Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

mandrea
3. júl 2008

Helena 😵 Ona je velmi dobra lekarka - aspon podla mna. Ale so sestrickou sa vzdy doberaju 😵
Podla mna mu urcite bude chutit ovocie 😵

lucik77
autor
3. júl 2008

jáááááááááJ tak teraz s tým menom Helena mám takú srandu. Moja babička bola Júlia. Celý život oslavovala meniny na Helenu, deduško ju volal Ilonka a pochovali ju ako Cecíliu !!!! ALe ináč sme celkom normálna rodinka 😀

mandrea
3. júl 2008

tak to je fakt dobreeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deina
3. júl 2008

Skvele, Lucik. 😀 Inak Elena je moja srdcovka, to meno, pre dievcatko. 😵

Minule na nu sestricka hrozne frflala, ked som prisla. Nikto tam nebol, prazdna cakaren a sestricka bola nervozna, lebo ze lekarka nema co robit a vtedy sa s nou neda vydrzat. 😀

deina
3. júl 2008

Ale na papiere, s ktorymi nas posiela niekam (napr k alergologicke), je podpisana ako Elena...

mandrea
3. júl 2008

jaaaaj, ona na nu stale mrmle. My ked sme tam, tak ma stale nejaky problem.

lucik77
autor
3. júl 2008

renika kde si zdrhla?

mandrea
3. júl 2008

tak mozno ona je aj elena aj helena 😀

deina
3. júl 2008

Mne manzel vcera v noci ukradol paplon! Idem spat a paplon nikde, zato on sa chuchlal s dvoma!

mandrea
3. júl 2008

co mu bola zima?

deina
3. júl 2008

Inak to je dost chaotacka, ta sestricka... 😅

mandrea
3. júl 2008

veru je, ale ja ju mam celkom rada, uz ju velmi dlho poznam 😵

deina
3. júl 2008

Jeden paplon mal pod nohami, asi si ich potreboval vylozit. 😨

No a minule Misulo prdol sestricke do ruky, ked ho sla vazit, ale taku, ze ho takmer pustila, sa zlakla. 😅

lucik77
autor
3. júl 2008

😀 😀 😀 deina

mandrea
3. júl 2008

tak to je dobra historka 😀 Aj my sme mali podobnu, tiez sme boli v poradni a ja som vybalila Patka a cakala na Kuncakovu, kym nieco dopise. A Patko sa nam tak rozprdel, ze to aj lekarku prekvapilo 😀 😀

lucik77
autor
3. júl 2008

baby ja to balím, lebo mi to načítava strašne pomaly a prestávam mať nato nervy. ALebo žeby sa v tomto dusne ani tomu koňovi nechcelo? Tak ahojky

mandrea
3. júl 2008

baby aj ja to balim, lebo uz sa mi zatvaraju oci. Dobru noc vam prajem 😔 😔

catrin23
3. júl 2008

no ja som taka nasrata!!! tento denis je uplny de... teraz sa so mnou pohadal zase kvoli tomu bookovaniu, ako keby som za to mohla ja!!!! nieze by sa tesil ze to je nabookovane, ved on ani nevie na akej stranke by to mal hladat, a este do mna pi... uplne som vytocena!!!! no a nevie pochopit, ze tie peniaze mi vratia spat ale az po 14.7., on to chce uz aby to bolo zajtra!!! no chapete to??? to je magor 😠

deina
3. júl 2008

Misulovi sa inak velmi paci, vzdy sa jej taaak prihovara a rozprava jej (ktovie, co jej musi vzdy povedat), usmieva sa na nu (ale robil to aj Dancziovej, potvorka, bola potom taka akosi "maksia" 😀) a ked pise na pocitaci, velmi ju sleduje.

Asi sa pojdem pozriet, ci mam este paplon...

catrin23
3. júl 2008

kam idete?? to mam ist aj ja?

mandrea
3. júl 2008

catrin: to su chlapi, my ich uz asi nezmenime ☹

deina
3. júl 2008

Tak to vie cloveka nastvat, Catrin. ☹

Idem si uz tiez lahnut, majte sa tu pekne. Pa pa

mandrea
3. júl 2008

tak este chvilu zostanem 😵

catrin23
3. júl 2008

no idem tak aj ja, lebo tiez to tu hapruje... tak sa majte a ak sa zajtra neozvem, tak dufam ze sa neutopim niekde 😅

catrin23
3. júl 2008

pa

mandrea
3. júl 2008

catrin stastnu cestu 😀
dobru noc 😔

deina
3. júl 2008

Stastnu cestu, Catrin. 🙂

renika
3. júl 2008

jeeej, všetky ste zdrhli? Manžel začal pozerať naše spoločné fotky, tak ma volal, nech sa prídem pozrieť. Dobre sme sa smiali na niektorých 🙂 Neviem čo ho to napadlo pozerať 😕

catrin, chlapy 😝 Dobrééé, že aj keď ste tak ďaleko od seba sa viete pohádať - to sú vymoženosti modernej doby. V minulosti kým by si napísala list a on by ti odpísal, tak už by boli peniaze na účte. Ups, vlastne ani účet by nebol. Hádali sa vôbec na niečom vtedy ľudia?? 😕 😀

renika
3. júl 2008

catrin, zober si plávajúcu vestu, keby ťa Denis niekde vyhodil 😅 Srandujem - šťastný doplav 😉

tinusi
3. júl 2008

Cau holky,
moje drobca pekne hajinka, len ocko stresuje a pcha mu teplomer do ritky. Vcera ho ockovali, na vecer mal teplotu 37 stupnov a dnes poobede tiez. Panadol to vyriesil. Inak bol pokojny a vela spinkal...
Tak vdaka Bohu, ziadne place, ziadna divocina...
Inak, babu, ja som v porodnici vyuzivala tie ich kosele - aspon som si mohla dat kazdy den cistu a neobavat sa, ked som si ju uspinila od krvi.
A puder som nepouzivala vobec - na sitie dolu to podla mna nie je ktovieco...
Inak, ja som nepouzivala jednorazove vlozky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre