• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
Pozemok na Marse? To vazne? S listom vlastnika? :grinning:
23. okt 2008 o 22:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja, heslo bude určite niečo s Dulovcami :grinning: Skús Dulovce :grinning: :sunglasses: Alebo štyria bratia :grinning: Alebo šrobovák :grinning:
23. okt 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam je že cena je pre štyri osoby a môže byť aj viacej, ale za každú sa samoška dopláca.. To fakt ideme? :astonished:
23. okt 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, Deina už rozmýšľa, že by si kúpila Mars :astonished:
23. okt 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak najskôr ma volá pozrieť sa na stríptíz a potom, že ja ti dám :stuck_out_tongue_closed_eyes: V tebe sa kto má vyznať? :rolling_eyes:
23. okt 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna to budú mená 4och bratov :grinning:
reni jasné, pojdeme :sunglasses: a ešte mi povedz logiku- ked pre 4os to stojí 16796 a pre jednu 3500 :confused:
23. okt 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, ne jenom narozeniny ma Martin. Ale ráda bych mu nějaké překvápko připravila. Má je až v decembri, času dost, ale radši at vím co. Koukala jsem i na ten zorbing, to koulení v tý gule, ale to v zimě nedělají.
23. okt 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt to je divné s tou cenou :confused: Posledný víkend pred svadbou môžeme ísť? To aký starý bude Max vtedy?
23. okt 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, to chcem aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fantázia :slight_smile:
23. okt 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby sme si dlho nevyberali, poďme postupne na všetko a bude! :slight_smile: Začíname čokádou :sunglasses:
23. okt 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fíííha, to akože už je svadba na spadnutie? Prečo sa o všetkom dozvedám posledná?? :angry:
Ved ja bych možno aj šla, ak to nebude ten víkend pred štátnicami :slight_smile:
jo jo, ste veľmi milé, že mi dávate rady ohladne hesla, ale ani dulovce, šrobováky, či vrtáky to bohužial nie sú... :rolling_eyes:
23. okt 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rok a 7 mesiacov :grinning:
ty máš štátnice budúci rok jaja??? :confused:
23. okt 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy dve už máte veeeeľmi dlho tú diétu...už aj čokoládou by sa babrali :slight_smile:
23. okt 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja, asi moc často chodíš na skype, čo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj Katika máš štátnice, tak hádam si svadbu zariadi mimo takýchto udalostí :confused:
kati, tak môžeme ísť, keď rok aj 7 mesiacov :grinning:
23. okt 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo...ževraj hej. Teraz na konci štvrtého by sme vraj mali mať štátnice z pedagogiky a v piataku z angliny :unamused:
23. okt 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hádam áno, reni :slight_smile: spolieham sa na to
takže svadba bude, ak správne počítam...v júni? :dizzy_face:
23. okt 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne vychádza jún. Keby bývajú štátnice? Nie v júni?
23. okt 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja fakt :confused: to čo za blbosť :confused:
mala by byť.. ale mne sa nejak extra nechce do toho :sweat_smile:
23. okt 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja ty budeš učiteľka? Prídeš učiť sem k nám, že? :sunglasses:
23. okt 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, nechce? Ani keď pôjdeme na rozlúčku so slobodou? :grinning: Za to to manželstvo stojí,nie? :grinning:
23. okt 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde ty beháš na nete :zipper_mouth:
23. okt 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf ktorý je tvoj príspevok? :grinning: :grinning: :grinning:
reni mne sa do toho chce len kvoli rozlúčke a kvoli svadobným cestám - mám slúbené dve- jednu bez a druhú s Riškom :grinning:
23. okt 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati - žiadny, asi som nedospela na tú ich úroveň. Lúbia sa mi tie výrazy ktoré dr. Zviera používa a našla som to tu na koníku
23. okt 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je riadna blbosť, ale mám to od docela hodnoverného zdroja...Janky B., takže myslím, že ona netrepe koniny, heh. Neboooooj, štátnicu z PTAJ-ky zvládneš ľavou zadnou. Je to riadna fraška...
reni, áno, budem (asi) mať diplom učiteľa, ale na svete neexistuje nič, čo by ma donútilo vykonávať toto povolanie :unamused: A do Duloviec sa určite vydám, takže logicky by to možno aj vychádzalo...no chúďatká deti, to im nemôžem spraviť... :grinning:
no pekne pekne Kati. Kvôli tomu sa ti neviem či oplatí vydať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale snáď áno :wink:
:slight_smile: som pochopila, že sa ti nechce do štátnic, Katka :grinning: a to o svadbe bola reč? :astonished: do toho ťa ja istotne nahovárať nebudem :sunglasses:
23. okt 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja, ale teraz najväčšia pecka, čo ostatné netušia - ak sa sem vydáš, tak my budeme susedky :sunglasses: Prosím pekne, jaja bude bývať od nášho domu na 10 krokov :sunglasses: :grinning:
23. okt 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok