednat a aj farby k tomu a ty si to potom nacapis na stenu a vymalujes,ze vraj je to jednoduche ako facka,neviem neskusala som to este,tiez riesim detom izbu.da sa fakt vybrat z tych obrazkov a je tam aj nemo :grinning:
24. jún 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vies, ze laurika je nemova? :sweat_smile: no ja by som aj postele potrebovala kupit aj komplet zariadit len nechcem taku obycajnu. a tu borduru aj na stenu urcite nieco zrobim s tym :slight_smile:
24. jún 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja viem vsetko :grinning: .chces tu stranku budes milo prekvapena. :slight_smile:
24. jún 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vidim,ze pisanie ti ide super ,stihas pismenkovat aj do adopcie :wink:
24. jún 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes ju dat, mrknem sa na to :wink:

hladam ci tu nie je nahodou taka nejaka tema ohladom detskej izby
24. jún 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže www.predlohy.sk a kukni si tam aj fotogaleriu :wink: .
24. jún 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem to omrknut, hned som tu. :wink:
24. jún 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no su tam krasne predlohy len ci to ja tak pekne aj namalujem? :sweat_smile: ja by som skor brala keby mi to niekto cele urobil :grinning:
24. jún 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nooooo :slight_smile: ja som sa tiez neodhodlala ale urcite by som sa z toho viac tesila keby som to robila ja sama hm?co povies?mohla by si to skusit :wink:
24. jún 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len ked sa to nepodari tak ako chcem, tak co potom? mam zase premalovat stenu? :sweat_smile: pozeram to a vidim, ze leti macko pooh. neviem preco ale mne je ta rozpravku straaaasne nesympaticka. vobec sa mi to nepaci :pensive: ani by som si nevedela vybrat z tych predloh ale urcite uz nemo nebude :grinning:
24. jún 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj janula pamatas si este tu stranku odkial si objednavala ten jedly tortovy obrazok?aik ano mozes mi ho sem hodit budem ti velice vdacna :wink: ,ono je viac takych stranok vvolaco som aj nastudovala uz davnejsie ale ja by som chcela nieco uz ,,odskusane,,co ozaj funguje teda myslim ,ze ti to pbez problemov dorucia a tak ,vies :wink:
24. jún 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemo by sa ti hodil viac menej len do modra ladenej izby a to asi nechces ,ze?
24. jún 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok