Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

tinusi
23. okt 2008

Vdaka Deina.... ani som necakala, ze mu uz vylezie...
Myslis adapter???? 😕

charlinka
23. okt 2008

Ahojky,
nevíte náhodou nějaký dobrý tip kam vyjet s mužem na víkend? Nemáte nějaké pěkné místo odzkoušené, nebo link na netu?? Stále mi to najde jen nějaké wellnes víkendy, a to já nechci strávit celé dny procedurama a pod. Chci to věnovat (ty dva dny bez baby) mužovi k narozkám 😉

deina
23. okt 2008

A chcete trebars aj nieco pochodit? Skuste nejaky penzion v peknom meste alebo v prirode, my chodievame cez limba.sk. 😉

Adapter? No neviem... z notebooku ide taky kabel, ten sa napaja na tu ciernu skrinku a odtial potom ide kabel do zastrcky. 😀 (Nepovedzte nikomu, ze som na SS chodila na elektro...)

charlinka
23. okt 2008

Ahoj Deina. Jdu se podívat na tu stránku. Tak pochodit, dobře se najíst, odpočinout si a když to bude v pěkné přírodě tak tím líp.

deina
23. okt 2008

My sme boli tu, taky sympaticky penzion blizko centra Banskej Stiavnice - http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/ho.... Tam sa da aj po meste poprechadzat, aj von do prirody ist (nedaleko je Pocuvadlo, banske muzeum, Sitno...)

charlinka
23. okt 2008

Ahoj, to vypadá docela pěkně. Na počuvadle jsem byla a velmi se mi tam líbilo. No ale jsem nějaká zklamaná, všechno je bud na tři dny, nebo přichod na hotel nejdřív ve tři hodiny, tak to nevím co bychom všechno stihli. Na tři dny nechci, malá ještě nebyla ze svokrou přes noc, tak bych ráda aby si zkusila zatím jenom jednu noc.

deina
23. okt 2008

Na tri dni? To sa mi nezda, co tam nieco pomenili? Skus si najst nejaky pekny penzion a potom zatelefonovat priamo tam a dohodnut sa s nimi.

charlinka
23. okt 2008

Já nemyslím že jsem zklamaná z té bánské štiavnice, ale celkově co koukám na linky na netu, na hoteli apod. ☹

charlinka
23. okt 2008

A co třeba Slovenský ráj, nepoznáte pěkné místo tam? Tam jsou určitě i pěkné procházky, slyšela jsem že se tam dá šplhat na žebřík, jsou tam ruzně obtížné trasy apod.

katika1
23. okt 2008

aho´jte tinusi jasné.. si nevedela? 😎

deina
23. okt 2008

Tam moze byt krasne, ale este som tam nebola.

katika1
23. okt 2008

charli moja mamina tam bola nedávno a vravela, že otras, že nikdy sa tak nebála ako tam.. že tie rebríky sú v hroznom stave, máš pocit, že spadneš a tak
proste, že sa o to nikto nestará

charlinka
23. okt 2008

Tak to je síla. ono to musí být taky dost starý, ale přeci nemužou riskovat že se něco stane ne? Hmm, tak už fakt nevím. koukala jsem už i na aquacity poprad, ale to se mi zdá jako program pro rodinku a ne pro dva.

renika
23. okt 2008

deina, tak my máme ohrádku, nie postieľku ☹

charli, aká romantička 😵

deina
23. okt 2008

Sestra tam bola, ale nestazovala sa a to im hrozne lialo. Mozno ma rada trosku adrenalinu...

charlinka
23. okt 2008

😀 😀 Já už ani nevím jaké to je, být s mužem sama a nestarat se o dítě 😀 😀 . I tak na ní budu určitě stále myslet.

deina
23. okt 2008

Skoda, Reni. ☹ V postielke sa mu asi bude lepsie spat a tiez ju vyuzijem ako ohradku.

renika
23. okt 2008

ale katika má, aspoň to tu vykrikovala poobede 🙄

renika
23. okt 2008

pre katiku 😎 http://www.darcek-prekvapenie.sk/sk/zazitky/vik... a ja idem s ňou!! 😎

katika1
23. okt 2008

reni si mi neodpísala, či ideme 😀

deina
23. okt 2008

Uz obchodujeme. 😀

Hmmm, masaze... 😵

renika
23. okt 2008

no Riša v akcii si nenechám ujsť 😎 😉

renika
23. okt 2008

tak obchodujte 😔

jaja4
23. okt 2008

hmmm...som sa pokúšala prihlásiť na skype a zistila som, že som zabudla heslo 😅
inak čavík

charlinka
23. okt 2008

reni, dobrá stránka, třeba mu místo pěkného víkendu koupím pozemek na marsu, hihihi. to nevím co by s tím dělal. Nebo jízdu ferari, jen na tu bych musela jít ještě na pár mateřskejch 😀 a šetřit.

katika1
23. okt 2008

ja mám 😎
reni to je supeeeer 😎 ale musíš prestať do vtedy kojiť inak ťa nikam neberiem 😀

serafinka1
23. okt 2008

charli aquacity poprad je nuda, mne sa tam nepáči a máš to vždy fest natrieskané.

renika
23. okt 2008

charli, áno super stránka 🙂 No môžem ti povedať, že takého Slováka by aj pozemok na Marse potešil 😀 Budete mať výročie?

katika1
23. okt 2008

ti dám takého Riša 🙄 😠
koho ešte berieme??? Jaju určite 😎 a aj monču by som, ale tá by asi nešla 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre