• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
ok posielam a aj nick na skype ...dnes som ju stretla v jednote s malym dundulušom :grinning: vy sa kedy chystate???ja uz padam do postele a zelam aj tebe dobru noc....pa
6. feb 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,čo máte nové? Ja som dneska rozbitá ako nikdy,mala som jednu z tých úchvatných ubolených nocí,muž masážoval kríže ako divý! :grinning: Som ale skonštatovala že keĎ sa dostavia tie ozajstné bolesti tak neviem ako to zvládnem eeee :sweat_smile: Len si tak hovorím keď ste to vy všetky zvládli,tak musím aj ja!
7. feb 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Muriel :slight_smile: ,
tak to si veľmi neodýchneš ani teraz ešte bez drobčeka, ale zase keď máš dobrého manžela tak sa to dá zvládnuť :slight_smile: . u mňa tak prebiehali celý čas pôrodné bolesti, že som cítila bolesti len v krížoch nejakých 9 hodín ale sestričky ma presviedčali že to ešte nie sú "skutočné" bolesti. no a potom prišiel lekár a bolo treba urgentne robiť sekciu. ale určite to zvládneš, neboj a hlavne treba myslieť stále na toho nádherného drobčeka, ktorého nosíš pod srdcom, tak tie bolesti ľahšie zvládneš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte tu nocny vtak :grinning:
kati az teraz sme skoncili s nechtami a chcem ti len povedat ze bolo supeeeeeeeer len skoda ze si si z tej hrusky so mnou nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra ideme do hungary potom hodim info co a ako....pa :dizzy_face:
7. feb 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule a povedzte,aké plienky sa vám naj osvedčili? Ja ešte nemám na doma absolútne nijaké okrem pár látkových a balíčka baby love newborn do porodky z dmka ale som počula že dosť si chvália tie fialové z tesca tak neviem...a akú veľkosť treba kúpiť?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

muriel ja pouzivam pampers a huggies. ale vyskusala som aj babylove aj tesco, ale najviac som si oblubila pampersky a hugg. a v porodnici som mala pampers newborn a tie som este aj potom pouzivala.

eri, ty robis aj s nechtami??? :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. feb 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :slight_smile:
ahoj cat :slight_smile: kedy pridete????????? :grinning: ides do KE???
eri-ty si taka sikulka,aj pecies aj nechty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....uz viem asi kde byvate vcera na ceste domov od mami som videla katikine auto parkovat v tvrdosovciach :grinning:

mriel-ja pouzivam pre danielika babylove-newborn a som snimi spokojna :slight_smile:
inac pohodicka,danielik a aj roli posluchaju :slight_smile: prajem pekny den :slight_smile: my dnes poobede ideme par veci detom dokupit ....vetsinou rolimu vyrastol s pyzamiek.....a mozno aj maminke sa daco ujde :slight_smile:
8. feb 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cav moni,,, a kam idete nakupovat? ja sa chystam djo tesca, lecakam kym mi moj uzasny svagor zavola!!!! :rolling_eyes:
ideme zajtra rano ale neviem do kedy asi tak 2-3dni, to uplne staci...
8. feb 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muriel, ja pouzivam Tesco fialove a som spokojna, pri zohladneni ceny a kvality som asi nic lepsie nenasla... mozno este dmkove babylove. No a v huggieskach sa mi maly zakazdym prepisal...
Inak, Eri, ty si tu pisala o tom nepovinnom nemocenskom poisteni koli materskej... tak presne informacie o tom su na stranke www.socpoist.sk vlavo je odkaz:Starostlivost o deti a tam je kopec otazok a odpovedi - je tam aj tato - dost pochopitelne rozpisana.
8. feb 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díííky za rady,
zajtra idem na poradňu a na prietoky tak držte palce nech je všetko ok! :wink:
8. feb 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: reni akú škol študuješ ty??? hladám niečo externé v nz
zatial som našla ako tak vyhovujúci len jeden odbor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
muriel my používame len pampers.. tesco fialové nemám rada, lebo ich precikal aj prekakal :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prídu mi strašne papierové
8. feb 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a eri :slight_smile: aj nám bolo supiš :dizzy_face: nabudúce dojdem aj s odvozom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale malý mi ochorel.. Bekuška je ok??? celú noc preplakal a kašlal a dusil sa! a cez den mu nič nebolo!!!!!!
8. feb 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kati :wink:
neviem aj malu nieco chyta ale asi to bude len ten ocny zub lebo si vsetko pcha do ust a aj dudel si strka do pusy naopak :confounded: a dnes mi ani nechcela spat :fearful:
inac aj mala v noci plakala...
moni nie s nechtami sa nezaoberam to by som uz nemala volny cas vobec ...mne robila s nechtami moja kmotra.
:slight_smile: tinus uz som sa bola informovat ale si zlata diky,,,,ozaj a preco si nebola vo stvrtok???
kati a risulko sa ma uz lepsie.....a riki dosiel domov v celosti? :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri má sa horšie, hrozne kašle
ja neviem, čo to na neho zo dna na den prišlo :confused: ak zas nebudem spať, vraždím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chudatko vkuse mu fúkam as odsávam noštek a leje mu z neho a kašle až sa dusí :pensive:
8. feb 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika no tak ja už ozaj neviem,niekto tescové prirovnáva k pampers a niekto povie že nič moc tak ja fakt netuším aké mám kúpiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: či radšej treba odskúšať viac druhov?
8. feb 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel tesco bz som každopádne neporovnávala s pampers! ale možno vám budú vyhovovať!
8. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame tiez pampersky. Pouzili sme parkrat aj huggies, ale tie su podla mna strasne hrube, to sa mi nepacilo. S pamperskami sme nemali zatial problem - ale asi treba vyskusat, vraj vela zavisi aj od "postavy" babetka. :sweat_smile:

Chuda Risko, nech sa rychlo vylieci. :wink:
8. feb 2009 o 22:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eri, v podstate som ani velmi nestihala na kona a mala som vseobecne taky blby tyzden... tento tyzden urcite prideme... teda ak pridu aj ine mamulienky...
8. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muriel my používame pampers, ale nie tie, čo tu predávajú. My máme pampers active fit baby. A tie sú super. Skúšali sme pampers active baby, ale tie sú napustené tým bath fresh a mne sa z toho Darinka vyhádzala, takže nám nezapasovali. K týmto pliekam som sa dostala v Írsku, no dajú sa zohnať aj inde, len na SR nie. Neviem prečo.

Riškovi prajeme skoré uzdravenie.
8. feb 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ani nam nevyhovuju tesco plienky,sice predtym sme pouzivali tie ale ked ich dam malej teraz tak akoby mala medzi nohami guču :confused: teraz som kupila v madarsku v dobrej cene pampersky a ked nemame tie tak pouzivame babylovky tie su tiez dobre :wink:
katika aku ste mali noc?ja som duriho vyhnala z izby lebo mala bola stale hore a plakala aj jej tece z nosa ale nekasle :stuck_out_tongue_closed_eyes: on totiz hrozne chrape :grinning:
dufam ze riskovi je uz lepsie :dizzy_face:
9. feb 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby čo používate značku Hipp a Nutrilon tak v lekárni Šalvia bude 12.2. ochutnávka a prezentácia. Ja som bola minule keď mala HIPP prezentáciu a bolo super, veľa darčekov sme si odtiaľ priniesli a lacnejšie sme nakúpili. My určite pôjdeme aj teraz, kto sa pridá? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ericica, ako bolo v Maďarsku? Či nakoniec ste nešli? My sme v tej BA boli, manžel sa zľutoval :grinning: :grinning: :grinning: , keď videl moje smutné očká. Rebuška prajeme skoré uzdravenie.
9. feb 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, já jsem používala huggies ale i tesco a nám teda velmi vyhovovali. ted máme i tesco pull ups na noc a jsou uplně v pohodě. Spíš jsme pročurávali pampersky, a dokonce se z nich malá i osypala jak říkala serafi, takže jsme přestali, ale asi to opravdu záležína postavě miminka.
Tak co ve čtvrtek?? pujdeme??
9. feb 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hipp Nutrilon - to ako nejake kase, vyzivy a tak? Alebo aj mlieko? O kolkej to je, Seraf?
9. feb 2009 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj charli my ideme a stavime sa pre teba...ok :wink:
ano seraf boli sme a mali suprove ceny :dizzy_face: charli vecer ti napisem a pod prosim na skype aby som si ta mohla ulozit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pa
9. feb 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
seraf ja mam teraz objednane tie baby fit plienky teraz z UK. tak uvidime, ale tiez mi kamozka hovorila ze ona kupuje tam len tie....

riskovi a rebeke skore uzdravenie...

my sme dnes prespali celu noc az do 7 rana... kde to zapisat... :wink:
9. feb 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no každému iná plienočka vyhovuje jooj tak ja neviem,kúpim tesco a kúpim baby love...keď budú na prd,vyskúšam iné och och
9. feb 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj muriel uz sa ti to krati co????urcite sa uz tesis co? :dizzy_face:
9. feb 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halllo katika mohla by si mi poslat do ip kontakty na co ste si robili strechu ,lebo duri sa chce popozerat.....diky moc :dizzy_face: ako sa ma risulo????dufam ze lepsie :wink:
9. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica
ále ani nevrav,teraz mi to ubieha tuším najpomalšie lebo najhoršie je to čakanie a tipovanie že kedy sa asi rosypem,dneska som bola zas na poradni a prietokoch tak som cestou hne´d bola pozreť bábo kamoškine na treťom,akurát už čakali na prepúšťacie papiere a malá bola taká krásna že som tam mraučala že aj ja už chcem :grinning: Teraz ma zaujíma hlavne kedy to príde a ako to príde....
Len dúfam že tá hnusná chrípka čo je tu tak rozšírená sa na nás nenalepí lebo teda to si ozaj neviem predstaviť tlačiť s horúčkami alebo tak a nebodaj aby aj muž ochorel a nemohol byť pri mne tak to už by bola ozaj smola :confounded:
9. feb 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok