• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
vsetko naj Matusikovi k rociku!!!!!
uzite si oslavu naplno tak ako my!!!!! :slight_smile:
25. jún 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, aj my sa pripájame ku gratuláciám!! Nech je Matúško zdravý a poslúcha tých super rodičov, ktorých má :slight_smile: Oslava nech dopadne najlepšie ako môže a torta sa vydarí, ty si šikulka veľká, takže ja sa nebojím, že by to nebolo pekné :wink:
25. jún 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem Matuskovi k prvemu roku. :dizzy_face: Lucik, ano, izolacka c.4, ostatne izby tak nevyzeraju. :wink:

Adrioska, gratulujem k chlapcekovi! :slight_smile:

My sme dnes boli v rizikovej poradni a Dancziovej sa maly veeelmi pacil, ze je sice tucko, ale sikovny je. Tak ho chytila, ze som len kukala (za ruku a nohu ho zdvihla) a maly bol z toho nadseny, to bolo rehotu. :grinning: Ostatne deti tam placu odusu, ked ich natahuje a on usmevy hadze, no parade. Je taky, ze cim viac ho natahujeme, tym lepsie. V drahom Ergu vydrzi par minut, ale natriasat ho mozem cele hodiny.
25. jún 2008 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja mam taku dilemu. Dnes som bola u reumatologa a pytala som sa ho, ci mozem brat popri mojich liekoch HAK. A on, ze da sa, ale urcite nie nadlho a vlastne on by HAK neodporucal nikomu, ze robil dlho na internom a videl vselico a ze keby nieco, nevadi, ak otehotniem pocas brania liekov. :confused: No ja som sice vzdy hovorila, ze by som rada mala hned druhe dieta, ale takto po cisarskom - neexistuje daka setrnejsia antikoncepcia? Ale nie kondom! :confounded: Skusala som Pharmatex, ale to je take blbe, mysliet na to a babrat sa s tym v najnevhodnejsej chvili. Take tie naplaste su jemnejsie, nie?
25. jún 2008 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deina.no nechapem toho reumatologa :fearful: ako chcel ti naznacit ,ze aj pocas uzivania hak mozes otehotniet :fearful: no ano mozes ale iba v tom pripade ak by si spravila nejaku chybu v uzivani,teda co ja viem ,ze by si zabudla uzit tabletku,alebo by ta hned po uziti prehnalo a nevzala by sisi dalsiu atd....ak uzivas hak spravne podla mna tehotenstvo neprichadza do uvahy.ak uz nechces tabletky tak potom skus nuvaring hlavna vyhoda je v tom,ze nezatazuje traviaci trakt a patri medzi nizkohormonalne.naplaste sa vraj hlavne v letnom obdobi zvyknu odlepovat....zevraj neviem vlastnu skusenost s nimi nemam.
25. jún 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, ja som mala náplaste skoro rok, ale to bolo len trápenie. Stále som dávala pozor, lebo sa to odliepalo a ku koncu ma náplasť už totálne svrbela, v noci som sa budila na to, že si po náplasti škrabem...keď som si po 7mich dňoch náplasť odlepila, tak som tam mala červený štvorec ešte ďalšie dva týždne, už som bola samý štvorec, nemala som ich pomaly kam lepiť, lebo tých miest nie je veľa, kam sa to dáva. Nakoniec mi povedala dr. že som dostala alergiu na to lepidlo, ktoré drží o pokožku a musela som ich vymeniť. Taaaak som sa tešila, kúpanie a sprchovanie bez obávania sa, obliekanie bez problémov. Proste nikdy viac. Tiež si myslím, že nuvaring by bol fajn. Je tu téma na MK, pohľadaj
25. jún 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie pocas uzivania hak, ze mozem otehotniet, ale pocas uzivania mojich liekov, ze neuskodia tehotenstvu (to kebyze nahodou). Nuvaring je ten kruzok, ze? Kolko to asi stoji? Idem sa na to pozriet.
26. jún 2008 o 07:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrioska super, na Havlasa sa mozes spolahnut on sa pomylil vraj len raz v zivote :grinning: :grinning:, nam dokonca slubil svoj 4Dultrazvuk keby sa pomylil, no ultrazvuk je este stale jeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kapitola antikoncepcia :sweat_smile: :sweat_smile: tiez moj vecny problem, hormony mi nerobia dobre mam z nich riadne migreny, teraz som 2 roky nebrala ziadne antikonc.tabletky bolo to celkom v poho, hlavne pocas tehu ma hlava bolela hadam asi raz, a teraaz tyzdenne aj 2x, hm.. :pensive: :pensive: zvykam si opat, :cry: asi sa naseriem a vyhodim ich von oknom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam o tom nuvaringu z hladiska vedlajsich ucinkov je to hadam horsie ako peroralna antikoncepcia :rolling_eyes:
26. jún 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina, podla mna sa na tu antikoncepciu spytaj svojho gynekologa...mozno by si ju nemusela dlho brat... :wink:
26. jún 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, no to si ma nepotesila, H0bli... :unamused: Ja to asi risknem bez nej, len s Pharmatextom alebo niecim podobnym. Ved ak sa podari druhe, nevadi. Alebo vsak HAK na taky polrok by nebolo az take zle, vpodstate mi reumatolog hovoril, ze na dlhodobe uzivanie ju neodporuca (a druha vec je, ze zvysuje ucinok prednisonu, lieku, ktory beriem :confounded: ). Fakt neviem...

Ozaj, Misulo sa nam dnes so strasnym jedovanim pretocil z chrbata na brusko. :grinning:
26. jún 2008 o 17:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. je tu niektoooooo? :confused:

deina, nebola si dnes nahodou aj s muzickom v hypernove? :fearful: ak nie, tak som si ta splietla :sweat_smile:
26. jún 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula, stretla si mna no ja som bola iba s Darinkou, ten hulvát čo bol za mnou nepatril k nám :grinning:
26. jún 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem serafinka, teba poznam :grinning: a toho hulvata za vami tiez, byva tu nedaleko a ma asi 10deciek :sweat_smile: ale este po vas tam asi deina bola. teda neviem preco si myslim, ze to bola ona.
26. jún 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to nebola. :slight_smile: Serafinka, ty si tam bola?

Studujem ten nuvaring, zevraj to nema vplyv na pecen, to by bolo dobre. Naposledy som nemala bohvieake pecenove testy a k tomu tie moje lieky... :confounded:
26. jún 2008 o 21:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj no už som si myslela,že sa s Deinou tak podobáme, lebo Deinu som zatiaľ ešte nestretla. a to sa Ti detičky v pohode samé hrajú v tom detskom kútiku? Nebojíš sa že Ti odtiaľ ujdú?
26. jún 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina skoda . som pozerala na toho maleho tam, a fakt som bola v tom, ze ste to vy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

serafinka si sa moc ponahlala . chcela som ta zastavit ale decka som nechala v tom kutiku same a laura behala za mnou, tak som sa za nimi ponahlala. zle sa mi tam chodi s dvojickovskym kociarom
26. jún 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti dvaja neujdu , lebo jeden vobec nechodi a kristian bol v kociari zamontovany pre istotu :sweat_smile: akurat laurika behala za mnou ale len ked ma uz videla pri pokladni lebo chcela cukriky. no coby som sa nebala nechat ich tam samych, som nakupila za par minut len to najnutnejsie
26. jún 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som to pochopila tak, ze si si nas splietla. :sweat_smile:

Ozaj, maly sa nam dnes pretocil! Z chrbata na brusko. :grinning:
26. jún 2008 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikovny je misulko :slight_smile: ti moji veru v tom veku sa nepretacali este. ked to tak pojde dalej, zachvilu ti aj behat bude :sweat_smile:

serafinka, to si co kupovala to velke? :fearful:
26. jún 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi aj ja by som v tom prípade nakúpila v rekordnom čase.
Ja som Ťa aj vyzerala, no zmizla si mi, tak som odišla. Išla som domov po hrádzi a ešte som sa aj otáčala či nejdeš no nič. Tak snáď nabudúce.
26. jún 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale tie zvuky k tomu pretacaniu! :grinning: To bola namaha, pretocit tu tazku ritu.
26. jún 2008 o 21:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tam este trosku boli kym som deckam dala jest. a potom sme isli domov ale nie po hradzi lebo som si mysllela, ze nas zastihne burka, tak sme sa ponahlali. lauriku tazko dostat z toho kutika :grinning: aj dnes sme tam boli nie nakupit ale ona sa tam chcela ist smykat.to je u nas pravidelnosti, cast o sme tam. :pensive:
26. jún 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to boli také detské boxy na ukladanie hračiek.

Deina to sa už môžeš pomaly chystať,že sa Ti bude prevaľovať po celej posteli. Darinku už nemôžem nechať bez dozoru, lebo lieta po celej posteli. Už to nie je to čo bývalo, že kam položím tam zostane. :grinning:

Už máme tri zúbky. Teraz jej idú 2 naraz.
26. jún 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v hypernove každý deň, mám to blízko a majú tam fantastické rohlíky.
:wink:
26. jún 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bez dozoru ho uz nenechavam, co ten robi v postielke! :grinning: Cestuje sem tam a dnes v noci sa zasprajcoval medzi mreze nozickou, hrozny krik spustil, nevedel sa odtial dostat sam. Ked som mu pomohla, v momente zaspal.

Dancziova nam v rizikovej poradni napisala do papierov, ze ma hranicnu hypotoniu (znizene svalove napatie), co je skvele. :slight_smile: Najprv mal stredny stav, potom lahky a uz len hranicny, tak sa tesim. :sweat_smile: Ale fakt na nom vidno, ze je pevnejsi. Dnes sa cely den nezastavil, vecer potom tak odkvecol, ze normalne chrapal.
26. jún 2008 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: chcela by som vidieť toho Tvojho macka.
26. jún 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina mna zmiatol ten kocik. taky isty to bol ako mas ty. teda znacku neviem, som nevidela ale ta ista farba ako mas v albume :sweat_smile:

serafinka my sme tam skoro tiez kazdy den, najdes nas v tom kutiku :grinning: darinka ma viac zubou ako nas najmensi marek. tomu teraz horko tazko vysiel prvy zub a to mal 9mes nedavno
26. jún 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, ked sa zacne plazit intenzivnejsie a prevalovat a vsetko dokopy, tak aj schudne. neboj sa, ze je teraz taky macko, ze mu to aj zostane
26. jún 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mojho macka? Je to riadny tucko, az sa cudujem, ako moze byt taky pohyblivy, hybe sa v jednom kuse. Mama tvrdi, ze je presne ako ja, tiez som bola pohyblive tucko. :confused: Vyrastla som z toho, az ked som zacala chodit. Pisala som, ze ma uz 8 kil? 8200g presne. Myslela som, ze ma Dancziova zabije za tu jeho vahu, ale co s nim, ked uz ani neje vela?
26. jún 2008 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok