• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
cavte :sunglasses:
muriel-presne tak ako katika pise vychutnavaj si kym mozes,ze si este tehu a babo je v brusku....
ja som prveho rodila u renckovej-max.spokojna :dizzy_face: a nemala som nikoho vybaveneho,aj tak pride dr.az k porodu sa to podla mna zda zbytocne,ale kazdeho osobna vec....pri tebe po cely cas su sestricky lekar ta pride pozriet cca.kazde 2 hod.inac po cely cas si odkazana sama na seba ked mas bolesti popripade na sestricku kt.ma sluzbu a je ochotna...
pri druhom som mala smolarika-tiez dobry dr.ale nakoniec to skoncilo sekciou...smolarik a pan primar....
deina-tiez som rozmislala nad tym ze kupim kocik a babyskate(to je ten stupienok)....
4. feb 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monica
no dievčence,to moc optimisticky neznie že teraz to je dobré a potom keď porodím to bude horšieeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To je také strašné mať to bábo už vonkuuu? :sweat_smile:
4. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muriel...krom toho že se nevyspíš pár měsícu, život se ti změní, všechno bude jiné než předtím....tak se nic nemění :grinning: :grinning:
Ale ne, mít miminko je ten nejhezčí pocit na světě a když k tobě přijde a obejme tě, tak to je uplně ten nejkrásnější pocit na světě :slight_smile:
4. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :wink:
tak kto ide???
eri a charli sa poznáte? :dizzy_face:
4. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
charli to vystihla :slight_smile:
ozaj charli vy neplánujete druhé? :slight_smile:
4. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kedy idete zajtra do toho MC?
4. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asi som Vás už nestihla, tak potom asi niekedy inokedy.
4. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky
kati, poď prosím na sekundu na skype
4. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf okolo 15.30
4. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak sa možno pridáme
4. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som videla tvojho muža operovať psíka :pensive: :frowning2: chudatko havík, nevieš čo mu bolo????
možeš sa ho opýtať, či si rátajú peniaze za každý ster, čo robia fenke??? lebo mne známy vraveli, že im len jeden rátali a nám už 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je už fakt moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no spýtam sa ho, ale zatiaľ nie je doma, ešte je v práci.
4. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooj kto tu????????????
mala zaspala za tri minuty :grinning: asi jej tych 10 minut dneska nestacilo :grinning:
moni ani ja by som si uz k druhemu porodu nevolala doktora lebo sice tam stanko chodil kazde dve hodiny k porodu prisiel az tesne ku koncu a uz ma len zasival :sweat_smile:
kati ano pozname sa s charlie :wink: a uz sa tesim aj na teba a risula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aky ste mali inac den???
4. feb 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto všetko ide zajtra do centra?
4. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkial odkial? :grinning:
seraf ja sa to snažím zistiť už druhý den a nik neodpovedá
no ale asi ja a eri - stálice :grinning:
ja by som si tiež neplatila dr k druhému!!!
eri teším sa na vás!!!
den? fajn- až na zubiská blbé, mal z nich zvýšenú teplotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
snad bude zajtra ok!
4. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no boli sme spolu v sobotu s catrin vonku ale poznam ju odtialto virtualne a v sobotu som ju spoznala osobne :dizzy_face: je to super ziena a ja charlotte :dizzy_face: byvaju na skok od nas a aspon mam s kym pokecat a samozrejme tesim sa aj na kazdy stvrtok na vas ....
a ty kedyze prides s risulkom???????????????????
:wink: :wink: :wink:
4. feb 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvrdošovce a palárikovo sú blízko? :astonished: to som nevedela :sweat_smile:
ahhaaaaaaaaa ozaj :grinning:
ano je zlatá a charlottka je krásna.. aj ked moja posledná spomienka na nu je ako kaká na námestí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlatá!
ja? keď ma pozveš :grinning:
ja som ťa už pozvala!
v sobotu ak možme :sweat_smile: :grinning:
boli ste s catrin??? ja som tiež chcela :pensive: ale mne sa pokazil mobil a bol úplne zamrznutý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani čítať, ani volať, nič
a ked som vypla a zapla zamrzol znovu :rolling_eyes: celý je pototo.. aj ked nastavím tapetu do minuty mi zmizne :rolling_eyes:
4. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa tesila ze pojdes aj ty a bola som smutna ked si tam nebola :unamused:
jasne ze mozes v sobotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co dobre mam napiect????????co si len rozkazes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
inac aj nam vysli stvorky minule a mala bola hrooooooooozne zla chudak mala :unamused:
4. feb 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej čítala som, chuda rebe :fearful:
ja som veru chcela ísť.. kam ste šli? Ako bolo? musíme zorganizovať niečo a pojdeme všetky :dizzy_face:
napiecť? hmmmmmm k tebe budem asi často chodiť na návštevu :grinning: :grinning: :grinning:
ale milujem hocičo krémové s jemným cestom :sweat_smile: :grinning: fuj aká nenáročná som :grinning:
tak sa zajtra dohodneme v mc
inak som chcela, že ak tam pojdeme len my a vy, tak by ste mohli dojsť miesto mc ku nám :dizzy_face: preto som sa pýtala, či ide ešte niekto :slight_smile:
4. feb 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna bere charlie lebo sme sa dohodli ze raz ju zoberem my a raz ona nas :slight_smile:
aby sme nesli zbytocne dvoma autami
a ja si to u teba potom vynahradim niekedy :grinning: ty sa len neboj :grinning:
uz mi minule muz hovoril ze si ide dat folie na auto a ze ma zobere zatial k tebe :dizzy_face:
no dufam ze pojdu aj ostatne baby a nebudeme tam len stale ty ,ja tinus a cat :wink:
ja si zajtra rano vsetko porobim dufam ze budem stihat lebo sa mi minul nugat a nevedela som dnes robit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. feb 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic asi si uz isla spat tak ti zelam pokojnu noc a aby ti ju risko celu prespinkal :slight_smile:
a ja ostatnym maminam takisto a idem aj ja buvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
uz sa tesiiiiiiim na zajtra cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je tu z palárikova???? :confused: :confused: :confused:
4. feb 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tolik komplimentu na sebe jsem si početla :grinning: :grinning: to potěší.
Muriel já jsem s Palárikova . A ano palárikovo a tvrdošovce jsou od sebe nějakých 6 km, pět minut jízdy autem, super.
Já jsem dala malou spát, ale zatím si tam na něco stěžuje a povídá, ta uvidím kdy zaspí ale určitě to do tří stihneme.
Serafi, dojdi i ty do MC. Malou jsem nahovořila na tu houpačku tam, asi ji bude okupovat celou dobu.
5. feb 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
charlinka
to fakt? aj ja som z Palárikova,síce pôvodom nie ale zopár rokov tu už trčím! :grinning: :grinning: :grinning: A kde bývate?
5. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je fajn Muriel. Já tu v palárikově nepoznám ani žádnou maminku ani těhulku, ty jsi první :slight_smile: Já bydlím asi tři ulice od kaštiela, ještě před cergátem. A kde ty???
5. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok budem sa snažiť prísť aj s kamoškou. Dúfam, že tam budete všetky. Tak zatiaľ pa.
5. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
vypadla nam nejako bezdrotova siet, tak som nemala net.sice mala, ale nechcelo sa mi napajat kable cez pevnu :(

pekne ste sa rozpisali... ja som dnes rano rozmyslala nad tym ze kam som chcela poobede ist a trubka ma nenapadlo ze do mc.este aj vcera som sa o tom s mamou rozpravala :sweat_smile:
takze aj my prideme. brian spi, tak hadam do tej tretej sa zobudi :slight_smile:

vcera cely den nespal, potom sme boli na hadzanej, a vecer ako by ho z retazi odtrhli, ani za svet nechcel spat :confused: az o desiatej s velkym placom zaspal
5. feb 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som volala s beou (kamoskou) a idu aj =oni
5. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes nas tam bude :slight_smile:
tinusi!!!dones aj matka :wink: :wink: nech si ho popestujem
5. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel, ja som rodila u stanka, a mozem len chvalit...

skoda kati, mohla si ist v sobotu s nami... ale neva, nabuduce pojdeme vsetky " :grinning:
5. feb 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok