Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
25. jún 2009

prečo bude aj teraz?
Jasné, že by povedal.. mne to tiež nepredložil ako problém, len aby som o tom vedela.

serafinka1
25. jún 2009

Ahojte,

Deina gratulujem k chlapčekovi, nízko uložená placenta nie je hrozné, ja som ju mala celý čas, čo som bola tehotná s Dadkou, no Langová ma na nič neupozorňovala, ale tak ona celkovo bola veľmi light, preto som od nej aj odišla, zato Hlavatý je výnimočný, som s ním veľmi spokojná.

deina
25. jún 2009

Katika, vraj rodit prirodzene po cs je riziko (nedodrzala som tie predpisane dva roky). 😖

Ahoj Seraf, ako sa mas? Musis oddychovat?

katika1
25. jún 2009

Hlavatý 😝 ja som sa na neho nasrala na uzv 😀
deinuš fakt? som nevedela 😕

seraf držím palce nech ste ok, ale aj to krvácanie som mala (čo som ja v teho nemala 😲 😀 )- taký hnedý výtok teda - brala som duphaston asi dva mesiace.. ale pomohlo 🙂

serafinka1
25. jún 2009

ano musím oddychovať, dnes som si myslela, že som už za vodou, tak som ráno išla von, veľa som chodila a keď som sa na obed vrátila domov výtok bol znova, tak som si musela ľahnúť

serafinka1
25. jún 2009

aj ja ho beriem, Ty si sa prečo na neho nasrala?

katika1
25. jún 2009

aaale lebo tam mal také reči, že každá prvorodička to je tragédia, tie volal hysterky a podobne a ked som sa spýtala na pohlavie, povedal, že to je ešte malé a bola som vybavená za minútu. A to mal byť veľký uzv, kde mal skontrolovať všetko.

serafinka1
25. jún 2009

No mne sa skôr zdá, že všetko dôkladne preberá, nič nenechá na náhodou, vždy si študuje dozadu materiály, prekontroluje, poznačí, neviem a také poznámky mi na neho nejako nepasujú, lebo je vždy taký vážny, tak ale Ty si mala možno inú skúsenosť.

katika1
25. jún 2009

možno v nemocke to flákal, lebo ho to tam nebavilo, alebo čo.. neviem fakt..
v ordinácii u neho može byť úplne iný.

dida81
25. jún 2009

Cawte žienky,, noo nad NZ je nejaký blby den asi... deticky mate trochen choré,Seref spinenie, Deina nizko placentu...ale gratulujem ku chlapcekovi... a myslela si si že baba?? že si inak tehu ako pri Miskovi..hm... 😀 😀
Aj ja som dnes letela dr. -také bolesti, že som opat neveela prejst vyrovnaná... a vsio kukla,aj malické, plodovú vodu, placentu, že som zatvorená... vraj sa mi tak tahaju zrasty po operácii 😖 ..a to sposobuje nenormalnu bolest...ale som kludenejsia...
tak snad vyjde slniecko u všetkých...papa 🙂
Ako vidim,, žiadny gynekolog nie je idealny................................... 😒

katika1
25. jún 2009

podla mne ho nejaká zrovna vtedy naštvala a vybíjal si to na iných.. asi preto tie trápne reči o prvorodičkách 😝

serafinka1
25. jún 2009

... možno 🙂

klaudi68
25. jún 2009

Ahojte 🙂

Serafinka aj ja som mala pri Zolkovi taký krvavohnedý výtok, keď som bola u dr. tak všetko bolo ok, len som sa musela šetriť a vela oddychovať 😉

Deina gratulujem k chlapčekovi 😵

serafinka1
25. jún 2009

ja naozaj dúfam, že bude všetko vporiadku, nechcem o bábätko prísť, veľmi sa už na neho (ňu) tešíme. Ako si na tom s odstavovaním? Ja úplne super, len stále odsávam ale už iba na večer pred spaním. Vôbec ma netrhá, nič, proste zvládli sme to veľmi dobre

deina
26. jún 2009

Klaudi, Dida, dakujem. 🙂 Ani nieze myslela, ze baba, ale chcela som babu - az som sa bala, ze budem sklamana, ked mi povie, ze je to chalan - ale akosi nie som sklamana, tesim sa a vyzera byt vporiadku.

Katika, ty si mala fakt vsetko - este aj to srdiecko si spominala, ze nebolo v 8tt. 😅

Mna na tychto lekaroch stve to, ze medzi sebou nekomunikuju. Pytam sa Stanka, ci sa u nas robi echokardiogram a on, ze nie, ale moze mat objednat do Bratislavy a tam to spravia. To kvoli mojim protilatkam... no a hovori mi, ze musim ist najprv k reumatologovi, nech mu napise, o co presne ide a ake problemy moze moje ochorenie sposobit - nie je lahsie dvihnut telefon a porozpravat sa priamo s reumatologom ako lekar s lekarom? 🙄 Ale zapnem internet prip vytiahnem medicinske knihy a pozriem sa, nie?

Seraf, bude to vporiadku, uvidis, velmi drzim palce. 😉

katika1
26. jún 2009

seraf bude to ok!!!
Deinuš nemožeš byť sklamaná, veď je to v tebe, je ok a doležité je aby bolo zdravé a nie či má pipíka medzi nohami alebo nie 😉

deina
26. jún 2009

No ved nie som, len som sa bala, ze budem. 🙂 A pre Misula je super, ze bude mat partaka, dufam, ze sa spolu pekne vyhraju. 😵

katika1
26. jún 2009

určite ano 😵 ja keby som sa aspon trošinku cítila na druhé tak sa do toho dám hned a to z jedného dovodu - Riško má strašne vodcovskú povahu a vidím, že už cíti, že on je sám a je tu kráľ 😔 On je typ, ktorému by straaaašne bodol súrodenec, nech ho trošinku skrotí 😝

katika1
26. jún 2009

Deinuš kukám foto, krásne bruško 😵 a to ste na promociách na ukf že? Tam budem mať aj ja o týžden 🙂

katika1
26. jún 2009

a straaaaaaaaašne nechcem ten talár 😀

deina
26. jún 2009

Ano, UKF, sestra promovala minuly piatok. 🙂 Mne sa tie talare celkom pacia, vyzeraju tak trochu ako carodejnici. 😀

katika1
26. jún 2009

ja ked sa v nom objavím tak chlap si zo mna ešte dva roky bude robiť srandu 😀
mne sa to nelúbi.. ved preto si dám slávnostné oblečenie a načo to zakryť! 😝

katika1
26. jún 2009

a čo skončila sestra?

katika1
26. jún 2009

malý mi teraz vytiahol peniaze z ppenaženky a vraj mami tu sú everá 😀 😀 😀 že kde to počul 😀

deina
26. jún 2009

Sestra? Take do zivota prakticke, ze slovencina a estetika. 😅 Chcela ist aj dalej na doktorat, ale nevzali ju, vraj ju ani nepocuvali na pohovore. 😝

Jeej, on je taky ukecany, to sa mi tak paci. U nas nic moc, ze evera, nehrozi. 😅 Teraz neustale len "de je?" a "de je?" a stale dokola...

katika1
26. jún 2009

normálne ma riadne vzala Jacskonova smrť ☹

renika
26. jún 2009

ahojte
deina, gratulujem k chlapčekovi 😵
je pravda, čo vraví katika, že Riško potrebuje súrodenca, ale podľa mňa už aj teraz by bol ten rozdiel veľký, skôr by som povedala, že Riško by skrotil toho súrodenca 😅
ani ja sa necítim na druhé, vôbec
včera som mala možnosť vidieť taláre, neviem, fakt neviem, prečo má z nich katika takú hrôzu, podľa mňa ona by bola sexi aj vo vreci, takže aj v talári 😉 😎

renika
26. jún 2009

kati a ten Jackson 😲 😔
teraz som prišla domov, zapla net a tam šok
nejdeš do NZ poobede, keď sa malý zobudia?
a Riško? Riško je neobyčajné dieťa! Viac k tomu niet čo dodať 😎

tinusi
26. jún 2009

Ema to sitie este povoli, neboj, onedlho ho ani nebudes citit. Ja som tiez stresovala, lebo som to vkuse citila - nie ako bolest, ale citila som, ze to tkanivo nie je take elasticke. Teraz uz ani neviem, ze som bola sita.
Deina, gratulujem. Ja by som asi tiez chcela dvoch chalanov... aby sa spolu zahrali. Predsa len si maju blizsie ako chalan a baba... najma ak je chalan starsi. Ked je to naopak, tak to asi nevadi...Ja mam mladsieho braska o rok a pol a my sme sa spolu velmi radi hravali. Mali sme taky system, ze sme kazdy mali kartonovu krabicu a to bol dom. V nej zili "jozovia" - tak sme volali tych igracikov panacikov a kazdy mal aj jednu babu - tu sme volali Drendza - tak som mala vyriesene moje potreby hrat sa s babou a brasko zasa auta a tak - lebo to zasa robili jozovia... 😀 😀 😀 Hmmm, to boli casy...

deina
26. jún 2009

Tinusi, to je zlate. 😀 A dakujem.

My sme mali kamarata, ktory sa strasne rad hral s jednou babikou - Filipkom (pamatate si ich?, take babetka). Vlastneho nemal, ale vzdy brat kamoskinho prec.

Co sa tomu Jacksonovi vlastne stalo? Ze takto z nicoho nic... alebo bol chory? 😕 Vonku nejako hrmi... ale ideme von, budeme nablizku, kebyze nieco prihrmi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre