Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
16. jan 2009

reni to mas dobre ze tak skoro ti spinka....zoberem k tebe rebus a naucis aj moju tak pekne spinkat....no ja idem teraz a bude to dlhe uspavanie 😖 😖 😖

charlinka
16. jan 2009

No mě taky charlottka začala spát jeden spánek denně hned jak měla jeden rok. asi jsou ty deti na to nastavený.
do dneska spí dvě hodinky pruměrně, snad jednou se mi stalo že celý den nespala a večer odpadla. Malá chodí spat kolem pul osmé osmé, po koupání, dám pusinku zhasnu a je hotovo. ale v noci vleze k nám do postele a vzhledem k tomu že spím ani se nevzbudím tak dospí u nás. to od té doby co má svoji postýlku, takovou od 3 do 7 let. zlatá klasická baby postýlka, z té nevylezla, ale už byla do ní moc velká.

renika
16. jan 2009

Maxim spinká tiež dve hodky a večer je už taký unavený, že po kúpaní ho zoberiem do postieľky, dám pusu, zhasnem a spinká.
Charli, Charlottka má koľko zúbkov?

charlinka
16. jan 2009

charlotte má 19 zubu a další stolička jí vylejzá. zrovna dneska při čištění jsem koukala ty stoličky ani nevíte kdy lezou že si člověk ani nevšimne že už je má.

ericica
16. jan 2009

no konecne klud 😝 😝 😝 to bol ale den 🙂
nam tie zuby idu vseliako 😕 najprv dolne jednotky,potom horne dvojky,dalej horne jednotky a teraz v poslednom case nam vysli tri stvorky a dolne dvojky este ani nemame 😲

ericica
16. jan 2009

charli aj som ti zabudla napisat ze duri uz nepece len mi dakedy pomaha 🙂 my obaja torty moc nemusime 😨
ale take dobre šišky alebo ryzovy nakyp,palacinky to moze dojst na kila 🙂
reni inac pri mojom porode som dala zapisat ako chlapcenske meno Maxim a sestra sa pytala ci to bude dalsi Maxim Gorkij??? 😀 😀 😀 takze mame rovnaky vkus 😉

renika
16. jan 2009

eri a kedy pribudne k Rebeke Maxim? Kedy chcete druhé?
a tie zúbky vám teda idú všelijako 😅

ericica
16. jan 2009

reni ja by som chcela hned 🙂 minule som mala taky zivy sen ze som sa videla ako rodim a to som sa potom z toho sna zobudila a normalne ma steklilo v bruchu 😀 😀 😀 😀
no mam vyvesteneho druheho chlapca 🙂 a si predstav ze aj tie stvorky nam idu raz ide horna ,raz dolna atd .....a s kazdym jednym zubom sa trapime az,az 😨 😨 😨

renika
16. jan 2009

kto ti vyveštil? Jonáš? 😀

ericica
16. jan 2009

nie retiazkou jedna zena a robila to aj mojej mame a ja mam troch surodencov a vyslo to tak po sebe ako sme ja sestra aj brat.....no ale ja tomu moc neverim 🙂

ericica
16. jan 2009

a toto si neskusala???????mne to vyslo 😉
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/762/cin...

renika
16. jan 2009

eri, ani ja tým vešteniam neverím
mne čínsky nevychádza. Mali sme mať dievčatko
a čo s tým, že by si chcela hneď?

ericica
16. jan 2009

no asi nic lebo manzel je este proti 😒
ale ja sa nevzdavam a zabojujem 🙂 🙂 🙂
inac ideme prerabat kvoli tiesni chyba nam jedna izba a ked uz zacneme tak uz vymenime aj okna,strechu a cely exterier...
ale kym sa stavba dokonci ja uz mozem byt tehotna ,,,,no nie???????
vsak tehotenstvo trva 9 mesiacov 😀 😀 😀 😀

charlinka
17. jan 2009

Ahoj, zkoušela jsem ten graf z odkazu na mama a ja zpětně, tak podle něho měla být charlotte kluk 😀

ericica
17. jan 2009

chralie mas pekneho chlapca 😀 😀 😀 noooo mne to vyslo 😅
baby teraz sme dosli z blavy 🙂 malu som rano zobrala k znamym a my sme nevedeli zo vsetkym tym volnym casom tak sme sli na vandrovku....
boli sme v avione a auparku a nechali sme tam mailand 😝 maju dobre zlavy vsade malej sme kupili super tenisky a tiez sme jej nakupil v H-M -ku....a aj mamina si nieco kupil 😵 😵 😵

ericica
17. jan 2009

kati tak znasam to odlucenie od malej tazko ,,,,tak ako si hovorila aj ty 🙂 🙂 🙂

ericica
17. jan 2009

😀 😀 😀 kupila 😝

tinusi
17. jan 2009

Katus, na to, co, ako pises, ze urobil Risko Matkovi som uz aj zabudla... a to vazne... nieco hodil a trafilo ho to? Tusim. Ale ved ja viem, ze nie narocky... prosim ta, nemas sa za co ospravedlnovat. Matulo je trenovany,,, dvojicky od susedov ho trenuju... im sa niekedy podari mu bacnut... ale aj oni su este mali a neuvedomuju si, ze ho to moze boliet, alebo ze sa to nesmie... je to normalne, oni z toho vyrastu a naucia sa, co sa smie a co nie a Matko sa aspon neboji inych deti... inak, zatial mu nijako zvlast neublizili - myslim modrina alebo tak nieco...

Takze pohoda - pohoda... 🙂

catrin23
18. jan 2009

ahojte...
tak podla toho kalendara vyslo aj mne dievcatko 😅
ja som bola vcera v nr, v centro, a nic moc v obchodoch, malemu som kupila jednu koselu, ale inak vsetko vyrabovane, ale do blavy by som sla hned 😀

ericica ako dlho si treba dopredu objednat u teba tortu??kolko dni?

ericica
18. jan 2009

ahooj catrin este si tu?????????,,
asi nie nooo staci aj par dni ale ked chces daku extra tak aspon tyzden 🙂
no povodne sme chceli ist aj mi do nr ale sme zvolili blavu 🙂 ked sme v nr chodime radsej do Maxu tam sa mi paci viacej 😵 😵 😵

renika
18. jan 2009

čaute
tu snáď nikomu nevyšiel ten čínsky kalendár 😲 A že 85%-ná úspešnosť 😝 No ešte Ericica to vyrovnáva
eri, aj ja som už potrebovala nakúpiť malému, niečo kúpil manžel vo štvrtok v BA a dnes sme išli do NR do Maxu a tiež sme niečo kúpili. Boli sme pre cestovnú tašku, ktorú sme tam dali v decembri na reklamáciu. A dali nám úplne novú tašku takú istú, lebo to vraj bola výrobná chyba, tak super 🙂 Len dúfam, že s touto nepochodíme tak isto, že aj na nej bude chyba 😖

deina a vášmu kočíku bolo čo? Písala si, že je tiež na reklamácii..

ericica
18. jan 2009

reni a kde manzel nakupil???kam chodite do hm-ka alebo do c:a....?ja som malej dobre nakupila som rada a aj na leto tam pojdem 🙂
a to kde ste kupovali tu tasku????????????
si tu?
😵

renika
18. jan 2009

no išiel do Nextu najskôr, lebo tam majú 50%-ný výpredaj teraz na všetko. Kúpil rifle, tri tričká s dlhým rukávom, veľmi pekné, ponožky a tepláky. Ale sme chceli aj body a tie v Nexte nemali a že vraj aj veľmi málo mávajú. Tak potom išiel do hm, body tiež nemali a v C&A kúpil až jedno. Tak sme dnes kúpili pekné v Maxe.
tú tašku sme kupovali na poschodí, obchod na rohu, neviem ako sa volá, majú tam kabelky, peňaženky, kúsok sú schody dole a papanie.

ericica
18. jan 2009

my sme boli v nexte a nic som tam nenasla sice jedny saty hej ale nemali v nasej velkosti 😒 v h-mku som nakupila a v c:a som videla dobre body za super ceny ale boli v takom kosi kde si sa musela prehrabavat 😀
reni to mas dobre ze ti mangel nakupi moj by nevedel 😲 ten vie kupit akurat len suciastky do auta 🙄
ja kupujem v maxe malej topanky a sandale 🙂

catrin23
18. jan 2009

ahojte...
ja som bola iba v centro, lebo som bola s kamoskou a musela som sa ponahlat za malym. ale rada chodim do maxu a teraz aj do galerie (asko).
ericica, ja som v ca nasla v tom kosi iba raz jedny body c.92 a hned som ich brala. vacsinou su tam cisla max do 74, co je uz davno male, a su super kvalitne tie body, len skoda ze nemavaju vacsie 😢
a v hm tiez lubim body, len tiez maju maly vyber a dost tmave farby...
no teraz ste ma normalne nazhavili 😀
musm povedat denisovi, nech pobeha obchody v irl. tam su vsade 50-70%tne zlavy. no skoda ze som tma neni 🙄 😒 a on nema na to cas... 😒

renika
18. jan 2009

on nakúpi, ale najradšej som, keď si môžem ja vybrať. Ale vo štvrtok som to nechcela riskovať, že budeme s malým stáť niekde v zápche, keďže v každom járku bolo pár aút 😝 Alebo že do nás niekto ťukne alebo my do niekoho. Ale manžel musel ísť tak či tak. Tak preto asi viacej nekúpil z C&A bodyniek, lebo sa nechcel prehrabávať 😠 A mne povedal, že nemali 😠 No počkaj! 😀

ericica
18. jan 2009

a je drahy ten obchod????????????si este tu....
maiximko uz spinka?
rebuska este pozera rozpravku a je to ,dnes spala poobede dlhsie ale zachvilu ju uz smarim do postele 🙄

catrin23
18. jan 2009

renim,no neklamal ti urcite, lebo ja zakazdym ked tam idem tak maju len male cisla 😲

ericica
18. jan 2009

ale mali a plno a a asi tak za 4 euro a velky vyber aj ja som chcela kupit kamoske malemu ale sa mi nechcelo prehrabavat ,lebo manzel ma uz suril 🙄 🙄 🙄
boze ti chlapi 🙄
hned som tu smarim ju do postele lebo tu vyvadza 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre