Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
4. feb 2009

cavte 😎
muriel-presne tak ako katika pise vychutnavaj si kym mozes,ze si este tehu a babo je v brusku....
ja som prveho rodila u renckovej-max.spokojna 😵 a nemala som nikoho vybaveneho,aj tak pride dr.az k porodu sa to podla mna zda zbytocne,ale kazdeho osobna vec....pri tebe po cely cas su sestricky lekar ta pride pozriet cca.kazde 2 hod.inac po cely cas si odkazana sama na seba ked mas bolesti popripade na sestricku kt.ma sluzbu a je ochotna...
pri druhom som mala smolarika-tiez dobry dr.ale nakoniec to skoncilo sekciou...smolarik a pan primar....
deina-tiez som rozmislala nad tym ze kupim kocik a babyskate(to je ten stupienok)....

muriel293
4. feb 2009

monica
no dievčence,to moc optimisticky neznie že teraz to je dobré a potom keď porodím to bude horšieeeee 😅 😅 😅 To je také strašné mať to bábo už vonkuuu? 😅

charlinka
4. feb 2009

Muriel...krom toho že se nevyspíš pár měsícu, život se ti změní, všechno bude jiné než předtím....tak se nic nemění 😀 😀
Ale ne, mít miminko je ten nejhezčí pocit na světě a když k tobě přijde a obejme tě, tak to je uplně ten nejkrásnější pocit na světě 🙂

katika1
4. feb 2009

muriel nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😅 😀 😉
tak kto ide???
eri a charli sa poznáte? 😵

katika1
4. feb 2009

charli to vystihla 🙂
ozaj charli vy neplánujete druhé? 🙂

serafinka1
4. feb 2009

Ahojte kedy idete zajtra do toho MC?

serafinka1
4. feb 2009

No asi som Vás už nestihla, tak potom asi niekedy inokedy.

renika
4. feb 2009

čauky
kati, poď prosím na sekundu na skype

katika1
4. feb 2009

seraf okolo 15.30

serafinka1
4. feb 2009

ok tak sa možno pridáme

katika1
4. feb 2009

dnes som videla tvojho muža operovať psíka 😔 ☹ chudatko havík, nevieš čo mu bolo????
možeš sa ho opýtať, či si rátajú peniaze za každý ster, čo robia fenke??? lebo mne známy vraveli, že im len jeden rátali a nám už 3 😝 to je už fakt moc 😝

serafinka1
4. feb 2009

no spýtam sa ho, ale zatiaľ nie je doma, ešte je v práci.

ericica
4. feb 2009

ahoooooooooooj kto tu????????????
mala zaspala za tri minuty 😀 asi jej tych 10 minut dneska nestacilo 😀
moni ani ja by som si uz k druhemu porodu nevolala doktora lebo sice tam stanko chodil kazde dve hodiny k porodu prisiel az tesne ku koncu a uz ma len zasival 😅
kati ano pozname sa s charlie 😉 a uz sa tesim aj na teba a risula 😵 😵 😵 aky ste mali inac den???

serafinka1
4. feb 2009

Kto všetko ide zajtra do centra?

katika1
4. feb 2009

odkial odkial? 😀
seraf ja sa to snažím zistiť už druhý den a nik neodpovedá
no ale asi ja a eri - stálice 😀
ja by som si tiež neplatila dr k druhému!!!
eri teším sa na vás!!!
den? fajn- až na zubiská blbé, mal z nich zvýšenú teplotu 😝
snad bude zajtra ok!

ericica
4. feb 2009

no boli sme spolu v sobotu s catrin vonku ale poznam ju odtialto virtualne a v sobotu som ju spoznala osobne 😵 je to super ziena a ja charlotte 😵 byvaju na skok od nas a aspon mam s kym pokecat a samozrejme tesim sa aj na kazdy stvrtok na vas ....
a ty kedyze prides s risulkom???????????????????
😉 😉 😉

katika1
4. feb 2009

tvrdošovce a palárikovo sú blízko? 😲 to som nevedela 😅
ahhaaaaaaaaa ozaj 😀
ano je zlatá a charlottka je krásna.. aj ked moja posledná spomienka na nu je ako kaká na námestí 😀 😀 😀 😀 zlatá!
ja? keď ma pozveš 😀
ja som ťa už pozvala!
v sobotu ak možme 😅 😀
boli ste s catrin??? ja som tiež chcela 😔 ale mne sa pokazil mobil a bol úplne zamrznutý 😝 ani čítať, ani volať, nič
a ked som vypla a zapla zamrzol znovu 🙄 celý je pototo.. aj ked nastavím tapetu do minuty mi zmizne 🙄

ericica
4. feb 2009

ja som sa tesila ze pojdes aj ty a bola som smutna ked si tam nebola 😒
jasne ze mozes v sobotu 😵 😵 😵 a co dobre mam napiect????????co si len rozkazes 😵 😵 😵
inac aj nam vysli stvorky minule a mala bola hrooooooooozne zla chudak mala 😒

katika1
4. feb 2009

hej čítala som, chuda rebe 😨
ja som veru chcela ísť.. kam ste šli? Ako bolo? musíme zorganizovať niečo a pojdeme všetky 😵
napiecť? hmmmmmm k tebe budem asi často chodiť na návštevu 😀 😀 😀
ale milujem hocičo krémové s jemným cestom 😅 😀 fuj aká nenáročná som 😀
tak sa zajtra dohodneme v mc
inak som chcela, že ak tam pojdeme len my a vy, tak by ste mohli dojsť miesto mc ku nám 😵 preto som sa pýtala, či ide ešte niekto 🙂

ericica
4. feb 2009

no mna bere charlie lebo sme sa dohodli ze raz ju zoberem my a raz ona nas 🙂
aby sme nesli zbytocne dvoma autami
a ja si to u teba potom vynahradim niekedy 😀 ty sa len neboj 😀
uz mi minule muz hovoril ze si ide dat folie na auto a ze ma zobere zatial k tebe 😵
no dufam ze pojdu aj ostatne baby a nebudeme tam len stale ty ,ja tinus a cat 😉
ja si zajtra rano vsetko porobim dufam ze budem stihat lebo sa mi minul nugat a nevedela som dnes robit 🙄 🙄 🙄

ericica
4. feb 2009

no nic asi si uz isla spat tak ti zelam pokojnu noc a aby ti ju risko celu prespinkal 🙂
a ja ostatnym maminam takisto a idem aj ja buvat 😝 😔
uz sa tesiiiiiiim na zajtra cmuk 😵 😵 😵

muriel293
4. feb 2009

kto je tu z palárikova???? 😕 😕 😕

charlinka
5. feb 2009

Ahoj, tolik komplimentu na sebe jsem si početla 😀 😀 to potěší.
Muriel já jsem s Palárikova . A ano palárikovo a tvrdošovce jsou od sebe nějakých 6 km, pět minut jízdy autem, super.
Já jsem dala malou spát, ale zatím si tam na něco stěžuje a povídá, ta uvidím kdy zaspí ale určitě to do tří stihneme.
Serafi, dojdi i ty do MC. Malou jsem nahovořila na tu houpačku tam, asi ji bude okupovat celou dobu.

muriel293
5. feb 2009

charlinka
to fakt? aj ja som z Palárikova,síce pôvodom nie ale zopár rokov tu už trčím! 😀 😀 😀 A kde bývate?

charlinka
5. feb 2009

To je fajn Muriel. Já tu v palárikově nepoznám ani žádnou maminku ani těhulku, ty jsi první 🙂 Já bydlím asi tři ulice od kaštiela, ještě před cergátem. A kde ty???

serafinka1
5. feb 2009

Ok budem sa snažiť prísť aj s kamoškou. Dúfam, že tam budete všetky. Tak zatiaľ pa.

catrin23
5. feb 2009

ahojte...
vypadla nam nejako bezdrotova siet, tak som nemala net.sice mala, ale nechcelo sa mi napajat kable cez pevnu :(

pekne ste sa rozpisali... ja som dnes rano rozmyslala nad tym ze kam som chcela poobede ist a trubka ma nenapadlo ze do mc.este aj vcera som sa o tom s mamou rozpravala 😅
takze aj my prideme. brian spi, tak hadam do tej tretej sa zobudi 🙂

vcera cely den nespal, potom sme boli na hadzanej, a vecer ako by ho z retazi odtrhli, ani za svet nechcel spat 😕 az o desiatej s velkym placom zaspal

catrin23
5. feb 2009

akurat som volala s beou (kamoskou) a idu aj =oni

catrin23
5. feb 2009

no dnes nas tam bude 🙂
tinusi!!!dones aj matka 😉 😉 nech si ho popestujem

catrin23
5. feb 2009

muriel, ja som rodila u stanka, a mozem len chvalit...

skoda kati, mohla si ist v sobotu s nami... ale neva, nabuduce pojdeme vsetky " 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre