Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

muriel293
5. feb 2009

charlinka
tak to potom asi bývaš na Štúrovej žeee? ja bývam ako je pekáreň a potraviny tak oproti ihriska v tej uličke 😀 😀 😀

catrin
no na neho som počula že je výborný a aj Smolárik vraj že je dobrý tiež 😉 Práve sa mi dneska rosypala ďalšia kamoška čo sme chodili cvičiť spolu do mc už ma ide z toho trafiť šľak! všetci len ja nie! 😅 😀 😀 😀

monica25
5. feb 2009

cavte 🙂
vcera vecer po kupeli boli moje deti take zlate...danielik lezal na gauci a roli prisiel k nemu mu rozpraval po tej jeho reci a pusinkoval 😵 😵 😵 take to bolo krasne 😀
muriel-je to najkrajsi pocit mat babo pri sebe a vidiet ho ako rastie.... 😵 len kym ho nemas pri sebe si viloz nohy a oddychuj uz potom vela casu nebude 😀
a vydrz aj ked uz posledne dni su "najhorsie"......najtazsie uz nejak ti nie je dobreani sediet ani lezat.... vsetko boli...,

monica25
5. feb 2009

cat-ako sa mate???brianko???denis???roland mu skusa kazdy vecer volat cez skype 😅

monica25
5. feb 2009

cat-akurat nam napisal cez skype 😀 roland sa bude tesit 😀

muriel293
5. feb 2009

monica
ale mne sa už nechce oddychovať,ja som už dosť oddýchnutá každý deň je pre mňa jedna hrozná nuda,si zober,bývam u svokrovcov v jednej izbe,teda vlastnú domácnosť nemám,a celý čas tehu som bola pn tak si vieš predstaviť

Ak máte recept ako toho škriatka vyhnať,dajte! 😀 Len nepíšte sex,to nepomáha! 😀 😀 😀

monica25
5. feb 2009

muriel-mne tiez nic nepomohlo....obi2 mojich chlapov som porodila 2 tyz.po termine mi vyvolavali porod..... 😅

monica25
5. feb 2009

muriel-ku kt.dr.chodis????kto je tvoj gyn.???ak to mozem vediet????

muriel293
5. feb 2009

no prenášania sa aj ja desne obávam!!!
CHodím k Muránskemu na bitúnkovu prečo?

charlinka
5. feb 2009

Muriel nene, bydlím na šafarikovej. je to kousek od kaštiela když odbočíš do leva před kaštielem.
jojo ty poslední dny těhu jsou nejhorší. Taky se mi nechtělo oddychovat pamatuju si, ale dodnes nechápu proč jsem radši neoddychovala, nezkoukla všechny filmy, apod. 😀

catrin23
5. feb 2009

ahojte...
moni mame sa fajn, prideme niektory den ak to vyjde, ale v pon ideme pravdepodobne do kosic na 3dni.
hovorila som mu nech vam napise cez skype ze ste zapnuty, ale necakala som ze to takto rychlo zvladne 😀 😀 😀 normalne ho musim pochvalit 😀 😀 😀

catrin23
5. feb 2009

muriel moni a charli maju pravdu, kym mozes tak oddychuj, potom si poriadne dlho ani nesadnes 🙂 😉

catrin23
5. feb 2009

a na rodenie mas este cas, ved mas este skoro 2 tyzdne 🙂

catrin23
5. feb 2009

moni, on teraz ale nema net, iba ked si pozicia od kolegu. lebo mu prisla vysoka faktura tak to zrusil a asi si da druhy. a ten predtym mal tak slaby ze mu to vkuse sekalo 😠 tak malokedy je zapnuty...

catrin23
5. feb 2009

kuk do albumu dala som tam danielka 🙂 😉 🙂 😉

monica25
5. feb 2009

cat-danielik je krasny 😵 😵 😵
ako bolo v mc???aj ja sa pridam ked sa uz konecne rozhodnem ohladom kocika....a mohla by som tam aj s danielikom????
cat-pridite ked budete mat cas,potesime sa 🙂

serafinka1
5. feb 2009

Ahojte, Ajla kde si?
🙂

ajla
5. feb 2009

Ahojteee...no kone4ne som sa sem dopracovala 😝

serafinka1
5. feb 2009

no gratulujem ešte si hoď fotku do pasu

ajla
5. feb 2009

jj, včera som sa snažila...no nakoniec to dopadlo uplne inak..ved vjes

ericica
5. feb 2009

ahoooooooooooj
muriel aj ja som bola u svokrovcov a tie posledne dni boli hrozne uz som sa nevedela dockat kedy ten uzlicek uvidim a kedy si ho popestujem ,niekedy somsa poveceroch rozpravala s postielkou ako by tam to babo bolo 😀 😀 😀
a o rok na to boli aj dni ked by som ju tam dala naspat 😝 😀 😝 😀
seraf ako?zaspinkala darinka po ceste???

serafinka1
5. feb 2009

nie, vydržala. Išli sme s Ajlou ešte do hypernovy a bola v pohode. pekne sme sa okúpali, spapala kašu a išla spinkať. A VY? Tebe nezaspala po ceste?

ericica
5. feb 2009

ahoooooooooj ajla 😉 😵

serafinka1
5. feb 2009

Dneska bolo super, dobre veľa sa nás tam zišlo. Asi budeme chodiť častejšie medzi deti. 😵

ericica
5. feb 2009

😀 😀 😀 vrestala ,ze charlie 😀 ale bola v pohode a teraz este pozera rozpravku
😝 ale uz ju idem smarit do postele a som zvedava kedy zaspi 😕 😕

ajla
5. feb 2009

ahojte kočky,dnes bolo fajn v mc,mne síce radko zaspal po ceste,ale o osmej bol zase tuhy...lubilo sa aj radkovi si myslim,

ericica
5. feb 2009

vam je dobre aj ja by som chcela aby o osmej uz spala ale nechce 🙄 🙄 🙄
a ja mam este kopu roboty no neva ked zaspi sa do toho pustim 🤐

serafinka1
5. feb 2009

Rebi má riadnu výdrž, keď ešte teraz pozerá rozprávku. Moja už hodinu spí. 😀

ajla
5. feb 2009

heheh..aj my sme mavali,že chodil spávať po deviatej,no ale nastavila som ho na režim mojej"superžienky" a fungujeme super teraz

ericica
5. feb 2009

jeeeeeeeeeej to je parada vies seraf moja vcera spala len 10 minut a vecer zalahla aj tak len okolo 9 tej 😠
a dokedy spi darinka rano? moja aj do deviatej 😲

ajla
5. feb 2009

no naše dietky vstavaju sice okolo siedmej, ale to je normalne, spia 12hodin,ako tvoja🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre