• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
jaja čau :sunglasses: ano prosím si aj oponentúru.. dobre vedieť, budem písať to čo neskritizoval :sweat_smile:
ale Benčič je zlatý :dizzy_face:
Rišiačik má zas teplotu a nechce klesnúť :pensive:
klaudi malá má už rok???????? :astonished: :astonished: :astonished: to ako letí? :astonished: :astonished: :astonished:
22. okt 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru Katika, v nedelu mala rok :dizzy_face:
22. okt 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak všetko najlepšie našej Viktorke :dizzy_face: nech je zdravučká a poslúcha mamku :slight_smile:
22. okt 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme :wink:
22. okt 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

dodatočne všetko najlepšie Viki k prvému rôčku :hearts: :hearts: :hearts:

kati, chudáčik Riško, stále rozmýšľam, ako by som ti vedela pomôcť :frowning2: A veľmi sa desím toho, keď toto bude prežívať Max a ja s ním :frowning2:
22. okt 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, akú tému máš na BP? A super, že máš pomoc. Ja som na to sama :unamused:
22. okt 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renika ďakujeme :slight_smile: Veru tých zubov sa aj ja bojím, zatial sme ešte večšie problémy nemali, no ale máme zatial len dva zúbky dole.
22. okt 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni to ako si tam dala tie srdiečka???? aj ja chceeeeeeeeeeem :grinning:
reni ďakujem, si zlatá.. mne je ho strašne lúto, teraz grckal lebo sa tak rozkašlal, že všetko z neho vyšlo :pensive:
22. okt 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni prevzaté slová z angličtiny do slovenčiny :wink: no ja si prečítam ako to napísala kamoška minulý rok :sweat_smile:
22. okt 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, len skopírovala :wink: Vyskúšaj, pošli ich mne :grinning:

kladi, len dva? Tak to asi stravu ešte mixuješ, že? My máme 7! Tiež veľké problémy neboli, ale tie bývajú pri očných a pri stoličkách :pensive:
22. okt 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katika tie srdiečka sú tak, že stlačíš alt a č. 3
22. okt 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je akože téma, že ktoré slová sú prevzaté? :confused: A čo tam budeš riešiť a aké riešenie navrhneš? :confused:
22. okt 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru ešte stále mixujem :confounded: ale skúšam jej už dávať aj menšie kúsky nech si zvykne, ale všetko vyplúva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a obom prajem aby vám zuby problemy nerobili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nám robia najmä tieto.. stoličky a očáky.. dúfam, že mu vyjdu aspon 4 naraz :pensive:
dnes bol strašne umamičkovaný a ked som umývala riad a nemohla ho vziať na ruky, klakol sa na kolená, chytil mi z celej sily nohy a položil si na mna hlavičku :pensive: moje zlatko :pensive:
kde zmizla jaja? Odbehla k plačúcim deťom? :grinning:
kati, mala si sa vykašľať na riad :pensive:
22. okt 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale pri kojení mi stačia aj tie dva zúbky, poriadne hryzie aj s nimi :angry: už sa dopredu bojím, čo bude so mnou ak bude mať zuby aj hore :rolling_eyes:
22. okt 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Max začal hrýzť, keď mal dva dolné, ale som hneď vytiahla prso a skrýkla. To som urobila si 5x a potom nejako prestal. Teraz má hore štyri zuby, ale nehryzie vôbec. Inak, keby vtedy neprestal, tak by som už nekojila, to bola hrozná bolesť. Praštila by som s kojením..
22. okt 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni to sa mna nepýtaj, ako to budem riešiť.. asi to zbuchnem týžden pred :sweat_smile: :grinning:
to akože napr slovo cool.. čo znamená, prečo, načo atd :wink:
jaja asi fakt utišuje tú kopu detí čo má :grinning:
22. okt 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď, je to hrozná bolesť :cry: Zolko ma málokedy pohrýzol on bol pri kojení opatrnejší
22. okt 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi ale č.3 na numerickej? lebo mi to nejde :rolling_eyes:
ale reni :hearts: :hearts: :hearts: špeci pre teba skopírované :grinning:
22. okt 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte.....
klaudi-no ma ja svokru..... :angry:

zatial sme ani my nemali az taky problem
zo zubkamya,sice-mal horucky vysoke ked sa mu prerazavali dolne zubky ,ale nie take ako risiak....,chudacik musi to byt strasne pre neho,strasna bolest....
22. okt 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano na numerickej, :hearts: mne to ide, máš ju zapnutú? podrž alt a potom 3 a pusť :wink:
22. okt 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemám numerickú :grinning:
22. okt 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne to nejde
22. okt 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi takže aj Viki je 19-teho? Pekný dátum. Dodatočne gratulujem k prvému rôčiku. No moja Darinka chodí keď sa niečoho pridŕža. Púšťa sa na nejaké kroky, ale to potom letí volným pádem :wink: , ale nevzdáva sa. Silné to žieňa. Za ručičky ju baví chodiť a ešte aj v chodítku. keď je v chodítku musím sa jej vyhýbať, lebo trieli ako formula a keď do mňa narazí, to je iná bolesť, mám také modrinové nohy dole že až.
mne ten alt 3 ide
moni a rodičov máš ty kde, keď stále píšeš len o svokre? Nie si z NZ? Inak svokra je teda číslo. Ako keby nemala nikdy deti :rolling_eyes:
ja ma rodicov v senci...troska daleko :frowning2:
klaudi-aj ja sa pripajam ku gratulaciam,vsetko najlepsie vikinke ku 1 rociku :slight_smile:
22. okt 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni no hej, trocha ďaleko. Takže ty nie si originál z NZ, som myslela, že áno :slight_smile:
katika a akú máš? Si na notebooku?
22. okt 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok