• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
ano, Viki je 19-teho :slight_smile: , ona sa nechce držať, hneď by utekala, velmi sa na to spolieha, že ju aj tak chytíme. S tým chodítkom tu bolo u nás tak isto, preto sa pár krát aj prekotila, tak s ním lietala :angry:
22. okt 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som zamcanka,som len pristahovalec,ako katika :grinning:

kati-boli ste vonku???
22. okt 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a ako diéta? Dodržuješ? Ja hej, žiadne sladkosti, pijem iba vodu. Len dnes som sa vrátila s Maxom z prechádzky o pol šiestej a vtedy som večerala :confounded: Nesledovala som veľmi čas, z domu sme išli o pol štvrtej aj s kamoškou a s jej malou :slight_smile:
22. okt 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako čítam, ešte kojíš. A papá Ti normálne, všetko doradu?
22. okt 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, aj kamoška mala s malou taký problém, že vedela chodiť, len strašne rýchlo a padala, tak si kúpila tie traky a odvtedy sa nemusela zohnúť a veľmi si to pochvalovala :slight_smile: Takéto niečo
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=520447
22. okt 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám len notebook
reni ani ja nie som z nz keby si nevedela :grinning:
moni ano na chvilku, ale len tak v kočíku
reni dodržujem, ale malému som spravila puding a trochu dojedla :sweat_smile: takže máš odpustené :grinning:
22. okt 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie traky su dobre....
22. okt 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano kojím ešte, inak spapá všetko doradu, teraz jej už dávam aj to, čo jeme my a všetko jej chutí.
22. okt 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, veď o tebe viem :slight_smile:
potom si chcem prečítať tvoju BP, naučiť sa nové slová a tak :grinning: Môžem?
22. okt 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašnu chuť na taký fest velký krajec madarského chleba s maslom, syrom a paradajkami.. pomooooooc :sweat_smile: :pensive:
22. okt 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také traky mám ešte po Zolkovi, používala som ich len v kočíku, to vodítko som nepoužívala, no musím vyskúšať. Díky za tip :wink:
22. okt 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni možeš :wink: ty máš akú?
22. okt 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kati, v sobotu dobre, že som ani do školy nešla...Väčší osoh som urobila u vás. Si predstav, že profka im nedala prestávku na obed a povedela, že skončia skôr, že to stihne odprednášať. Pustila ich o pol druhej, jedli medzi tým ako ona hovorila, im to dovolila.
Lenže na škole prišli na to, že prednáška nebola do 16stej a musíme si ju celú nahradiť s novým prednášajúcim :rolling_eyes: Tak nie, že jej nezaplatia tie hodiny, ktoré neodprednášala, ale ešte my si to musíme nahradiť :rolling_eyes: Mali si to vybaviť s ňou :angry:
22. okt 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule,,, moni ta tvoja svokra to je teda cislo... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa tu rehocem, ze ako moze dospela zenska dat dietatu kluce a potom, ked ich ono zahodi, hovorit, ze bude dadada... to by malo byt dadada na jej zadok... vsak ona bola v tom case za neho zodpovedna,nie?! Nemala mu to dovolit!
22. okt 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni :astonished: to som ešte ani nepočula.. u nás bežne neprednášajú a kašlú na to a nikto nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni keď robíš vo wondershare, vieš robiť aj väčšie fotky ako je 800x600? neviem kde sa to nastavuje a už do toho štuchám dosť dlho.
22. okt 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi-presne tak ako pises :slight_smile:
tak keď ty si dáš krajec chleba, tak ja si dám tiež niečo :zipper_mouth: O chvíľu inak idem spať,lebo som hladná :pensive: Aj včera som išla skoro

BP o reklame :slight_smile:
reni ja si nedám.. nemám chleba :grinning:
22. okt 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf, predtým ako ideš robiť koláž, teda hneď ako otvoríš program, klikni na SET, je to hore a je pri tom také koliesko. Tam zadaj 2592 x 1944. To je rozmer klasickej fotky. Takže keď dáš tú koláž vyvolať, tak bude kvalitná ako fotka :slight_smile:
22. okt 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, veľmi pekne Ti ďakujem. Ani nevieš ako si ma potešila. :wink:
22. okt 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám chleba a už som ho hodila do NZ, pozor letí, otvor okno :grinning:
v akom programe to robíte?
jaja kde siiiiiiiiiiiiiiiiii? :angry:
Mne sa prave dopekaju francuzske zemiaky a veru ze si dam!!! Ved cez den ani nestiham jest... tak len takto po veceroch... musim sa odvazit, ako sa taketo "zdrave" stravovanie odrazilo na mojej vahe... :unamused:
seraf, nemáš za čo. Ja sa teším, že som vedela pomôcť :slight_smile:
kati, wondershare photo collage :slight_smile: Tie koláže, čo mám v albume sú tam robené a Serafinka tiež svoje robila tam. Môže ti aj ona potvrdiť, že je to jednoduchý program a ľahko sa v ňom pracuje. Však Seraf? Taký gimp by som nechcela :confounded:
22. okt 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi, čo provokuješ? :rolling_eyes: :grinning:
22. okt 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi ja ta prerazím mi takéto chute robiť :zipper_mouth:
reni kde sa dá stiahnuť?
22. okt 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni-aj ja xcem take fotky....krasne :grinning:
22. okt 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni sme jej naraz dali :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok