• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Dakujem za pochvalenie izbicky. :dizzy_face: Samolepky sme kupili v Kike v Bratislave, velmi sa nam zapacili, neodolali sme. Paci sa mi to viac ako bordury, hoci aj tie byvaju pekne. Uz vidim, ako to bude krpec odlepovat...
15. okt 2008 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: reni :grinning: ty siláčka.. však ani my tam nemusíme ísť, ty to zvládneš aj sama :grinning:

deina ani mne sa bordúry nejak extra nepáčia :wink:

no čo renulik, už si zistila? dnes obvolávam každého, kto dojde, nech viem s koľkými mám rátať
aj nutka príde na chvilu- poradiť aké kvetinky kam a tak :slight_smile:
16. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kati :slight_smile: Áno zvldánem to aj sama, urobte si v sobotu nejaký pekný rodinný výlet. A pošli tam v sobotu toho krbiara :grinning:

ani mne sa nepáčia bordúry. Ale to som až teraz zistila, keď som videla Deinine nálepky na stene :sweat_smile: Sú veľmi pekné :dizzy_face:

kati, kedy mám prísť? O koľkej?
16. okt 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ked sa ti bude dať, my tam budeme od nejakej 9tej, do 19tej :wink:
a vieš, kde sú Andovce?
ja sa na vás tak teším :grinning:
ale krbár má tak asi 40 a dve deti.., síce Tebe to nevadí, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sorry :grinning:
16. okt 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty dilinko :angry: :grinning: :grinning:
neviem kde sú Andovce :pensive:
16. okt 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, mali sme uplakanú noc, každú chvíľu bol hore a ráno mal vonku zúbok, siedmy :slight_smile:
16. okt 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to mi vyšlo
:grinning:
dojdem po teba do Zámkov.. kedy asi dojdeš?
A Moni Ty? Kedy má dojsť po Teba?
my sme mali katastrofálnu noc :pensive: strašne ho boli zúbky.. podla mna očáky, lebo má strašné bolesti aj cez den.. zatial najhoršie zvláda tieto zúbky :pensive:
16. okt 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som v šoku, že dojdeš.. ja by som ťa odhadovala, že nedojdeš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. okt 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože nestraš. Ja chcem, aby mu všetky zúbky vyšli tak ako doteraz. Chudáčik Riško :pensive:

kedy príde Monika? Mohla by som naraz s ňou, aby si nebehala stokrát. Ale mne by najviac vyhovovalo tak, že dám malému obed a idem.
16. okt 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja seba som tak odhadovala :grinning: Ale nie je to kvôli 40ročnému krbárovi a jeho dvom deťom, aby si si nemyslela :grinning:
16. okt 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je kedy? o 12tej? ok :sunglasses: asi aj moni tak.. uspí malého a vtedy :slight_smile:
16. okt 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak o 12stej mu dám papať a plus ešte aspoň pol hodina, kým sa vychystám a prídem do NZ
16. okt 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :sunglasses:
ale krbár tam nebude :grinning:
ale budúci týžden dojde :dizzy_face:
však nemusíš, ked sa ti nechce, nemaj pocit, že musíš.. ja sa nenahnevám :pensive:
16. okt 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, že sa mi nechce, chce sa mi. Ale som preto odhadovala, že neprídem, lebo mám školu. Ale však raz vynechám...Beriem si príklad od teba :grinning:
16. okt 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trubka :rolling_eyes: ja poctivo chodím :grinning: napr dnes nejdem zas :grinning:
no ale načo na jednu hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chodím poctivo. Len v sobotu idem pomôcť kamarátke :sunglasses: To by hádam ospravedlnil každý profák, nie?

a Maxim nechce spinkať :rolling_eyes:
16. okt 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, aj CD s fotkami mi prinesieš? :sweat_smile:
16. okt 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné :grinning:
Maximko moj zlatučký ja by som ho uspala na rukách.. cudzie dieťa možem rozmaznávať :grinning: a ešte ked je taký skvelý ako on :dizzy_face: ho musím prísť pozrieť najbližšie, lebo mi normálne chýba :astonished: nemám koho nanášať na rukách :grinning: moj je ťažký na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Roli tiež :grinning:
hej donesiem, ak sa mi podarí napáliť :zipper_mouth:

inak baby velmi si cením vašu ochotu :dizzy_face: tí, ktorí by nám mali automatizky sa ponúknuť, tých to ani nenapadne :pensive: a vás ano :slight_smile:
16. okt 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase vyhodil cumeľ z postieľky. To znamená, že tam mám naklusať :rolling_eyes:

Aj mne sa zdá, že som veľmi dlho nevidela Riška. O chvíľu Moni porodí a budeš mať koho nosiť :dizzy_face: A Maxim snáď už z bábätka postúpi na batoľa :sweat_smile:

však ti tú ochotu raz spočítam :grinning: Hodila by si sa ako Maximkova pestúnka :wink: :grinning:
16. okt 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by som brala :dizzy_face: o rok chod robiť a ja budem doma s riškom a s maximkom :dizzy_face:
na monikinho krpca sa tiež teším, toho tiež riadne rozmaznám :grinning:
16. okt 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo škola? Aj tú obetuješ, len aby si mohla byť doma s dvoma deťmi? :grinning:
Póza pre Katiku :grinning:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1966390&vReferer=%2Fphotos%2Frenika
16. okt 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééééééééééééééééééééééééééj :dizzy_face: :grinning: on stojííííí :dizzy_face: ale ja tento rok končím drahá moja :wink:

inak kamoška si pozerala moj album a volala mi, že ty máš odkedy druhé dieťa? a ja že čo? Vraj Maxim a Riško vyzerajú totalne ako bratia :grinning:
16. okt 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala si povedať, že máš dve, že stíhaš, pohoda :grinning: A veď on stojí už dávno! On najskôr vedel stáť až potom začal loziť...

nekončíš! Ideme ďalej obidve! Aj ja som rozmýšľala, že skončím, ale už ma to prešlo :slight_smile:
16. okt 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja končím fakt.. keby bolo externe idem dalej ale na dennom si to jednak nemožme dovoliť a jednak z nášho odboru magister nie je.. možem na učitelstvo- aj by som šla, ale denne určite nie :wink:
16. okt 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som v levíčatkách :sunglasses:
http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/olynth-aromatherapy-odparovac-16953?idkategorie=-1&idvyrobce=-1

tak prestúpiš k nám :sunglasses: Ale na denné by som ani ja nepokračovala
16. okt 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj dík, šmíračka :grinning:
asi mu to kúpim, lebo vobec nevie v noci dýchať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked sa zobudí, pojdeme do lekárne :slight_smile:
16. okt 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nebola si tu, tak som chodila po celom koňovi, že kde si :grinning:
ale nie, nebola som tu ani ja. Varila som :slight_smile:
aj Maxim spinká :slight_smile:
16. okt 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, aj Riškov brat spinká :grinning:
16. okt 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: inak aj lenka z levičatok vravela, ked som u nej bola, že akoby ich jedna mater mala.
ale ktorá? :grinning:
bola som pre riška u babky :wink:
16. okt 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok