• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Nutka, budeme mat stretavku zo strednej, H0bli je moja spoluziacka. :wink:
13. okt 2008 o 21:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat.dobru noc ,a nech vas deticky posluchaju a hlavne nech su zdrave,,,,

kati-tak sa dohodneme na ten stvr.tesime sa :grinning:
jaj kati dala som roliho ostrihat-konecne uz mal tie vlasky dlhe....,bolo mi ho luto zobrat ku kadernicke,lebo som vedela,ze bude plackat...tak aj bolo...dali mu do ruky keksik...dovolili mu nech s atam chvilu poplazi ,pohra ....dala som si ho na kolena...len uvidel hreben a noznice a strasny rev....a kym ho ostrihala....no chudacik tak mi ho bolo luto tak plackal....,ale uz to mame za sebou a hodnu chvilu zas nepojdeme....cela som bola aj aj on od vlasov strhol si aj uterak.........
13. okt 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....obcas je tazke sa rozhodnut,,, vzdy xceme to najlepsie pre nase deticky a nexceme im ziadnym sposobom ublizit........
13. okt 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda, snad nas ale instinkty neklamu. :slight_smile: Dobru noc, Moni.
13. okt 2008 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau baby, dnes mate dovolenku, ze tu ziadna nie je? :wink:
Ja som bola na gyn.prehliadke. Matka som brala v kociku - po dllllhom čase - celkom to zvládol, beťár jeden. Chvílku aj protestoval, ale už sa dá ukecať... niekedy treba síce fakt silné argumenty, ale dá sa... :grinning:
14. okt 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj som ta videla (tak z dialky), akurat si sla do DMky. :slight_smile:
14. okt 2008 o 15:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: reni ty fakt dojdeš v sobotu? a moni s Tebou možem počítať? :slight_smile:
ja som dnes mrtva, od 7.30 som bola v škole-z domu 6.30 a prišla som až o 16.00 a domov až 18.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola som riešiť na dome nejaké veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-ano....nam by mali tiez v pia.asi zacat robit kupelku.....,ale stiham............ :grinning: zajtra mi maju vsetko doniest a sa mam dohodnut s chlapikom kt.nam to bude robit.......a cez vikend je aj roland doma takze pohodicka :sunglasses:
14. okt 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, v DM som bola kupit plavecke plienky, uz nam dochadzali... tam sa malemu celkom pacilo, cudujsasvete.
14. okt 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, kedy je zraz? Túto sobotu alebo až budúcu?
14. okt 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby, som tu nova, a prisla som sem k vám po radu. Som tiez z NZ a mam problem. Uz dva a pol roka sa snazime s priatelom o babätko. Prave sa zamyslam nad zmenou gynekologa, a neviem sa rozhodnut. Chcem sa rozhodnut spravne, a preto to chcem zodpovedne zvazit. Je tu v NZ lekar, ktory pomaha a poradi pri problemoch z otehotnenim? U súčasnej gyn. som sa z ochotou absolutne nestretla. Za jedine riesenie povazovala bez akychkolvek vysetreni len Ustav asistovanej reprodukcie v BA.
Vopred Vám ďakujem. :wink:
14. okt 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, Zuzka. Tiez rozmyslam nad zmenou lekara a pojdem k Stankovi - ma asi najlepsie vybavenu ambulanciu v NZ. A dobra je vraj aj Langova, ale radsej chcem Stanka.

Maly sa dnes zobudil len asi trikrat. :sweat_smile: A spal od osmej vecera do deviatej rano! :confused: :grinning: Nechapem...
15. okt 2008 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nemusi to byt zly napad ist hned do centra. Sice ti tunajsi lekar vie spravit mnoho testov, ale ak by sa predsalen nepodarilo a sla by si potom do centra, tam by ich aj tak opakovali - kebyze ides hned, mozno by ste sa skor dockali babetka. Na druhej strane, ak by neslo o nejaky vazny problem, vedel by ho vyriesit aj gynekolog.
15. okt 2008 o 09:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved prave toho nazoru som aj ja, co ak to nie je az taka zavazna zalezitost. Mam znamu, ktora podsupila vsetky nalezitosti spojene s centrom, a prave preto by som to povazovala az za krajne riesenie. Ale dakujem za radu, deina.
15. okt 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skus teda Stanka, vraj je dobry a je to skuseny lekar. Ak by si mala len nejaky mensi problem napr s cyklom, tak to by aj on mal vediet vyriesit.
15. okt 2008 o 10:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni super, teším sa! ale fakt to zvládneš, ked vám áj kúpelku idú robiť?
Roland bude s malým? Dojdem po Teba :sunglasses:
Reni túto.. teraz sa ide robiť generálny poriadok.. taký už na fest.. budúci týžden už len dokončovačky, testovanie krbu, kúrenia a pod., ale už dnu pojdu majstri len v papučiach a budúcu sobotu sťahovanie :sunglasses:
ak sa ti nedá, netráp sa :wink: ale zišlo by sa :grinning:
15. okt 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-caves...uz si po skole al.len ides????
pridem....,maleho necham doma.... :slight_smile:
aj tak ked to zacne v pia.robit pochybujem ze to v sob.bude hotove..........a teraz cakam od rana kedy mi donesu vanu ,umyvadlo a ....vsetko ostatne,zevraj do 12....som zvedava....uz len kachlicky kupime ale este neviem kolko ...to nam az v pia povie....uzsa tesim na novu kupelku ,tato stara sa mi vobec nepaci....
15. okt 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už si vybrala kachličky? aké? :slight_smile:
idem teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechce sa mi :rolling_eyes:
15. okt 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie....neviem ake budu,,,,,dajake vybereme ked povie kolko ich potrebujeme....ale nemam ani predstavu...
ani mne sa nic nexce ,len jest a spat.... :grinning:
15. okt 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako vám spravia kúpelnu bez kachličiek? :confused: však nám trvalo 8 týždnov, kým nám ich dodali :astonished:
15. okt 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam povedal,ze to vsetko co tam mame vyhadze povie co vsetko potrebujeme kolko kachliciek atd.a vtedy mame ist kupit...lkupim dajake co budu na sklade.... :wink: aj do kuchyne a na chodbu sme tak kupovali.... :slight_smile:
a vana umyvadlo,skrinka a ostatne prislusenstvo nam ma prist dnes....tak som zvedava....,co bude ...no dufam,ze to spravi skoro...este,ze dobre ze mame svokru blizko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to fakt len také čo sú na sklade, ale takých je málo.. my sme kupovali tak, že sme vypočítali podla m2 kolko potrebujeme a dohodli sme sa, že ak by náááhodou vystalo vela, vrátime :slight_smile:
15. okt 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dufam,ze daco najdeme....ked ja neviem vyratat m2 a majster kt,nam bude kupelku robit povedal,ze bude vediet az ked celu komplet vyhadze....
este su tu stale neni roli pojde za pol hodku spat a ked zazvonia ked ho budem uspavat sa prebudi a je koniec spania....a dole nepojdem ked bude spat.............nenavidim toto cakanie...rano o 9 namzavolali...do 12 urcite prideme :angry: bude niekto doma??????? :angry:
15. okt 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak cakame cele doobedie...,a zbytocne donesu to az zajtra okolo 4 ..... :angry:
no idem uspat roliho....jak zacalo prsat vonku :frowning2:
15. okt 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a mame hotovu detsku, co na nu poviete? :sweat_smile: (je v albume)
15. okt 2008 o 15:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute.. reni ty kde si, do novembroviek prídeš a sem nie? :astonished: :grinning:
deina, je krásna :dizzy_face:
taká happy.. aj Riškova je taká šťastná.. a už teraz to vidím, že sa páči mne a on na nu bude kašlať :grinning:
15. okt 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to si zvykaj, akože nerátaj že kúpelnu budete mať tento mesiac.. tak do vianoc počítaj :rolling_eyes: všetci majstri sú taký spolahlivý! ja sa už nad tým ani nemožem znervoznovať, lebo by ma porazilo
jediný zodpovedný za celý rok a dačo čo staviame je elektrikár a krbar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a krbar je ešte k tomu aj velký fešák :grinning:
15. okt 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, no vidíš :sweat_smile: Teraz mám päť minút, tak som tu. Idem zistiť, čo za predmet máme v sobotu. A dám ti vedieť, či prídem :wink:

Deina, útulná milá izbička :dizzy_face: Veselé farby a krásne nástenné samolepky. Tie máš odkiaľ?

katika, bol Rišo vždy na dome, keď tam boli majstri s tebou? :astonished: :grinning: Už chápem, prečo veľa fušovali. Niekto sa im premával pre nosom :rolling_eyes: :grinning:
15. okt 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, keď pôjdem ku katike, tak ty nemusíš. Ja som za dvoch :slight_smile: :grinning:
15. okt 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok