Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
13. okt 2008

Nutka, budeme mat stretavku zo strednej, H0bli je moja spoluziacka. 😉

monica25
13. okt 2008

idem spat.dobru noc ,a nech vas deticky posluchaju a hlavne nech su zdrave,,,,

kati-tak sa dohodneme na ten stvr.tesime sa 😀
jaj kati dala som roliho ostrihat-konecne uz mal tie vlasky dlhe....,bolo mi ho luto zobrat ku kadernicke,lebo som vedela,ze bude plackat...tak aj bolo...dali mu do ruky keksik...dovolili mu nech s atam chvilu poplazi ,pohra ....dala som si ho na kolena...len uvidel hreben a noznice a strasny rev....a kym ho ostrihala....no chudacik tak mi ho bolo luto tak plackal....,ale uz to mame za sebou a hodnu chvilu zas nepojdeme....cela som bola aj aj on od vlasov strhol si aj uterak.........

monica25
13. okt 2008

....obcas je tazke sa rozhodnut,,, vzdy xceme to najlepsie pre nase deticky a nexceme im ziadnym sposobom ublizit........

deina
13. okt 2008

To je pravda, snad nas ale instinkty neklamu. 🙂 Dobru noc, Moni.

tinusi
14. okt 2008

Cau baby, dnes mate dovolenku, ze tu ziadna nie je? 😉
Ja som bola na gyn.prehliadke. Matka som brala v kociku - po dllllhom čase - celkom to zvládol, beťár jeden. Chvílku aj protestoval, ale už sa dá ukecať... niekedy treba síce fakt silné argumenty, ale dá sa... 😀

deina
14. okt 2008

Aj som ta videla (tak z dialky), akurat si sla do DMky. 🙂

katika1
14. okt 2008

čaute 😎 reni ty fakt dojdeš v sobotu? a moni s Tebou možem počítať? 🙂
ja som dnes mrtva, od 7.30 som bola v škole-z domu 6.30 a prišla som až o 16.00 a domov až 18.30 😝 bola som riešiť na dome nejaké veci 😝

monica25
14. okt 2008

kati-ano....nam by mali tiez v pia.asi zacat robit kupelku.....,ale stiham............ 😀 zajtra mi maju vsetko doniest a sa mam dohodnut s chlapikom kt.nam to bude robit.......a cez vikend je aj roland doma takze pohodicka 😎

tinusi
14. okt 2008

Ano, v DM som bola kupit plavecke plienky, uz nam dochadzali... tam sa malemu celkom pacilo, cudujsasvete.

renika
14. okt 2008

kati, kedy je zraz? Túto sobotu alebo až budúcu?

zuzana84
14. okt 2008

Ahoj baby, som tu nova, a prisla som sem k vám po radu. Som tiez z NZ a mam problem. Uz dva a pol roka sa snazime s priatelom o babätko. Prave sa zamyslam nad zmenou gynekologa, a neviem sa rozhodnut. Chcem sa rozhodnut spravne, a preto to chcem zodpovedne zvazit. Je tu v NZ lekar, ktory pomaha a poradi pri problemoch z otehotnenim? U súčasnej gyn. som sa z ochotou absolutne nestretla. Za jedine riesenie povazovala bez akychkolvek vysetreni len Ustav asistovanej reprodukcie v BA.
Vopred Vám ďakujem. 😉

deina
15. okt 2008

Neviem, Zuzka. Tiez rozmyslam nad zmenou lekara a pojdem k Stankovi - ma asi najlepsie vybavenu ambulanciu v NZ. A dobra je vraj aj Langova, ale radsej chcem Stanka.

Maly sa dnes zobudil len asi trikrat. 😅 A spal od osmej vecera do deviatej rano! 😕 😀 Nechapem...

deina
15. okt 2008

Ale nemusi to byt zly napad ist hned do centra. Sice ti tunajsi lekar vie spravit mnoho testov, ale ak by sa predsalen nepodarilo a sla by si potom do centra, tam by ich aj tak opakovali - kebyze ides hned, mozno by ste sa skor dockali babetka. Na druhej strane, ak by neslo o nejaky vazny problem, vedel by ho vyriesit aj gynekolog.

zuzana84
15. okt 2008

Ved prave toho nazoru som aj ja, co ak to nie je az taka zavazna zalezitost. Mam znamu, ktora podsupila vsetky nalezitosti spojene s centrom, a prave preto by som to povazovala az za krajne riesenie. Ale dakujem za radu, deina.

deina
15. okt 2008

Skus teda Stanka, vraj je dobry a je to skuseny lekar. Ak by si mala len nejaky mensi problem napr s cyklom, tak to by aj on mal vediet vyriesit.

katika1
15. okt 2008

moni super, teším sa! ale fakt to zvládneš, ked vám áj kúpelku idú robiť?
Roland bude s malým? Dojdem po Teba 😎
Reni túto.. teraz sa ide robiť generálny poriadok.. taký už na fest.. budúci týžden už len dokončovačky, testovanie krbu, kúrenia a pod., ale už dnu pojdu majstri len v papučiach a budúcu sobotu sťahovanie 😎
ak sa ti nedá, netráp sa 😉 ale zišlo by sa 😀

monica25
15. okt 2008

kati-caves...uz si po skole al.len ides????
pridem....,maleho necham doma.... 🙂
aj tak ked to zacne v pia.robit pochybujem ze to v sob.bude hotove..........a teraz cakam od rana kedy mi donesu vanu ,umyvadlo a ....vsetko ostatne,zevraj do 12....som zvedava....uz len kachlicky kupime ale este neviem kolko ...to nam az v pia povie....uzsa tesim na novu kupelku ,tato stara sa mi vobec nepaci....

katika1
15. okt 2008

už si vybrala kachličky? aké? 🙂
idem teraz 😝 nechce sa mi 🙄

monica25
15. okt 2008

este nie....neviem ake budu,,,,,dajake vybereme ked povie kolko ich potrebujeme....ale nemam ani predstavu...
ani mne sa nic nexce ,len jest a spat.... 😀

katika1
15. okt 2008

a ako vám spravia kúpelnu bez kachličiek? 😕 však nám trvalo 8 týždnov, kým nám ich dodali 😲

monica25
15. okt 2008

nam povedal,ze to vsetko co tam mame vyhadze povie co vsetko potrebujeme kolko kachliciek atd.a vtedy mame ist kupit...lkupim dajake co budu na sklade.... 😉 aj do kuchyne a na chodbu sme tak kupovali.... 🙂
a vana umyvadlo,skrinka a ostatne prislusenstvo nam ma prist dnes....tak som zvedava....,co bude ...no dufam,ze to spravi skoro...este,ze dobre ze mame svokru blizko 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
15. okt 2008

tak to fakt len také čo sú na sklade, ale takých je málo.. my sme kupovali tak, že sme vypočítali podla m2 kolko potrebujeme a dohodli sme sa, že ak by náááhodou vystalo vela, vrátime 🙂

monica25
15. okt 2008

...dufam,ze daco najdeme....ked ja neviem vyratat m2 a majster kt,nam bude kupelku robit povedal,ze bude vediet az ked celu komplet vyhadze....
este su tu stale neni roli pojde za pol hodku spat a ked zazvonia ked ho budem uspavat sa prebudi a je koniec spania....a dole nepojdem ked bude spat.............nenavidim toto cakanie...rano o 9 namzavolali...do 12 urcite prideme 😠 bude niekto doma??????? 😠

monica25
15. okt 2008

no tak cakame cele doobedie...,a zbytocne donesu to az zajtra okolo 4 ..... 😠
no idem uspat roliho....jak zacalo prsat vonku ☹

deina
15. okt 2008

Tak a mame hotovu detsku, co na nu poviete? 😅 (je v albume)

katika1
15. okt 2008

čaute.. reni ty kde si, do novembroviek prídeš a sem nie? 😲 😀
deina, je krásna 😵
taká happy.. aj Riškova je taká šťastná.. a už teraz to vidím, že sa páči mne a on na nu bude kašlať 😀

katika1
15. okt 2008

moni to si zvykaj, akože nerátaj že kúpelnu budete mať tento mesiac.. tak do vianoc počítaj 🙄 všetci majstri sú taký spolahlivý! ja sa už nad tým ani nemožem znervoznovať, lebo by ma porazilo
jediný zodpovedný za celý rok a dačo čo staviame je elektrikár a krbar 😝

katika1
15. okt 2008

a krbar je ešte k tomu aj velký fešák 😀

renika
15. okt 2008

kati, no vidíš 😅 Teraz mám päť minút, tak som tu. Idem zistiť, čo za predmet máme v sobotu. A dám ti vedieť, či prídem 😉

Deina, útulná milá izbička 😵 Veselé farby a krásne nástenné samolepky. Tie máš odkiaľ?

katika, bol Rišo vždy na dome, keď tam boli majstri s tebou? 😲 😀 Už chápem, prečo veľa fušovali. Niekto sa im premával pre nosom 🙄 😀

renika
15. okt 2008

moni, keď pôjdem ku katike, tak ty nemusíš. Ja som za dvoch 🙂 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre