• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
nepamatam si tu stranku na ten tortovy obrazok :frowning2: ale mala som to od lucik, tak ona ti ju napise, niekde to tu aj je spomenute v diskusii len sa mi tonechce hladat :pensive: asi zalozim temu detska izba a tam bude tych napadov urcite viac. co ty nato?
24. jún 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som za :slight_smile: ,mna tiez bavi vymyslat kadejake veci a hlavne ak je to pre deti :wink:
24. jún 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to , ze ani o takomto case tu nikto nie je? :confused: to tu bude cele leto prazdno? :sweat_smile:
24. jún 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coooo ti si nepamatas tu stranku? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a aspon si pamatas ,ze za jak dlho ti to poslali?a ako ti to vobec poslali,to by malo zostat neporuseneeee
24. jún 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do tyzdna mi to prislo domov. poslali to v obalke a tie obrazky boli este zabalene zvlast. pockaj, pohladam ti to :wink:
24. jún 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne mi na tom zalezi ,bo dcerke to slubujem uz druhy rok :frowning2: a chcem ju prekvapit :slight_smile:
24. jún 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ti to vyzistim, ok? :wink:
24. jún 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok.inak nasla som ti temu detstka izba v modrej streche si dam daj temu zariadujeme ...
24. jún 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo skus www.living.cz......vidis ako sa snazim? :slight_smile: :wink:
24. jún 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej super. dakujem :slight_smile: a tam sa tiez musim zaregistrovat ?
24. jún 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis na streche????? :grinning: normalne tam mozes fungovat s tymto nickom co mas teraz
24. jún 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula maj sa krasne ,idem spat ,uz mi klipkaju oci ako semafory pa a dobru noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adrioska: blahozelam k chlapcekovi :wink:
25. jún 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci Matúškovi všetko naj k 1.narodeninám :wink:
25. jún 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte!

serafinka: Ďakujeme!!!!
adrioska: aké krásne meno máte pre chlapčeka pripravené... :grinning: :grinning: :grinning:
ewinah: tá stránka na tortové obrázky: www.matetodoma.sk

Ináč ja som ešte v pondelok zažívala menšie nervy, lebo malý mi začal znova hnačkovať a keď som volala tej svojej tete, tak mi povedala, že keď sa to po obede nezlepší, tak mám ísť naspäť do nemocnice :cry: normálne som si myslela, že 1.narodky oslávime v nemocnici ako nutkin Samko 1.Vianoce. Ale pán Božko ma ľúbi a našťastie to ustúpilo a dnes sme úplne OK.

ozaj deina: na ktorej izolačke si ležala? Ja na č.4...neivem, či sú všetky rovnaké, ale táto bola super.
25. jún 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a baby čo nemáte fotky v pase(ewinah a janula etc...), tak sa nehanbite a dajte si tam nejaké foto, lebo tie nemé tváre :wink: sú srandovné
25. jún 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby! dakujem za gratulacie! ja som tu este vecer chcela popismenkovat, ale bola som taka znicena z toho tepla, ze som zaspala ani neviem ako...Lucik este raz vsetko naj Matuskovi k 1. rociku, som rada, ze ste uz zdravi! Inak to meno som Vam zavidela uz od zaciatku a ani neviem ako ma to chytilo, ze nas chlapcek by sa mohol volat Matusko. Ale poznam aj ineho Matusa...manzelov svedok a zaroven naj kamos sa tak vola a mna to meno odvtedy, co ho poznam asi fascinuje... :grinning:
Ewinah, doktor sa ma spytal, ci chcem vediet pohlavie a ja hned a zaraz, ze hej... :grinning: no poviem Ti, ja by som to nevydrzala do porodu, ja som taka zvedava, ze az... :grinning: , aj ked som citila od zaciatku, ze to bude chlapcek...poprosila som maleho, nech sa pekne otoci, aby pan doktor videl, co ma medzi nozkami.. :slight_smile:
inak od toho 20 tt tak intenzivne kopka chvalabohu, az mi brucho poskakuje niekedy, ked lezim a pozeram sa a vcera ho citil aj manzelik... :wink:
25. jún 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.jeziiiis lucik si strasne zlata :slight_smile: srdecnaaaaa vdaka za tu stranku :wink: .matuskovi zelame vsetko naaaaj k 1.rociku su to podla mna tie najkrajsie narodky zo vsetkych :slight_smile: .potom by si mohla dat aj foto torticky ako sa ti vydarila hm,co povies? :wink:
25. jún 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrioska vies ako sa hovori,,kto je zvedavy bude skoro stary,, :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: .takze to bude matusko :wink: ,takze meno david je definitivne von z hry :grinning: :grinning: .
25. jún 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda lucik ale ved my sa vobec nehanbime :slight_smile: ,on aspon teda ja nie ,neviem ako janula :grinning:
25. jún 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo tam byt no aspon a nie on aspon :wink:
25. jún 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz zatial vyhrava Matusko,ale do porodu je este daleko... :wink:
25. jún 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon sa nemusite trapit s dievcenskymi menami :wink:
25. jún 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam ani nebol problem, lebo manzel chce malu Adriku, tak som nebojovala... :grinning:
25. jún 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik vsetko naj Matuskovi :slight_smile:
aj u mna boduje chlapc.meno matus alebo matej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
adrioska kto ti robil sono? nechodis k vargovej? ci v nemocke si bola?
jaaj vlastne ona ma len take male sono tak asi chodis uz do nemocky vsak?
25. jún 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam ze rozoberate lekarov, v novych zamkoch je to dost bieda, zverila by som svoje dieta a seba ked tak nasledovnym dokim: Bezakova, Stanko, Hlavaty, Havlas (i ked o nom vravia ze je dost drahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked su problemy aj 10zobere) ale mily a srandovny, no potom ece rozmyslam asi aj Smolarikovi i ked je mlady ale vela sa tomu venuje a zda sa mi je uz zabehnuty odbornik
urcite by som nechcela sykoru, t... Risko a ml. Korcok neviem to len keby neboli ziadne problemy, ale to dopredu nikdy nevies, tak isto asi aj tie mlade baby, Renckova a Kovacova

ked tam lezite dlhsiu dobu co to tam zazijete :confounded: :confounded:
...a pan primar no to je tazka kapitola :confused: raz sa mu zadari raz nie a tak to ide roky rokuce
25. jún 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, ano v nemocke mi to povedal Havlas...babo ma posluchlo a pekne sa otocilo, aby bolo vidno.... :wink:
25. jún 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ešte raz všetkým ďakujeme za prianie!
ewinah oslava ja až v nedeľu, takže určite hodím foto aj torty. No trošku sa bojím, ako vynikne ten môj tortový obrázok keďže je dosť tmavý, ale veď uvidíme...l :grinning:
25. jún 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik drzim palceky aby sa torticka vydarila :slight_smile: mas super fotky v albumme :wink: .
25. jún 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok