• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
cavte :sunglasses:
deina-dakujem :slight_smile:
a u nas sa to zatial potvrdilo....roli je certik a anjelik je danielik....mna este stale roli nenechava spat9este ani jednu noc neprespal ),aj ked sa musime pochvalit,ze spime uz celu noc v postielke,v noci ked sa zobudime napijeme sa cajika dame dudlik do pusinky a spime dalej a to bez asistencie maicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: placeme len ked nenajdeme dudlik....vtedy pomoze mama :grinning: ,obcas fakt pocujem len suchotanie s polospanku :grinning: sa tesim,dufam ze nam to ostane...a danielik spinka dobre aj ked papa sme max tych15 min.hore a on spinka primne tak sa len knemu otocim a kojim.... :sweat_smile:
a taky su zlaty v kuse ho roli pusinkuje :slight_smile: ,obcas sa mu snazi s prstekom oko vypichnut....
a tehu by som bola aj tisickrat ked by som to nemusela odrodit ja a vychova....je to pekne mat brusko.....ale u nas uz nehrozi..... :sweat_smile: ja to uz mam za sebou...
seraf-a pravda 2 tehu si neuzijes tak ako prve...uz mas okolo koho behat,starat sa a ubehne to ani nevies ako rychlo.... :wink:
takze za chvilu ked prekecate manzelov budu dalsie snazilky a potom tehu,super :grinning: aspon nebudem jedina s dvojkou pri mene,uz sa tesim :dizzy_face:
deina- a ohladom smolarika suhlasim tiez s rolim ked som bola tehu on bol moj izbovy dr.ked som lezala tyz na rizikovom....a pametal si ma ked som ostala aj 2x tehu on mi robil ultrazvuk v 20.tyz.a vzdy sa zaujimal o zdrav.stav,babetko....po termine ma prijimal vysetroval,odprevadil na 2 den na porodnu salu snazil sa ma odrodit a robil mi aj sekciu a rana je "pekna"rovna....a je to dr.kt.sa fakt snazi vysvetlit vsetko a vychadza ti v ustreti ja som snim bola spokojna :slight_smile: a je aj fesak :sweat_smile:
6. feb 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roli spinka :slight_smile: idem uspat danielika a oddychnem si aj ja troska,,,,pooobede roli ide zo svokrou na prechadzku a ja manzel a baby do tesca,no majte s a pekny den :slight_smile:
vonku je krasne :slight_smile:
zajtra ideme k mojej mamine :slight_smile: sa teesssssssssiiiiiiiiiimmmmmmmmm,na krsnych synov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mozno sa tu este ukazem
eri-aj ja milujem sladke :slight_smile: hlavne kremese, veternik ,tiramisu .....a vsetko :slight_smile:
na krstini na napecies????budu az bud pred al.po lete ked uz,este nebude take teplo.a nech je troska vetsi....
6. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne som tu,tuším som ten metrák robila už ozaj naposledy,pomstila sa mi tmavá piškota,ešte keď som ju vyberala z rúry tvárila sa že je v pohode a potom pozerám a dolu v strede jamaaaaaa vrrrrr,takže z metrového je nejaký pol metrový! A ja idem prasknúť čo som sa úchvatne prežrala plnky! :grinning:
6. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muriel. :grinning:

Krpaty sa kocika, ja som oducila a teraz zehlim, no parada. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dufam, ze aj zajtra bude takto krasne, nech mozeme s manzelom vyrazit von. Uz sa taaaak tesim na jar, vezmeme bicykle, kupime nejaku cyklosedacku a budeme cele dni vonku (Misulo snad zaspi aj na deke... dufam... uz ho vidim... :grinning: ).

Este mozem vychvalit Korcoka ml, ten ma na starosti rizikovu poradnu a tiez bol vzdy zlaty. Robil mi ultrazvuk v 20tt, perfektny zazitok - najprv pozrel vsetko on sam, potom zavolal aj manzela a obom nam vsetko poukazoval, vysvetlil. :slight_smile: Smolarik mi robil cisarsky, uz tu jazvu takmer ani nie je vidno, pekna praca. :sweat_smile:

Tiramisu by som si veru dala. Aj veternik k tomu.
6. feb 2009 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeeeeeeeee :wink:
tak baby ja vam zavidim aj ja by som chcela lubit sladkee,ale ked ja sladke nemusiiiiiiim :confounded: :confounded: :confounded:
jasne moni len sa kludne ozvi inak som pozerala fotky anjelika a je uz poriadne velky vsak len teraz sa narodil a ja som si predstavovala taky maly ruzovy balicek a on je uz take pekne mimino :grinning: :grinning: :grinning:
seraf a co bolo darinke ???tlacia sa jej zubky??????????aj moja bola trikrat hore a stale som ju mala nalepenu na chrbte :grinning:
a dnes som stretla ajlu aj s malym chrustikom vsak ajla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pa
6. feb 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
mne brian vcera tiez zaspal az okolo pol 10tej.ja som uz bola taka unavena a on nic...eri, asi sme na tom rovnako s tym spanim

vcera bolo super, dufam ze sa stretneme aj buduci tyzden :wink: :wink: moni a mohli by ste aj vy dojst :slight_smile:
6. feb 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cat brianko je maly fesak :dizzy_face: jasne moni podte chcem si popestovat anjelika :dizzy_face:
cat ale mne spala aj tri hodiny a ja som na to zvyknuta a teraz toto ,,,dnes som nic nestihala ledva som dve torty vyzdobila a uz bola hore :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a vecer to je tak isto pol hodinove uspavanie :pensive: ale co uz .....ako povedala deina nebude to trvat urcite do puberty :grinning:
6. feb 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica
ty nelúúúbiš sladkééé? to ti zas závidím jaaaa! ja zas nemôžem mať deň bez sladkého lebo by som asi umrela! :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nehovorim ze si nedam sem tam jednu horalku alebo milu ale tie zakusky a torty moc nemusim :grinning:
vies muriel ze ti v tisko zavidim co ta caka,,,,pre mna to bolo najkrajsie obdobie v zivote ked som isla rodit a aj potom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
preto by som uz chcela druhe babo :dizzy_face:
6. feb 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
ericica ano idú jej tie zúbky :angry: a nechce mi ani jesť. Už som z toho riadne nervózna.

Deina to vážne Ti už skoro nevidieť ranu? Ja ju mám hroznú, je hrubá a červená až bordová a dosť často ma svrbí. :unamused:
6. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....... :grinning:
6. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seraf, vidno taku tenku bielu jazvu, to asi zostane, ale nie je ani cervena, ani bordova a nevsrbi. Uz dlho je taka. :fearful: Kto ta operoval? Mozno to zavisi aj od toho, ako sa ti celkovo hoja rany - mne asi potom dobre, neviem. Este tam vidno taku akoby tmavsiu vlnku, to neviem, co je.

Erika, vsak to je dobre, ze sladke nemusis! :sweat_smile: Keby som aj ja bola taka - raz sa mi to vypomsti, ked sa budem furt sladkym napchavat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2009 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to Ti teda závidím, ja ju mám dosť škaredú. Mňa šil bože neprídem mu na meno. Taký blonďák mladý.
6. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepamatam si ziadneho blondaka. :sweat_smile: Neviem...
6. feb 2009 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riško už mi to napadlo.l
6. feb 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, za tym tam vzdychali baby na vzdycharni. :grinning: (ziadna nerodila, ked som tam bola, len cakali)
6. feb 2009 o 21:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo sa im tak páčil? :grinning: :grinning: :grinning: No podľa tohto mi spravil škaredú ranu, hnusák.bohvie kam sa pozeral ked ma šil
6. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky kto tu?????????mala spi od pol desiatej tak mam konecne volno :grinning:
6. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ericica, to je úľava, čo? Moja spí od 8 ako vždy. :wink:
6. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strasne sa im pacil (ale to tam jedna lezala uz par tyzdnov a nie na rizikovom, ale rovno tam na vzdycharni - proste nuda paradna). :grinning:

Aj moj spi od osmej. :sweat_smile:
6. feb 2009 o 22:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte..aj moje deti uz spia roli od 8 a danielik zaspal o 7 ale uz bol raz hore....
pridam sa k vam hned ako budeme mat kocika :slight_smile: ...,a dam kazdej popestovat ja si oddychnem :grinning:
deina-pekne to spravil moja sice este je cervena,ale uplne tenulilinka... :slight_smile: zasluzi si pochvalu smolarik :slight_smile:
no len som vas tak na rychlo kuk idem spat aj ja zajtra vyrazame k nasim tak zatial a pekny slnecny vikend,zevraj zajtra ma byt 10 stupnov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
eri-on hned bol take" velke babo",ked sme z nemocnice odchadzali sestricky nam hovorili,ze vyzera ako pol rocny nie ako tyzdnove babo..... :sweat_smile:
ok idem dobru noc :slight_smile:
6. feb 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc, Monika. :slight_smile:

Takze Smolarik vie pekne vysivat. :grinning: To aby som si ho nabuduce dohodila, keby nieco... nech je stale pekna ta jazva.

Idem si aj ja lahnut, dobru noc. :pensive:
6. feb 2009 o 22:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru :wink: :wink:
uz sa tesim na vikend a aj na nasu navstevu co ma dojst v sobotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ze... :dizzy_face:
ale hlavne na dobre pocasie lebo dazda a mrakov mame uz plne zuby a chyba nam slniecko :frowning2: :frowning2: :frowning2:
seraf si este tu?
6. feb 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ešte som tu
nervačím, prečo mám ja takú hnusnú tú jazvu
6. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto Ti príde?
6. feb 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo katika slubila ze pride vyskusat ten moj novy kavovar :grinning: a ze vraj to riskne a okusi aj moje vytvory :grinning:
ja mam take hnusne jazvy po havarke na oboch nohach :confounded: aj sa bojim do plaviek hodit :fearful: a preco si mala sekciu?
6. feb 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som vysoký tlak a nebolo už počuť odozvy, tak preto. Ale celé to bolo nejaké komplikované.
A aký kávovar máš?
6. feb 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostala som od muza lebo milujem presso tak teraz som mala narodky a prekvapil ma :grinning: tak si teraz vyvaram boze ved ja som sa ta to uz pytala teraz si uz spominam ja hlava derava :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem aka je to znacka ale ked prides tak ti spravim a aj ukazem oki??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, inak Ajla sa Ťa pýta na tel.číslo, že bude v Tvrd. a prišla by ŤA možno pozrieť. Pošli mi ho prosím do IP
6. feb 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok