• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
mna dnes bolel tiez cely den zub. ale k zubarke nejdem ani za svet. ja sa tak bojiiiiiiiiiiim. radsej trpim :fearful:

ja som to tiez zvykla komolit, ked som robila na hoteli, povedala som aj to co som nemala :grinning: a hlavne ked som par dni bola na recepcii, chudata nemci :grinning: ale potom po case to uz bolo lepsie. ale teraz uz neviem fakt skoro nic. ved som tam uz neni skoro 4roky :unamused:
25. jan 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si robila v akom hoteli?????????????ja sa zubara nebojim len ked vrta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teraz si uz aspon mozem vypytat injekciu co som s malou nemohla :unamused:
idem sa pricapnut k malej :slight_smile: dobru noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na podbanskom, vysoke tatry hotel permon :slight_smile: chodila som tam zo skoly an prax a po skole som sa tam zamestnala :confused:
dobru aj ja uz pomaly idem... :dizzy_face:
25. jan 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to surodenecky kocik, vzadu pre babatko, vpredu od 6mes a co je hlavne, zmesti sa do vytahu, ma len 89cm :wink: ak si este nenasla kocik
26. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! Ja by som chcela vedieť nejaké infošky o gynekológoch, ak môžem pridať :confused: Chcela by som zobrať moju kartu od Bányiho asi k Langovej. Máte s niektorým s tých gynekológov skúsenosti? To je bežné, že si zoberiete kartotéku od jednéhu doktora k druhej? alebo tu bude trápne. . . A kde ordinuje Langová?
26. jan 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orchidea, ano je to bežné..
ja ich nepoznám, nechodím ani k jednému z nich, ale ja by som k Langovej nešla, lebo je to žena :sweat_smile: neviem vysvetliť prečo..
ale vraj je dobrá

moni zabiješ ma :sweat_smile: ale mne sa snívalo, že som šla k vám na návštevu a ty si mi s plačom hovorila, že si znovu tehotná, že budeš rodiť v septembri :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a aj s cat sa mi snívalo.. ale hrozný sen :zipper_mouth:
26. jan 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiiiii kati a co sa ti so mnou snivalo?? :astonished:
orchidea ja chodim k stankovi a je dobry
ahoj janula, davno som ta nevidela. ako sa mate? vidim ze mas nove detulky :wink: aj chodite von ?
26. jan 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a s moni, dobry sen :astonished: ale ani nesranduj katika :slight_smile:
26. jan 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orchidea, neboj, trapne to nebude. Ja som tak nedavno brala kartu od Hlavicku k Stankovi. Chod najprv k Langovej, ta ti da taky vymenny papierik a ten potom das Banyimu. :wink:

Katika, podobne, mne by bolo tiez divne mat zenu gynekologicku. :grinning:
26. jan 2009 o 15:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat že sme boli u nás v byte v Lc a bolo zemetrasenie a zrútila sa polka činžiaku a aj padla kometa nedaleko a mal nastat koniec sveta :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orchidea, ja som chodila k Langovej a prešla som k Hlavatému. Z osobných skúseností Langovú neodporúčam, ale rozhodni sa sama. :wink:
26. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Catrin uz aj bez k zubarke,,, lebo to bude este horsie... co sa zubov tyka, ja som za brutalnu prevenciu... bojim sa bolesti zubov a tak radsej naklusem k lekarke hned, nech sa pripadny maly kazik nezmeni na hnusny velky bolavy kaz!!!
Teraz som bola na preventivke a si predstavte, ze po tehu a aj napriek kojeniu som mala zuby v poriadku... normalne nechapem, dakujem nebesam a aby to tak aj zostalo, hned som si zaobstarala ustnu vodu, este chcem medzizubnu kefku a cistenie zubov som skvalitnila co do kvantity i do kvality (dufam, ze nabuduce nebudem mat pokazene zuby... to by bol riadny zakon schvalnosti... )

A Langovu poznam - ja k nej chodim... som s nou velmi spokojna... vzdy som mala pri nej pocit, akoby ma rada videla... to je u lekarov nezvyk. A ked som odmietla amniocentezu, tak sa snazila podrobnejsie prezriet krpca na utz a vopred sa ospravedlnovala, ze nedokaze so 100% pravdepodobnostou odhalit pripadne tazkosti... to bolo od nej velmi profesionalne.
Inak, ja som si kedysi nevedela predstavit gynekologicku zenu, ale teraz by som uz opacne nemenila....
26. jan 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi aj ja som za brutaknu prevenciu ,,,ked som bola mala stale som mala problemy s chrupom a odvtedy aj ja utekam za kazdu malickost k zubarovi aj ked sa hrozen bojim vrtania :confounded: :confounded: :confounded:
teraz som zacala pouzivat ustnu vodu LISTERINE a som s nou maximalne spokojna a mam z nej aj sviezi dych :grinning: :grinning: :grinning:
inac dnes som bola u stanka a nabuduce si zoberem asi mikrofon lebo ja nikdy nepocujem co hovori musim usi natrcat aby som zachytila dake slabiky :grinning: :grinning: :grinning: lebo on tak mrmle popod nos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Vám veľmi pekne, pekný deň!
27. jan 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :sunglasses:
tak mam troska casu.... :slight_smile: vcera bola u nas catrin s briankom :slight_smile: boli nasa prva navsteva a danielik sa choval slusne :-,len roli vystrajal....doobeda bol klud,to je u nas vetsinou...stihnem dat prat,upratat....poobede ked vstanu vtedy nastane chaos....aj vcera roli vstal ako vymeneni,zuril,pistal,jacal...vsetko sa mi obcas zda ze robia naraz,placu kakaju....mame tu veselo.... :sweat_smile: a noci su zabijak :pensive:
inac pohodicka....

katika-pridete zajtra???? :slight_smile:
27. jan 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k zene gyn.by som nesla ani ja.... :sweat_smile:
27. jan 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mi je luto obcas roliho......zakonn schvalnosti,ze danielik vzdy zaplace vtedy ked sa hrame al.sa blaznime s rolim...,musim ho nechat tak a utekat k malemu a on tak potom smutno pozera,al.zuri hodi sa o zem al.to co ma akurat po ruke hodi o zem.....
27. jan 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula-diky :slight_smile:
27. jan 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orchidea-ja chodim k banyimu.... :slight_smile: preco,ak smiem vediet si sa rozhodla odist od neho....
27. jan 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni zatial to vyzerá, že ano.. ak nebude mať riško reakciu na očkovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moni, ty teraz dostávaš len jednu materskú? :confused:
27. jan 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
kati, na akom očkovaní ste boli?
naša dr. bola v telke v správach, videli ste ju?

moni, roli si čoskoro zvykne, uvidíš ako to pekne pôjde. A najväčšiu pohodu budeš mať, keď sa začnú spolu hrať, keď Daniel trošku podrastie. Potom budeš mať nohy hore pred telkou a pozerať a na nich ako sa hrajú. A jednodetné ti budú závidieť :wink: :slight_smile:
27. jan 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi, no nie len pediatra máme rovnakého ale aj gyn :slight_smile: tiež som spokojná s Langovou :slight_smile:
27. jan 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, teraz čítam, že aké máš sny :grinning:
o mne sa ti nesníva? :sweat_smile:
27. jan 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, nie .. prečo bola v správach???
práve som chcela dať tento link na 8torčatá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
reni teba nemám rada, s tebou sa mi nesníva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a boli sme na tom poslednom - neviem na čo.. mumps a podobne asi :sweat_smile:
najbližšie očkovanie v 5tich rokoch :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. jan 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, videla som, bola tam Lorandova aj Kalinova - zevraj tu mame chripkovu epidemiu, tak preto.

Erika, presne, ja tiez natrcam usi u Stanka a aj tak asi vsetko nepocujem. To co je za chlapa, taky tichy? :grinning:
27. jan 2009 o 13:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo vraj v Nitrianskom kraji je teraz chrípková epidémia a išli sa spýtať dr. či zaznamenali nárast ochorení. A tam Lorandová, že áno, má viacej chorých detí a bla bla. Potom vyšetrovala jedného chlapca, potom zase niečo hovorila, bola zlatá :slight_smile: Milá ako vždy, príjemná

jaj, ďakujem za úprimnosť :frowning2: :pensive:

tak to očkovanie čaká aj nás, preto som sa pýtala. Bývajú potom horúčky, opuch alebo niečo? A ako super, že potom až v 5tich rokoch!!!
27. jan 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj nie - horúčky ani nič by nemalo, ale že mali prípad, že opuchlo hrdlo dieťaťu.. ale nič vážne
tak snad nič
svina chrípka.. bojím sa že na mna lezie tiež :rolling_eyes:
27. jan 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akurát, keď sme išli z NZ dnes, tak v rádiu bolo, že tento vírus chrípky je oproti minulému roku viac agresívny, že z chrípky sa budeme dlhšie liečiť :confounded:
daj si nejaké homeo, uvar si čajík...dúfam, že sa ti to podarí zastaviť, lebo k vám chcem prísť!! V sobotu je posledná skúška a potom najbližší víkend, keď budete doma a budete mať chuť na tú, ktorú nemáte radi :frowning2: tak by sme prišli
27. jan 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok