Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

janula_nz
24. jún 2008

nepamatam si tu stranku na ten tortovy obrazok ☹ ale mala som to od lucik, tak ona ti ju napise, niekde to tu aj je spomenute v diskusii len sa mi tonechce hladat 😔 asi zalozim temu detska izba a tam bude tych napadov urcite viac. co ty nato?

ewinah111
24. jún 2008

som za 🙂 ,mna tiez bavi vymyslat kadejake veci a hlavne ak je to pre deti 😉

janula_nz
24. jún 2008

ako to , ze ani o takomto case tu nikto nie je? 😕 to tu bude cele leto prazdno? 😅

ewinah111
24. jún 2008

coooo ti si nepamatas tu stranku? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a aspon si pamatas ,ze za jak dlho ti to poslali?a ako ti to vobec poslali,to by malo zostat neporuseneeee

janula_nz
24. jún 2008

do tyzdna mi to prislo domov. poslali to v obalke a tie obrazky boli este zabalene zvlast. pockaj, pohladam ti to 😉

ewinah111
24. jún 2008

strasne mi na tom zalezi ,bo dcerke to slubujem uz druhy rok ☹ a chcem ju prekvapit 🙂

janula_nz
24. jún 2008

zajtra ti to vyzistim, ok? 😉

ewinah111
24. jún 2008

ok.inak nasla som ti temu detstka izba v modrej streche si dam daj temu zariadujeme ...

ewinah111
24. jún 2008

alebo skus www.living.cz......vidis ako sa snazim? 🙂 😉

ewinah111
24. jún 2008
janula_nz
24. jún 2008

jeeej super. dakujem 🙂 a tam sa tiez musim zaregistrovat ?

ewinah111
24. jún 2008

myslis na streche????? 😀 normalne tam mozes fungovat s tymto nickom co mas teraz

ewinah111
24. jún 2008

janula maj sa krasne ,idem spat ,uz mi klipkaju oci ako semafory pa a dobru noc 😵 😵 😵

mandrea
25. jún 2008

ahoj adrioska: blahozelam k chlapcekovi 😉

serafinka1
25. jún 2008

Luci Matúškovi všetko naj k 1.narodeninám 😉

lucik77
autor
25. jún 2008

Ahojte!

serafinka: Ďakujeme!!!!
adrioska: aké krásne meno máte pre chlapčeka pripravené... 😀 😀 😀
ewinah: tá stránka na tortové obrázky: www.matetodoma.sk

Ináč ja som ešte v pondelok zažívala menšie nervy, lebo malý mi začal znova hnačkovať a keď som volala tej svojej tete, tak mi povedala, že keď sa to po obede nezlepší, tak mám ísť naspäť do nemocnice 😢 normálne som si myslela, že 1.narodky oslávime v nemocnici ako nutkin Samko 1.Vianoce. Ale pán Božko ma ľúbi a našťastie to ustúpilo a dnes sme úplne OK.

ozaj deina: na ktorej izolačke si ležala? Ja na č.4...neivem, či sú všetky rovnaké, ale táto bola super.

lucik77
autor
25. jún 2008

a baby čo nemáte fotky v pase(ewinah a janula etc...), tak sa nehanbite a dajte si tam nejaké foto, lebo tie nemé tváre 😉 sú srandovné

adrioska
25. jún 2008

Ahojte baby! dakujem za gratulacie! ja som tu este vecer chcela popismenkovat, ale bola som taka znicena z toho tepla, ze som zaspala ani neviem ako...Lucik este raz vsetko naj Matuskovi k 1. rociku, som rada, ze ste uz zdravi! Inak to meno som Vam zavidela uz od zaciatku a ani neviem ako ma to chytilo, ze nas chlapcek by sa mohol volat Matusko. Ale poznam aj ineho Matusa...manzelov svedok a zaroven naj kamos sa tak vola a mna to meno odvtedy, co ho poznam asi fascinuje... 😀
Ewinah, doktor sa ma spytal, ci chcem vediet pohlavie a ja hned a zaraz, ze hej... 😀 no poviem Ti, ja by som to nevydrzala do porodu, ja som taka zvedava, ze az... 😀 , aj ked som citila od zaciatku, ze to bude chlapcek...poprosila som maleho, nech sa pekne otoci, aby pan doktor videl, co ma medzi nozkami.. 🙂
inak od toho 20 tt tak intenzivne kopka chvalabohu, az mi brucho poskakuje niekedy, ked lezim a pozeram sa a vcera ho citil aj manzelik... 😉

ewinah111
25. jún 2008

ahojky.jeziiiis lucik si strasne zlata 🙂 srdecnaaaaa vdaka za tu stranku 😉 .matuskovi zelame vsetko naaaaj k 1.rociku su to podla mna tie najkrajsie narodky zo vsetkych 🙂 .potom by si mohla dat aj foto torticky ako sa ti vydarila hm,co povies? 😉

ewinah111
25. jún 2008

adrioska vies ako sa hovori,,kto je zvedavy bude skoro stary,, 😀 😀 😀 🙂 .takze to bude matusko 😉 ,takze meno david je definitivne von z hry 😀 😀 .

ewinah111
25. jún 2008

no teda lucik ale ved my sa vobec nehanbime 🙂 ,on aspon teda ja nie ,neviem ako janula 😀

ewinah111
25. jún 2008

malo tam byt no aspon a nie on aspon 😉

adrioska
25. jún 2008

Nuz zatial vyhrava Matusko,ale do porodu je este daleko... 😉

ewinah111
25. jún 2008

no aspon sa nemusite trapit s dievcenskymi menami 😉

adrioska
25. jún 2008

tam ani nebol problem, lebo manzel chce malu Adriku, tak som nebojovala... 😀

h0blinka
25. jún 2008

lucik vsetko naj Matuskovi 🙂
aj u mna boduje chlapc.meno matus alebo matej 😝 😉
adrioska kto ti robil sono? nechodis k vargovej? ci v nemocke si bola?
jaaj vlastne ona ma len take male sono tak asi chodis uz do nemocky vsak?

mojnazor
25. jún 2008

citam ze rozoberate lekarov, v novych zamkoch je to dost bieda, zverila by som svoje dieta a seba ked tak nasledovnym dokim: Bezakova, Stanko, Hlavaty, Havlas (i ked o nom vravia ze je dost drahy 😝 ked su problemy aj 10zobere) ale mily a srandovny, no potom ece rozmyslam asi aj Smolarikovi i ked je mlady ale vela sa tomu venuje a zda sa mi je uz zabehnuty odbornik
urcite by som nechcela sykoru, t... Risko a ml. Korcok neviem to len keby neboli ziadne problemy, ale to dopredu nikdy nevies, tak isto asi aj tie mlade baby, Renckova a Kovacova

ked tam lezite dlhsiu dobu co to tam zazijete 😖 😖
...a pan primar no to je tazka kapitola 😕 raz sa mu zadari raz nie a tak to ide roky rokuce

adrioska
25. jún 2008

Monika, ano v nemocke mi to povedal Havlas...babo ma posluchlo a pekne sa otocilo, aby bolo vidno.... 😉

lucik77
autor
25. jún 2008

ešte raz všetkým ďakujeme za prianie!
ewinah oslava ja až v nedeľu, takže určite hodím foto aj torty. No trošku sa bojím, ako vynikne ten môj tortový obrázok keďže je dosť tmavý, ale veď uvidíme...l 😀

ewinah111
25. jún 2008

lucik drzim palceky aby sa torticka vydarila 🙂 mas super fotky v albumme 😉 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre