• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Muriel, gratulujem k synacikovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Na koliku nam pomohol Saab simpex... ono je tych kvapiek viac, treba vyskusat, ktore zaberu.
Maleho na papanie urcite nebud, on sam si najde svoj rytmus a vypyta si papat.
Neboj, tie koliky pominu, ani sa nenazdas... my sme s tym tiez mali trochu problem, no ja som maleho kojila a nam sa to zlepsilo hned ako som zacala striktne dodrziavat dietu...
22. feb 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: muriel gratulujem k malemu :dizzy_face:
my sme davali tiez sab simplexky ale nepomahali tak sme si tie tri mesiace kruto odtrpeli...
ale teraz som uz mudrejsia a ked budem mat druhe babo tak viem ze ked kojim a male ma koliku matka ma uzivat probiotika to ZABERA ! skus dat malemu probiotika INFANTS DOPHILUS ale najprv sa spytaj pediatra ci moze ale myslim si ze hej lebo tie probiotika su urcene pre male deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kati ano sme zdravi a ako povedala catrin hysteria ostala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:sice sa trchu zmiernila ale ostala :angry:
mozno k tebe skocim daktory den ked berem GINU (psa)na skraslenie :grinning: :grinning: :grinning: ale to ti zavolam...
22. feb 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katus, konecne mam auto, tak ked budes mat po skuskach, tak sa zastavime... :slight_smile:
22. feb 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :grinning:
muriel-gratulujeme :slight_smile:
na tie "zle spomienky "okolo porodu coskoro zabudnes,to preboli...
:wink:
kati-pridite :grinning: okrem stred.mame kazdy den cas...v str.ideme na nozicky poobede,nemali ziadny iny volny termin......
a risko ma dnes rok a pol gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako sa mate????????? :slight_smile:

fakt reniku som tu davno nevidela............
:astonished:
22. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.Muriel gratulujem k babatku. Mna to este len caka. Drzim Vam palce aby ste vsetko pekne zvladli. :slight_smile:
23. feb 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni dík :dizzy_face: veru rok a pol ako to prešlo...a dnes má zas roli :dizzy_face:
´tinusi ja mam po skúškach už od 19 decembra :grinning: takže možte..
23. feb 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :grinning: :grinning:
gratulujeme riskovi aj rolimu :slight_smile: ako rychlo to utieklo. ze rok a pol. zachvlu su tu 2 roky... :slight_smile:

moni, niektory den by som sla do toho komaromu, tak mozme ist... alebo radsej do sale :grinning: :grinning: :grinning:
ale az poobede, lebo maleho nechcem brat.
a tiez sa zastavime asi tento tyzden :slight_smile:
23. feb 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V´daka babenky za gratulácie!
No dneska sme nasadili kvapky espumisan,uvidíme čo to spraví,som z toho revu šialene vyčerpaná! :confounded: :rolling_eyes: Keby som nemala takého úžasného muža čo mi s malým veľa pomáha tak už visím ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No včera sme ho ešte budili každé tri hodiny len v noci sme ho nechali tak a spinkal päť hodín v kuse takže to bola paráda aspoň sme si pospali fakt teda neviem jeden vraví zobudiť jeden nie ,to ako v nemocke,jedna mi kázala dávať doma ortopedické nohavičky aj látkovú plienku,jedna len nohavičky na jednorazovú plienku tak teraz vyber si! :sweat_smile:
23. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :grinning:
no co ide sa v stvrtok do MC?
ak ano tak by som bola rada ak by to bolo mozne aby sa pridala aj monica :wink:
seraf ako bolo na sankovacke v tardosi???ajla potom si sa neozvala :confused:
charli uz ste doma???aku ste mali cestu?
haloooooo klaudi este zijete :confused: :confused: :confused:
kati mozno ta tento tyzdn prekvapim aj ja idem na skraslovaciu kuru s mojim milackom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale to sa ozvem.pa
23. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :slight_smile:
kati,cat-cakam vas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kati-dakujeme...no ubehlo a ja uz druhe .....7 tyzdnove babe..... :sweat_smile: "sranda" :sweat_smile:

no eri uvidime ci prideme do toho centra....roli by sa pohral,by sa tesil doma sa uz nudi tak potom nervaci a danielik by to cele asi prespal......no uvidime......
uz 2 den ked zakrijem daniela z roliho dekou tak roli pride knemu a strhne to zneho...akoze to je jeho potom si ju vlaci zo sebou kade chodi...

muriel-nebud urcite ze nie.....aj danielik cez den papa malo,ale castejsie...potom zas dlho spi a v noci tiez pockam kym vstane...obcas vydrzy 4 ,3, al.len 2 hod.......
ja davam aj ortopedicke aj latkovu plienku v stredu idem na kontrolu...
a nepocuvaj nikoho riad sa materinskym instinktom :grinning: za chvilu do toho" prides "a vytvorite perfektne duo :grinning:
zaciatki byvaju tazke,a skus oddychovat cez den ked maly spinka...ked si nevyspata a nervozna to nie je dobre...mas vyhodu ze mas jedno babo........ :wink: aj moji ked spia poobede si aspon lahnem snimi........,zatial mi svokra vari,co je super...poobede sa snazim dat prat,c upratat...a poobede sa venujem mojim bambulkam :dizzy_face: ,stastie je ze roli sa zahra aj sam.....
23. feb 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no monica
moji svokrovci sú akurát teraz do marca preč takže musím stíhať všetko sama,je to o krk! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muriel gratulujeme. Zmeň si pas, už nie si v 41tt :grinning: :grinning: :grinning: , ale už máš doma najkrajší dar na svete. A pripájam sa k ostatným, nebuď ho na papanie, on sa zobudí sám, keď bude hladný.
23. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muriel, gratulujem k syncekovi. :slight_smile: Skoda, ze ta tak nechali trapit sa, ale som rada, ze ste vporiadku.

My sme sa vcera vratili z dovolenky v Terchovej, bolo paradne, ale manzel ochorel a teraz to chytam aj ja, aj Misko. :frowning2:
23. feb 2009 o 21:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
deina ,tak vam zelame rychle uzdravenie :dizzy_face:
my sme boli rano v Sali chcela som si nakupit oblecko pre mna aj malu ale nekupila som nic :unamused: mala bola velmi zla a nechcela byt s tatkom tak som to vzdala a ked sme dosli domov dosla na nu hysteria a to az taka ze sa zas povracala :stuck_out_tongue_closed_eyes: booooooooze kedy ju to uz prejde :rolling_eyes:
24. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, prepacte, ze som vam sem tak vtrhla, ale surne potrebujem kontakt na nejakeho dobreho gynekologa v NZ alebo okrese NZ pre moju kamosku. Ak by ste mi mohli niekoho odporucit, napr. do IP, budem vam velmi vdacna
24. feb 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muriel všechno nej nej nej k detátku :grinning: doufám, že se nekde tady potkáme když bydlíme tak blízko :wink:
24. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, já jsem nazpet z čr, přijela jsem dřív o dva dny :grinning: . cesta tam i nazpet byla uplne v pohode, huráááá za dvd je to super nápad na dlouhé cesty, malá dve hodiny spala a tři koukala na telku nebo si kreslila. :wink:
Eri kdypak se uvidíme???
Taaak jdu si přečist co jste popsali
:slight_smile:
24. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel-u koho si rodila
24. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac cavte :slight_smile:
24. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina-skore uzdravenie :slight_smile:

eri-to ju prejde urcite......aj u nas roli mava dni ked je jak anjelik a dni al.chvilky kedy zurii ............a neviem preco :frowning2: ale dufam a verim,ze aj jeho to jedneho dna prejde.....................a cim skorsie tym lepsie.........obcas mi je ztoho az do placu :frowning2: ked tak zuri.........................
dnes bola u nas cat s briankom...taky boli zlaty sa pusinkovali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kaati-vy kedy pridete???????

renika -svami co je????ako sa mate??????uz si sa tu davno neukazala :astonished:
24. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni neviem- asi v piatok
my sme inak boli aj minulý týžden v mc
pojdeme aj teraz
kto ide?
24. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooj charli velmi sa tesim ze ste spat :dizzy_face: ako bolo ?no keby vim ze si doma mohla som dnes skocit cely den som sa nudila a poobede spala s malou :grinning:
moni brianko je taky maly zlatusik-fesacik roliho este nepoznam ale dufam ze coskoro uz spoznam aj danielika maleho(ci velkeho :grinning: )
24. feb 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz je nam obom lepsie, vyzera to tak, ze tentokrat chorobu Misulak zvladne aj bez antibiotik. :slight_smile: Tu sme prechladli: http://www.facebook.com/album.php?aid=18085&id=1132462905&l=4fbb6 (presnejsie, manzel na seba nedal pozor, prechladol a potom sme to od neho vsetci chytili)

Muriel, ako sa vam dari? :slight_smile:
25. feb 2009 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte.tak som tu len narychlo z chvilu ideme na nozicky...deti spinkaju,svokra pride rolanda postrazit ...a manzel skonci dnes o 2 v praci a ideme snim takze pohodicka...,dufam,ze bude v poriadku...balime na siroko,ale obcas nie...tak si veselo prdka a kopcuje vtedy s nozickamy :grinning:
eri-coskoro nas spoznas :grinning:ked sa pojde do mc sa pridam aj ja kvam... :wink:a spoznasd danielika anjelika a roliho certika,len dufam,ze bude mat potom jeden z tych lepsich dni a nebude zurit..... :sweat_smile: aj ja by som vas rada spoznala :dizzy_face:
noi dem sa pomaly obliect.....zatial sa majte krasne...... :slight_smile:
deina-pekne fotky.... :slight_smile:
25. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My uz sa snad konecne do toho mc doterigame zajtra. Uz potrebujem niekam vypadnut, ale niekam, kde krpec nebude furt revat... lebo ked sme u svokry alebo u mojej tety, tak ho vsetci chcu a on nechce nikoho len mna tak reve... a ked sa ukludni, tak ho zasa vsetci chcu a tak zasa reve....no o zivot. :rolling_eyes:
25. feb 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: deinus tie fotky suuu ale romantikush :grinning: mali ste to tam take typicky zimne a krasne idyylicke :dizzy_face: ako ste si to uzivali booooze a tolko snehu :astonished:
moni aj ja sa uz na vas hroooozne tesim a hlavne na toho maleho anjelika :dizzy_face:
tinus viem o com hovoris moja mala ked mala osem mesiacov a chodili sme k nasim tak sa o nu bili asi styria a ona mala akurat tu chorobu osem mesacnych proste mamin cecok a ked si ju brali tak vrastala jak pavian a ked som si ju zobrala naspat tak som bola ja ta zla :angry: ze mam ju nechat vyplakat lebo preto je taka mamickovska ze si ju stale berem juuuj ale nemam rada tieto premudrele reci :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takze tak a ani moj muz tam nerad chodil lebo nerad pozeral na to ako malu gniavia a ona len chudatko plakala za nami :rolling_eyes:
no co uz aspon vidim ze som neni sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme na nozickach a sme v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...este raz mame ist 15 apr.na kontrolu...a ze je krasny pevny chlapcek som sa vytesovala ako ho dr.vychvalovala :grinning: a ani neplakal sa usmieval....to roli ked sa nar.aj teraz "reve ako pavian" u dr.je to jedno k akemu dr.ideme vsade plakal a place.....,ale neva aj tak ich lubim najviac na svete :dizzy_face: a u rozdielni...minule si sa ty pytala tusim eri.....az teraz ako aj danielik rastie si to vsimam viacej :wink: na vyzor sa podobaju ale su iny...............................a to ich robi krajsimi :dizzy_face:

a to poznam aj ja, asi vsetky to pozname.....tinusi ,eri o com ste pisali decko reve a oni sa biju o neho a maju ho na rukach ho trapia len :angry: ked nexce tak nexce!!!!!!!!!a mojej svokre sa to vysvetlit nedalo aj teraz ked pride ho najviac buzeruje,roliho , ked je kludni al.sa hra vtedy knemu ide,....a on sa potom nervaci........
25. feb 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat-vsetko naj briankovi k roku a pol :dizzy_face:
25. feb 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok