• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
niežebych mala niečo proti Rišovi, to vôbec ne. Len tak z princípu... :wink:
23. okt 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaha, reni, to je dobré sci-fi :grinning:
radšej by som síce bývala v tom susednom dome od vás na druhej strane, ale čo už :grinning:
23. okt 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti zase odporúčam sa vydať, manželský život je náááádherný :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face: Jaja ti to povie, až keď sa vydá do Dul. :sunglasses:
jaja prosím ta fakt to nesprav tým detom že ty budeš učitelka :grinning: :grinning: :grinning:
reni ale nie.. ja by som sa aj, ale tak mám taký blbý pocit, že prídem aj o posledný kúsok slobody :sweat_smile: ale zas druhé dieťa by som nikdy nechcela ak by som nebola za neho vydatá :wink:
ked neprší, aspon kvapká! Ale hlavné je, že budem v Dulkovciach! :slight_smile:
23. okt 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ja keby som bola chlap, chcela by som ťa za manželku :grinning:
ja neviem či je rozdiel, ked sa vezmeme a teraz :confused:
23. okt 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja, však čo nie je, môže byť :wink:
ale buď rada, budeme si nablízku a keď ťa vyhodí, tak máš kde prespať :grinning: Len teraz neviem ktorí z tých štyroch :confused:
23. okt 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, takže ty už plánuješ aj druhé dieťa??? Kua, zas ništ neviem! :slight_smile: ja som sa dnes od sesterky dozvedela, že kamoška, ktorá je vydatá sotva 6 rokov vyhodila chlapa z domu, lebo ju začal fyzicky a psychicky deptať...a to má prosím pekne 2 detičky: 3-ročnú dcérku a 2-ročného chlapčeka... :frowning2:
jasné, reni, istotne to príde až potom, ked zakotvím v Dulovciach :slight_smile:
23. okt 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, to by bola pre mňa pocta byť tvoja manželka :sunglasses: :grinning:
23. okt 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, ale ked vyhodí muž teba, tak ty nebudeš mať kde spať...je ich tam totižto v tom byte jak hadov :slight_smile: no ja neviem, ktorý z tých 4? Ved porad... :wink:
23. okt 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja, ale byť tebou, dlho medzi nimi nepreberám. Môže sa stať, že už nebudeš mať z čoho vyberať, keď ťa nejaká predbehne :zipper_mouth:
23. okt 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts: reni :dizzy_face:
23. okt 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved ešte im tam rastie jeden...má 5 rokov...možno dočkám na neho :wink:
23. okt 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevedela by som si vybrať, všetci sú dobrí :sunglasses: Asi len postupne odskúšať a tak zistiť, inak neviem :unamused: Inak, to fakt sú štyria slobodní a len jeden sa oženil? :confused:
23. okt 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napr renika ťa predbehne :grinning:
jaja :grinning:
no ved bol aj druhý ženatý, ale ten sa rozviedol. Ten, čo má tie dve deti...
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts: kati :slight_smile:
23. okt 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, to som nevedela, že bol ženatý. Len o deťoch som vedela, ale že sa zobrali :confused:
to by mi neurobila, Kati...značne by si tým pohoršila :grinning:
ja keď pôjdem nabližšie po ulici a niekto ma ovalí, tak to sused, ktorý si prečítal modrého koňa :zipper_mouth:
23. okt 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja :grinning: To nemôžeš vedieť :grinning:
23. okt 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja len aby.. len aby.. :sunglasses:
ale áno, ved to bola láska ako trám. Ja som síce na tej svadbe nebola, bola som vtedy v zahraničí, ale rozprávala mi segra, že Jožo bol straaaaašne zamilovaný...
len preberaj preberaj a dopreberáš :zipper_mouth: Nebolo by to krásne, dve sestry sa vydali za dvoch bratov :dizzy_face:
23. okt 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, už by ma len zaujímalo, ako by sem zablúdil :slight_smile: on deti nechová, o jedného sa stará jeho matka a o druhú ani neviem kto...
23. okt 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo je teraz s jeho bývalou ženou? Lebo ja neviem :confused:
23. okt 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni isto ťa Jožo šmíruje :grinning: alebo ťa ovalí Riki za tie koniny čo sem píšeš :grinning:
práve som počula vzdychy zo spálne - vošla som tam a to krpec oči do korán, liezol dole z postele a šepkal maminaaa maminaaa :astonished: tak som ho položila naspäť do postele a chrní dalej :astonished: :confused:
reni, tak teraz si ma dostala :grinning: rehocem sa jak blázon! Ale ešte krajšie by bolo, keby si piati bratia vzali 5 sestier, nie? :slight_smile: ale smola, ja mám už iba brata :frowning2:
jaja, myslím, že jedno jeho dieťa si zobrala Terezina sestra...
23. okt 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok