Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
3. júl 2008

tinusi, čo si používala, keď nie vložky? 😕

tinusi
3. júl 2008

😀 Myslela som tie po porode - tie bez igelitu a kedze som myslela aj na nohavicky sucasne tak takyto galimatias... 😀 😀 😀
No, fakt renika... co by som tak mohla pouzivat...
Dobre, idem uz spat...
😀

renika
3. júl 2008

dobrú noc tinusi. Ja som už bola nedočkavá, že aký zlepšovák si vymyslela 😀

deina
4. júl 2008

Dobre ranko. 🙂 My sme vcera vecer boli pozriet jeden dom v Palarikove - manzelovi sa velmi paci. Domcek je pekny, uplne novy, dobry, ALE... Keresztur??? (cast Palarikova) Totalny zapadakov, hroza, vobec z toho nemam dobry pocit, mne sa to tam nepacilo a teraz mi je luto, ze mne sa to tak velmi nepaci a manzelovi ano. ☹

h0blinka
4. júl 2008

cafte no vcera ste sa tu riadne rozkecali 😀 😀 az nestiham citat
to kde je ze keresztur 😝 😀

h0blinka
4. júl 2008

vy tu cez den vobec nie ste? ☹ 😒

tinusi
4. júl 2008

Deina a ta cast Palarikova je od dediny oddelena? Alebo je len na konci dediny...
Ja som pred chvilou Maťka uložila spat. Papal, dala som ho odgrgnut a potom som ho ulozila spat - reval o sto tristo, lebo bol na rukach a zrazu som ho polozila... ale vyskusali sme rozne polohy a napokon spokojne zaspal na boku. Chvilku klud a zrazu nasraty plac (aj vy asi rozoznavate rozne place svojho dietata, ked ho nieco boli, ked je hladne,,, no a ked ho nieco naserie... ) tak toto bol taky riadne vytoceny plac... pridem k nemu, ze co sa deje a on - neviem ako to urobil, ale lezal na bruchu, ruky pokrcene - chudak, pasol kone a on chcel spat... tak sa tu rehocem (som to mater, co...), lebo sa z tej polohy nevedel dostat, preto bol taky nasraty. 😀

tinusi
4. júl 2008

Ja sem obcas mrknem i cez den, ale vacsinou tu nikoho neobjavim - tak prcham...

babu218
4. júl 2008

Cafte Babule,ja som pobalena do porodnice v dvoch taskach ale takych dost velkych.Ja neviem aj vy ste tak boli?Ved ani neviem ci sa odnesiem.
Idem na vikend k svokre sem blizko na dedinu takze TO BUDE ZABAVA!!!Sama bez draheho.Mam v podstate dobru svokru ale je az prilis starostliva aj so svagrinou.Drzte palce nech mi rychlo ubehne.

stvura
4. júl 2008

Deina...nepozerali ste domy na Hlavnej ulici {teda kvazi, na Stefanikovej}? Su tam dva domy na predaj...
Ten Kerestur by som nebrala ani zadarmo, autobus tam nechodi, obchod daleko, kanalizacia tam nie je a bohvie ci tam plyn je {asi ano}...mi staviame tiez v Palarikove {manzela mam rodaka odtial}

charlinka
4. júl 2008

Ahojky, Tinusi ty máš dobře aktivního drobečka 🙂 Takhle se ti pěkně převrací, jen ještě kdyby to šlo nazpátek vid.

charlinka
4. júl 2008

Stvura a kde stavíte v Palárikově? Já jsem taky z Palárikova.
Možná proto ten dum prodávají že je v také špatné čtvrti? Musím si zítra zjistit u sousedy co to tu máme vlastně za kerestur čtvrti 🙂 nějak jsem to tady ještě nepřezkoumala.

zgurkaa
6. júl 2008

Ahojte, uz som tu davno nebola....pozrela som albumy, vsetky deticky su kraaaaaaaaaaasne.

deina
6. júl 2008

No Keresztur je asi neoficialny nazov, nevidela som tam ziadnu znacku... 😀 Otec to tak nazval, vraj sa to tam tak vola, tiez som o tom predtym nepocula. Mne to pripada asi ako Ludovitov alebo dononca az ten Jur pri Ludovitove (co je tiez riadny zapadakov) a naozaj tam nic nie je.

Stvura, pozerali sme jeden dom na Hlavnej a mne sa velmi paci, manzelovi tiez, len ti manzelia sa rozvadzaju a momentalne spolu nehovoria, tak sa na nicom nevieme dohonut. 😠 Manzel uz parkrat volal tomu chlapikovi a on vobec nevie, ci dom predaju alebo co bude, lebo sa odstahoval a s manzelkou nehovori. A to, ked sme tam boli, tak boli obaja uplne zlati, vpohode. Sice uz vtedy sa rozvadzali, ale spravali sa k sebe priatelsky.

Tinusi. 😀 Ale Matko je velmi sikovny, ked sa uz takto pretaca a pasie koniky.

deina
6. júl 2008

Ozaj, kde ste kupovali vysoke stolicky (na jedenie)?

mandrea
6. júl 2008

ahoj deina, ja som uz kupila malemu stolicku na papanie, kupila som ju v lekarni Salvia - je to chicco. Kuk link 🙂
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
ozaj kocky, tie co uz mate vacsie deticky, chcem sa vas opytat aky mate nazor na choditka? Lebo rozmyslam nad tym, ked uz bude Patko vacsi, ci mu kupit alebo nie. 😉

catrin23
6. júl 2008

caute 🙂
ak sa hlasim, ze som stastne priletela, ale let bol hrozny, najprv sme meskali 30min, potom sme este kruzili 15min. nad irskom, lebo sme nevedeli pristat 😲 😨 bolo strasne vela oblakov a velmi elmi nizko! tak som sa bala 😲 😅
no a nakupy dopadli tak celkom ok, len nemam sedacku 🙄 ☹ nemali taku ako chcem. ale za to siat som nakupila az az. a nasla som nike tenisky za 7.50eur, tak som happy 😀 😀 😀
tak na mna myslite zajtra ked budem na lodi, dufam ze nebude burka 😲
pa pa

catrin23
6. júl 2008

ahoj mandrea, my mame od 5,5mesiaca choditko, pri nasom aktivnom briankovi sa velmi zislo 😀
ja som kupovala tiez cez internet, fabula od babypoint, vysla 3000sk aj s dobierkou, u nas ju maju asi za 3300 😝

deina
6. júl 2008

Mandrea, ja som tak trochu proti choditkam, ale teraz pisali v Dietati, ze ked uz dieta samostatne sedi a rado by behalo, no este nevie, tak vtedy sa pouzit mozu. Ale skor nie.

To som nevedela, ze v lekarni maju stolicky - maju aj ine? Mne sa paci Fabula alebo BabyDreams. 😕

Tak super, ze si ten let prezila v zdravi, Catrin! 🙂

deina
6. júl 2008

Takto sa tvari nas krpec pri jedeni:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

To prvykrat dostal trosku masa... 😀

mandrea
6. júl 2008

ahoj catrin - prajem ti stastnu cestu 😀 Ja viem, ze choditko sa pouziva az neskor, ale v poslednej dobe o tom pisu vselico. Tak uvidim, ze ako sa bude Patko spravat, ked uz bude sediet. Potom sa rozhodneme, ci kupit alebo nie 😉
Myslim, ze predavaju len chicco, ale nie som si ista. Treba sa opytat

deina
6. júl 2008

Maju z nich asi viacero typov, ze? Inde si nepozerala, ze aky je vyber?

mandrea
6. júl 2008

myslim, ze maju viacero, ale nie som si ista. Pozerala som na nete na viacerych strankach, ale tato sa mi pacila a bola aj lacnejsia ako inde o nejakych 200-300Sk
Dobre ksichtiky hadze Misulo 🙂

deina
6. júl 2008

Dakujem, okuknem. 🙂 Tebe maly papa bez problemov? Tusim si pisala, ze mu mrkva velmi chutila.

mandrea
6. júl 2008

papa ako papa. Chuti mu mrkva, ale nie kazdy den. Niekedy sa mu s tym proste nechce hrat, a vie, ze s mlieckom je to lahsie a to stale tecie 🙂 Takze papa tak vselijako. Vcera velmi dobre, dnes uz horsie. ale asi si na to este musi aj zvyknut. Este zajtra dostane mrkvu a potom uz prechadzame na mrkva+zemiak. Tak som zvedava 🙂

deina
6. júl 2008

My sme sa trapili takmer tri tyzdne, uz som bola zufala, ale potom ho ta mrkva konecne chytila a spriatelil sa aj s lyzickou (ta bola asi najvacsi problem). 🙂 Som len pozerala na doktorku, ako pekne rozpravala o tom, co vsetko mu mozem varit a my sme boli este stale len na mrkve...

mandrea
6. júl 2008

tak to je dobre 😀 My sme nastastie s lyzickou nemali problemy, len fakt nas najvacsi problem je asi ten, ze pri mrkve musi vynalozit viac "sily" ako pri mliecku 😀

deina
6. júl 2008

Aj to bol problem a doteraz je. Proste ked nema naladu alebo je velmi hladny, unaveny, tak nezje skoro nic a musim mu dat mlieko.

Ozaj, nevies, ako ma Kuncakova dovolenku? Dokedy a kto ju zastupuje? Bola som u nej nedavno, ale teraz si nie som ista, ci iba tento tyzden... a na zastupvanie som sa neopytala, ja blba.

mandrea
6. júl 2008

ma dovolenku od zajtra a bude prec 2 tyzdne. Zastupuju ju 2 lekarky, ale ked potrebujes ist, tak sa musis ist pozriet do ambulancie, na dverach bude vypisane, ze ku komu patrite. Az sa dobre pamatam, tak to maju rozdelene podla pismen.
Potrebujes ist s Misulom k lekarke, ci sa pytas len pre istotu?

deina
6. júl 2008

Dakujem. 🙂 Len pre istotu sa pytam, keby nieco.

Predstav si, minule ma nespoznala. Vysla von, po mna, tam som stala pri kociku a ona na mna aj pozrela, ale sla dnu a potom ma zavolala sestricka. Az potom v ambulancii, ze to ste vy? 😀 Vraj som vyzerala ako dievcatko, no sranda (ale cloveka to potesi, ked sa niekto takto pomyli, no nie? 😅 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre