Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
16. okt 2008

dnes som spravila kuracie stehná, na to som dala cibulu, paradajku, korenie na kura a zemiaky a dala upiecť
to bol recept, čo chladnička dala.. a je to dobré 😵 ty mi daj recept na to čo si minule varila, lebo to bolo skvelé 😵

renika
16. okt 2008

ja ešte Maxovi varím zvlásť, ale teším sa, keď už nebudem musieť 🙂

bola som sa rýchlo najesť, kým spinká, potom bude papať on

renika
16. okt 2008
katika1
16. okt 2008

aj ja som sa rýchlo najedla 🙂 Riško bude papať to čo ja 🙂
dík, mnam

katika1
16. okt 2008

kde si? 🙄
som si nakúpila na jarmóku 2kg kroviek 😀 tak vyžieram 😝

monica25
16. okt 2008

ahojte....
tak pridem aj ja vtedy ked renika....roli teraz zaspinkal...,my mame francuzke z. 🙂
bola som dnes u gyn.vsetko je v poho...bol somnou aj roli balil sestricku....svokra ho nemohla postrazit sla ku kadernicke v pond.mam ist na ultrazvuk....tam ho nezoberem som zvedava............ci snim ostane....(raz je plna ochoty a potom nic....,ja sa v nej uz nevyznam............)
tak mi ho bude luto nechat zo svokrou....,ed pojdem do nemocky........viem,ze na neho da pozot...,ale......viem ze ho nebude tak cicuskat ako ja...ani sa mu venovat ani jeho zvyki dodrziavat....ci sa jedna o papanie,o spanok,kupanie.......... ☹ ona ho nakrmi za den aj 5x nejakym pribinacikom nech ma pokoj od neho...........

aj my mame za sebou zlu noc-nic nove kazdu hod.bol hore,ale som mu dala napit cajika a siel hned spat....

kati -budem rada ked budes rozmaznavat maleho 😉 ty co by mali kaslu na to.................aj u svokry je najdolezitejsie ze na koho sa bude podobat...tak mi to pripada,ze ked na mna tak ho vobec nebude mat rada...a meno mu mame dat Dylan al.Nicholas......................

renika
16. okt 2008

kati, Maxim je už hore, ideme papať 🙂 Keby si ho videla s akým úsmevom sa zobudil 😵 Nechaj aj mne aspoň jednu krovku na sobotu 🙂

katika1
16. okt 2008

moni že Dylan 😀 😀 😀 😀 😀 to mu nesprav prosím ťa 😀

posielam pusu maxikovi
krovky donesiem 😉

moni ja ti verím 😝 mne by bolo tiež lúto nechať krpca u svokry na pár dní
ale aj u mami, alebo u kohokolvek 😅
a kedykolvek budeš potrebovať pomoct, zavolaj mi! vezmem Roliho ku nám sa hrať, alebo malého si pomojkať aspon na dve hodinky 😉

katika1
16. okt 2008

ja som sa tak zlakla pred chvilou 😔 volala mi catrin a ja že mi volá, že rodíš, alebo čo.. neviem čo ma to napadlo 😅 🤐 😝
skoro som infarkt dostala 😝

monica25
16. okt 2008

katika-diky moc
idem si lahnut som unavena a zo vsetkeho nestastna uz................... 😢

kati maju nam "kupelku"doniest okolo 4 tak mam na nich cakat tak dnes asi zo stretka nic nebude,neviem kedy pridu a ci sa ich vobec dockam,tak ako vcera....dam vediet... 😉
pekny den 🙂

katika1
16. okt 2008

tvoja svokra chodí 5krát týždenne ku kaderníčke? 😕
ideme na prechádzku dnes?trošku chcem vybehnúť von, aj ked je malý chorý

renika
16. okt 2008

Maximkovi som odovzdala pusinku a krásne všetko spapal 🙂

moni, no od svokry by som čakala mená ako Jozef, Karol...a pod. Ty máš teda modernú svokru počúvaj 😕 Že Dylan - čo pozerá Beverly Hills? 😀

aj ja chcem ísť na prechádzku o chvíľu, kto sa pridá? 😀

,

katika1
16. okt 2008

ja.. ale musíš dojsť sem 😀

renika
16. okt 2008

alebo ty sem! Tu je svieži dedinský vzduch, prevediem ťa horami, poliami, stráňami, potôčkami 😀

renika
16. okt 2008

ozaj, moni býva pri stanici? Tak tam nechám v sobotu auto, keď prídeš po nás, ok?

monica25
16. okt 2008

cavte...no poobede sme sa vyspinkali celkom fajn.... 😀
kati-sorry...cakala som na kupelku a nakoniec mi zavolali,ze az zajtra rano okolo 10...,ze sofera maju v cechach....zas som zbytocne cakala...no uz som zvedava na zajtra ak nie tak im zavolam a... 😠 😠 😠

reni-byvam pri stanici........no moderna je ta moja svoka........ 😀
dylan by som mojmu dietatu v zivote nedala.........a katika moja svokra asi doma ani sampon nevlastni,chodi dost casto na umyvanie,zehlenie....a aj na farbu.........

taky krasny den a zas zbytocne doma..........boli sme potom len t dole v obchode...a deda v robote pozriet aspon...

no idem vystahovat veci s kupelky kozmetiku a tak.....dam aj prat pracku mi maju zapojit do kuchyne,uz nebude v kupelke..... a bohvie kedy to spravia......a manzela mam na firemnj veceri dneska tak sme s rolim sami
....................

a xcem vecer stihnut ruzovu.....
a kati sorry este raz ze som sa neozvala,ze ci ideme al.nie.spali sme,cakala som,zas som mala nervy na nich ....zavolali a sli sme len sem dole bolo aj tak uz neskoro ist dakde do mesta...............a aj tel.som si zabudla doma..................
no idem mam toho vela.................................

tinusi
16. okt 2008

Ahojte, Matko dnes spapal stvrtinu z jablcka na desiatu a stvrtinu jablcka s kuskom mrkvy na olovrant... chaloval jak divy... az som sa divila. Ale to bude asi tym, ze ovocie je sladke...
Deina, tie nalepky su milene 😵 😵 😵

deina
16. okt 2008

No toto, vy uz budete mat 6 mesiacov! 😅 Vdaka, tie nalepky sa aj mne velmi pacili, ked som ich uvidela.

Zajtra idem zase k zubarke. 😝 Miniem na nu celu matersku tento mesiac... ale musim, uz dva tyzdne ma riadne trapia zuby, hroza. 😢

tinusi
16. okt 2008

Ano, ten cas leti... len teraz sa Matko narodil...
Zubarka? Brrr... ja by som mala ist v decembri na preventivku... som zvedava, co tam bude na mna cakat. 🙄

deina
16. okt 2008

Mne teraz robila preventivku, akurat to tak vyslo... no hroza tieto zuby, uz som sa napchala ibalaginom, snad zaberie. A slohla som Misulovi Mundisal gel. 😝

renika
16. okt 2008

deina, zuby ti zničilo tehotenstvo? Ja sa bojím, keď pôjdem v novembri k zubárke ako dopadnem. Tehu + kojenie = 😝 😝 😝

deina
16. okt 2008

Nie, Sjogren - mam malo slin a tie zuby chrania pred kazmi a podobnymi vecami. 😝 V tehotenstve sa este ako tak drzali, kojenie dopadlo ako dopadlo... no snad ma da doporiadku. 🙂

Inak ten Mundisal je dost hnusny a Misulovi to celkom chuti. 😅 Ale ten krpec zje vsetko...

renika
16. okt 2008

teš sa, že zje všetko 🙂 Komu chodíš?

serafinka1
16. okt 2008

Reni aj ja som bola teraz u zubárky a tiež som sa bála čo mi povie, ale našťastie mám zuby vporiadku

renika
16. okt 2008

tak to je super Seraf. Berieš nejaké vitamíny pre kojace?

serafinka1
16. okt 2008

nie neberiem nič, moje vitamíny sú kalórie 😀

deina
16. okt 2008

K Tomkovej. 😉

No ved ja sa tesim, aspon nemusim velmi vymyslat s jedlom. Len na jogurt zatial zabera, no s jablkom ho zje.

Seraf, zavidim. 🙂 😵

renika
16. okt 2008

ani ja nič neberiem a tiež sa pridávam ku kalóriám 😖 😔

serafinka1
16. okt 2008

no ja zachvíľu budem mať váhu ako keď som bola v polovici tehotenstva, už by som mala zo sebou niečo robiť, ale tá droga je pre mňa silnejšia. ☹ A čo Maximko, už papá normálne?

serafinka1
16. okt 2008

reni, pozerala som si dnes Tvoje fotky, na Tebe nevidno že by si mala čo zhadzovať, zato ja by som potrebovala vyrezať brucho, lebo už je to nenormálne. Už to neviem ani len zamaskovať. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre