• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
ten program by aj mňa zaujímal, ale to by som potrebovala opatrovatelku k Viki, v poslednom čase pri nej nič nestíham :unamused:
22. okt 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi ani ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to môžem potvrdiť, gimp by som nechcela za nič.
22. okt 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ich stánke. Seraf, pamätáš si ju? Asi photocollage.com. Ale neviem už prešne. Treba ho zaplatiť, asi 700Sk stojí. Ale dá sa stiahnuť aj TRIAL verzia, to znamená, že v nej vieš pracovať, ale nevieš tie fotky nikam dať, lebo mám cez foto napísané wondershare. Keď uhradíš pár eur, pošlú ti link, kde si vieš stiahnuť verziu, v ktorej vieš normálne a už nastálo pracovať
22. okt 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak isto nestiham.... uz od jeho 9 mesiacov som nepisala ani do jeho knizky...,mojich prvych 5 rokov :sweat_smile: nestiham....
22. okt 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale s týmto je to ide, nie Seraf? Gimp by bolo pre mňa len trápenie, ja som potrebovala niečo jednoduché a myslím, že sa dajú aj tu urobiť krásne koláže, keď sa s tým človek pohrá :slight_smile:
22. okt 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi už nepíše, lebo papá zemiaky :zipper_mouth: Mňaaaaaaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam, franc.zemiaky :dizzy_face: zajtra ich chcem robiť, dúfam, že mi rúra zas nevybije poistky :angry: ozaj, Serafinka, nepoznáš tu v Tvrd. nejakého elektrikára?
22. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre, dobre, tak ze ste to vy, tak pred tymi zemiakmi si supnem hrozno a jablko... to je zdrave, to mozte aj vy, nie? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. okt 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviete o niekom kto by kúpil cestovnú postieľku alebo ohrádku alebo ako sa tomu hovorí? My ju už nepotrebujeme...
22. okt 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi poznám veľmi dobrého, no nedávno mal ten brutálny úraz tu v NZ, takže leží v nemocnici v BA a pochybujem, že sa nejakej elektriky niekedy chytí. Je to kamarát a strašne mi je ho ľúto.
22. okt 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaaaam :pensive:
tinusi :zipper_mouth: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ako to, že nepozeráte modré z neba? :confused:
aký úraz? :confused:
22. okt 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este nepapam, este som len pri jablku... :wink:
ja pozeram a popritom tukama a aj ja papam :zipper_mouth: ,ale ja mam dovolene teraz :grinning:
inak kati, prvý deň čo som nejedla po piatej ma bolelo bruško :pensive:
22. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renika ja už vyše roka nepozerám tv
si idem dať hrozno :grinning:
seraf to ten čo ho potriasla elektrika tam pri hypernove??? :astonished: chudák :pensive: ako mu je???
Ale pozerame - vsetko naraz... ham, kuk, tuk (do klavesnice) :grinning:
aha, ja už nebývam v Nz tak o ničom neviem :frowning2:
22. okt 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to je on, amputovali mu jednu ruku, budú mu robiť plastiku tváre a aj ucho mu budú musieť spraviť nové. Fuj ťažko sa mi to aj píše, je to neskutočne dobrý chalan, nikomu nikdy neublížil ale život nemal jednoduchý. Nedávno sa im narodila dcérka Dominika, teraz má rok aj niečo.
22. okt 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ty môžeš teraz :slight_smile:

čo sa stalo pri hypernove? :confused:
22. okt 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som mala ist zehlit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... mam pocit, akoby som doma nerobila ine, len varim, umyvam riad a zehlim... este ze tie pracky su automaticke... s takou romo kombi by ma asi fakt trafilo :confounded:
22. okt 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, chudák :cry:
...ani ja on icom neviem....
reni fakt? :astonished: tak to dajme na 6tu.. ja som dakedy nejedla už po 3tej a nechýbalo mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
po porode som začla žrať po nociach a zvykla som si na to :pensive:
ou bože, chudák :pensive: A kedy sa to stalo, že je ešte stále v nemocke?
22. okt 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-presne tak hlavne ked som kojila...pila som litre vody a jedlo som mala prichistane pri sebe...ako som kojila tak som do seba tlacila........hlavne na zaciatku....,ked sa maly nar.
22. okt 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po 3? Ja by som asi odkvecla. Asi patrím k tým, čo keď nejedia, tak im je z toho zle :confounded: Ok, tak sa snažím po piatej, ale keď to nevyjde, tak po šiestej už určite nič ani blchu :grinning:
22. okt 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok