• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
moni dakujeme :slight_smile:
zajtra vas mozem hodit do MC ak chces ist, mozem zobrat danielka a ty dojdes kocikom s rolim, lebo inak sa nepomestime. a spat moze prist pre vas roland aby si nemusela potom peso... ak chces daj vediet :wink:
25. feb 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,zdravím vás z kolotoča prania a večného žehlenia! :angry: Neviem či mám na prd plienky alebo to dokáže každý chlapček ale ten môj sa dosť často prepišá dobreže nie až za ušami!!! :rolling_eyes: Používame baby love plienky ale neviem či je chyba v nich,dneska sme boli prvý raz vonku lebo však už máme trinásť dníčkov-páčilo sa nám a dala som mu pampersku a tam nebolo o čom,tak sa do nej dočural ale bol aspoň suchý,takže asi budem využívať akcie na pampersky lebo každý boží deň periem handry popišané!!!!
A vy ako sa tu mávate?
Inak o tom budení som sa pýtala detskej lekárky svojej a tá povedala že v pohode je to ak ho budím cez deň,už to prinieslo aj výsledky-v noci mi spí aj päť až sedem hodín ako kedy,horšie je to stále s tými kolikami ale myslím že sú trošku miernejšie odkedy dávame espumisan kvapky no ale aj tak to úplne neprešlo...
25. feb 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muriel, ked sa prepiska, tak je chyba v plienkach... vyskusaj ine... na kazde ditko su dobre ine... napr. mne zvykol prepisat huggies, ale zasa niekto si ich chvali. To je individualne. Nam sa osvedlici Tesco fialove.
25. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, Eri, presne... vzdy idu k tym detom, ked su dobre a pekne sa hraju a potom ich rozrevu a potom ze chod k mame... svokra to robi malemu od narodenia... sem-tam jej svagrina alebo svokor dohovori, potom sa kroti, ale ona proste nevie vydrzat... ja chapem, ze ho lubi, ale niekedy proste netreba tlacit na pilu.
A mudre reci ako nechat ho vyrevat... no pravda - to nech si kazdy robi so svojim deckom, ked mysli... chuda ditko je v strese, lebo ho kazdy obchytava a bozkava a natriasa - tak pochopitelne chce mamu a ja ho necham len tak napospas... pritom nikto nechape, ze ked je so mnou sam doma, tak je dobrucky...
25. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte

cat-super napad :dizzy_face: zajtra ti este,ale dam vediet,,,,diky zatial.... :slight_smile:
25. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky no aspon ze tu mam posilu :wink: tinus,moni :wink:
teraz je tehu aj moja segra takze my budeme mat aspon chvilu pokoj ale uz teraz lutujem to nenarodene dite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moni podteeeeee som na vas zvedava :dizzy_face: my pojdeme okolo pol stvrtej ,mozno s nami pojde aj charli :wink:
25. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ide sa dnes do toho mc? kto ide ,lebo ked nik tak nejdem ani ja :wink:
26. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My urcite nie, Misulo je trosku prechladnuty, uz mu to prechadza a ja som poloskapata, mna to tak rychlo neprechadza. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2009 o 10:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eri pod, my sa chystame aj so susedkou, ak si to nerozmyslela... :slight_smile:
26. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my nejdeme, lebo brianko ma horucku :frowning2:
26. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako bolo??? nam to nevyslo som aj kati pisala mala sa nejak neskoro zobudila a potom som to uz ani moc nesurila ,duri mi isiel vecer do francuzka tak som mu navarila a pobalila ho :frowning2: zase sme len dve :frowning2:
kati dostala si sms?pondlok chcem ist s ginou potom sa ti ozvem ok? :dizzy_face:
26. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo kde ste vsetky???
28. feb 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ericica už ste boli v HU či zajtra idete? My ideme zajtra. Neviem či sem ešte dnes prídem na kuk, ale ak nie, pošli mi prosím sms. Pa
28. feb 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte.....ahoj cat :wink:
serafi my sme dnes neboli doma a zajtra tiez ideme gratulovat :unamused: takze pojdeme asi az nabuduci tyzden,len neviem ci dovtedy vydrzim s plienkami :confounded:
28. feb 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... aj my sme mali ist vcera ale ideme az o tyzden s moni a jej muzom...
a ja by som sla aj do gyoru, co vy na to moni??????? :slight_smile:
1. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat akurat a ja som to dnes navrhovala serafi ,vsak seraf :wink: :wink: :wink:
neva mozno nabuduce :dizzy_face:
1. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri, a nevies ci je tesco v arkade v gyori? tusim su tam nejake potraviny ale nevem ake... tak sa tam mozme sttretnut :>)))
1. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystate sa niekto na expo do blavy??
1. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cat :slight_smile:
nie neviem ja sa chystam aj do tesca aj do plazy my ideme na sto % nabuducu sobotu potrebujem si uz nieco nakupit na seba a tam su ovela lepsie ceny :wink:
tu je tesco
http://www.tesco.hu/popupimages.php?oid=T10e934d2e1c0981744b497950e999eb;aid=T41e7e7d4a125d550c7fa0af1522a1a6
1. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem preco mi neotvara ten link ale tu som nasla plazu a myslim ze tesco a plaza su neni daleko od seba lebo ked ides po M1 tke tak to mas vsetko vedla seba
http://gyorplaza.eu/cikk/megkozelites
1. mar 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile:
100 rokov som tu nebola, tak nejdem čítať dozadu, bohužiaľ nemám teraz na to čas
len vás chcem pozdraviť :slight_smile:
máme sa fajn, dúfam, že aj vy :slight_smile:
1. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo rozoberáte nákupy v Maďarsku, tak my už chodíme len do maďarského tesca, keďže máme rovnako vzdialené tesco NZ aj tesco KN, tak chodíme tam
1. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keď do Gyoru, tak určite do Arkády, je oveľa kvalitnejšia ako Plaza!
1. mar 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Arkáde nie je Tesco, ale InterSpar
1. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ericica no keď pôjdeš do gyoru mohla by si mi prosím Ťa pozrieť jedny plienky či tam majú? http://www.thinkbaby.co.uk/review/reviewproduct/mps/RPN/8953/prod/Pampers-Active-Fit/RCN/27/rgn/5/sp//v/1 ďakujem.
2. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooj reni ja som v gyori nebola uz sto rokov :grinning: a preto som sa chystala do plazy lebo som nevedela ze existuje aj nieco ine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ak mas dake info ze kde sa da dobre na mna nakupit vsetky rady su vitane :wink:
inac aj ja nakupujem vsetko v HU a este aj muka je ovela kvalitnejsia tam korpusy su ovela lepsie.....
seraf jasne ze donesiem :wink: :dizzy_face:
2. mar 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
ak je tesco pri plaze tak vem kde to je asi. :slight_smile:
eri, arkad je hned pri hlavnej ceste na zaciatku gyoru, a podla mna su am tiez lepsie shopy, aj hm a ca :grinning:
serafi, mysls ze teto fit plienky maju aj v madarsku? ja som ich este nevidela nikde :confused:
reni, ako sa mate?? a co max? uz rozprava? :slight_smile:
2. mar 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok