Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
9. feb 2009

Deina je to od 9 do 17.00 tuším. My pôjdeme asi ráno, nebude tam taký nátresk.

serafinka1
9. feb 2009

a Charli Ty ideš vo štvrtok do ktorého centra?

ericica
9. feb 2009

serafi charli myslela asi materske centrum 😀 😉 dufam ze pridete aj vy s aljou.....
inac Rebi bola dnes ako anjel tak uz dufam aj taka ostane 😝
muriel neboooooooj pride to a potom to bude nadherne a hlavne si uzivvaj kazdu sekundu ako tehotna a aj pri porode aj ked to neni ruzove ale potom sa ti to bude zdat nadherne ked to pominie 😵 😵 😵

serafinka1
9. feb 2009

no ja viem, lenže Ajla nemôže prísť, bo ide zajtra do Brna a príde až vo štvrtok ale neviem kedy. počkaj idem jej povedať nech sem skočí, už je online na skype

ajla
9. feb 2009

ahojte kočky..no dúfam že prídeme domov poobede.takže by sme mohli siť takn jak minule.ale ja sa este ozvem, že ako.kedy tam chcete isť???okolo pol 4tej???

serafinka1
9. feb 2009

Ajla no to by bolo super, prehovor drahého nech si švihne. Že máš záväzky voči nám 😀 😀 😀 😀

ajla
9. feb 2009

😉 vybavíme 😀 pokusime sa doraziť na čas 😠

ajla
9. feb 2009

musim ísť dievčatá, prenechávam notebook môjmu mužíčkovi...ozvem sa zajtra z brna 😀

muriel293
10. feb 2009

jeeej dobré ránko,
a čo ja tu prvá straším? Nebodaj vaše deťúrence ešte teraz spia? 😕 Mňa výnimočne dneska zobudil hlad! Takže už oxidujem... 😀

deina
10. feb 2009

Moje je hore od siedmej rana - to je este vcelku vpohode, teraz sa hra so svokrou. 😅

katika1
10. feb 2009

čaute.. no dalšia katastrofálna noc za nami 🙄 už by mohol vyzdravieť
eri na strechu sa opýtam starého

tinusi
10. feb 2009

Ahoj, nemam na vas velmi cas, lebo krpec uz druhy den horuckuje a je mrzuty - asi zubale 😠 ... ale akonahle to pojde, tak si vas poprecitavam a ozvem sa...

ericica
10. feb 2009

ahoooooj kati risko este je este stale chory ☹ ☹ ☹ prajem mu co najrychlejsie uzdravenie a aj matkovi malemu 😝
moja kaslala len jeden den a bola aj soplava ale na kasel som jej davala stodal a uz je lepsie dnes ani nezakaslala a horne ocne ma take opuchnute ze ich ma akokeby vo vacku 😝 😝 😝
deina aj vy by 😝 ate so svokrovcami???????
renika kde si uz si davno nepisala ,asi sa ucis co????
muriel uz to mas za par ako sa citis?,,
klaudi a teba vyzyvam aby si sa mi uz konecne ozvala 😀 😀 😀

deina
10. feb 2009

Erika, nie, ale byvaju nedaleko, len o par cinziakov dalej, tak svokra zvykne obcas dobehnut (nerobi uz). Kebyze byva s nami, no neviem, neviem... to by som nechcela. Ani s nasimi by som velmi nechcela byvat.

Seraf, asi pojdeme s Olgou do Salvie rano, tak sa tam mozno uvidime. 😉

deina
10. feb 2009
ericica
10. feb 2009

ja s nou byvam a niekedy uz dost penim 😠 ale co mam robit ak muz nechcel z domu odist...
aj teraz v susednej izby odfukuje a ja som doteraz glancovala cely barak az zo mna voda tiekla a pritom to neni ani moj dom 😝
vies ona odkedy odisla robit ani raz neupratovala len ich spalnu 🙄
asi si mysli ze ked som na materskej tak mam casu 🙄
ta trampolina je super ale ja som malej vyhliadla tuto na leto...hned pohladam link.

deina
10. feb 2009

Vsak co sa bude namahat, ked nevesta uprace, ze?😅 Tak to ma celkom pekny zivot svokra.

ericica
10. feb 2009

no az teraz som sa vratila aj u vas tak snezi 😕 😕 😕 😲
mala sa zobudila po h 😲 hodinovom spanku a plakala a chcela sa tulit 😨 ale uz pozera rozpravku 😵 😵 😵
tu je ten hrad
http://www.minibazar.sk/?ids=i11&idinz=52854&ak...

deina
10. feb 2009

Tak ten hrad je vyborny! 😅

ericica
10. feb 2009

ahojte neni tu nikto????
asi ste vonku na sankovacke ze 😀 😵

muriel293
10. feb 2009

ericica
necítim sa nijako,ako keby to ani nemalo byť! 😀 Akurát dneska sa chystám oholiť bobra dákym špeci spôsobom keďže si tam už nedovidím a nechcem aby ma okosili v pôrodnici,takže asi to bude nejako so zrkadielkom na posteli xixi.....Už som dneska stihla kozmetičku-nech sa ma malý nenaplaší hneď..... 😀

serafinka1
10. feb 2009

Muriel tráviš svoje posledné dni podobne ako ja. Ja som týždeň pred pôrodom stihla kaderníčku, kozmetičku,.. ale bobra som stihla až večer pred pôrodom v nemocnici. 😀 😀 😀

serafinka1
10. feb 2009

Ahojte, ďakujeme všetkým,ktorý nám pošlú hlas http://www.lovelababy.sk/obal/zobrazit/20516/?i... 😀 😀 😀

ericica
10. feb 2009

seraf ja by som ti uz poslala skor ja som ta tam uz videla len musim sa aj ja zaregistrovat a poslat fotku do sutaze co ja nechcem 😝 inac sa asi neda co?

serafinka1
10. feb 2009

ale dá ten link ta hodí na stránku a len to odklikneš

ericica
10. feb 2009

tam si kliknem na to hlasuj pro mne?
a kolkokrat mozem cez den hlasovat lebo dnes som uz raz hlasovala a to mozem aj tak ze som neni prihlasena?

serafinka1
10. feb 2009

len raz 😀 😀 😀

serafinka1
10. feb 2009

ano nemusíš sa prihlasovať

ericica
10. feb 2009

skodaaa 😒 ja by som aj viackrat keby sa dalo a ako zistis kolko mas hlasov???ja to tam nevidim... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre