Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
30. jún 2009

klaudi, no dufam ze to nie je nic vazne

ema.nz
30. jún 2009

ahojte az teraz som sa sem dostala 😅

catrin:ok 😉

moni:aku si si nakoniec vybrala???

pockam este na deinu a zajtra objednam a pojdem to hned aj vyplatit...tak potom peniaze mi date bud zajtra(dame stretko v meste) alebo potom ked to pride...ved to je za jedno 😉

ema.nz
30. jún 2009

catrin aj ja beriem zltu 😀 nakoniec asi dve...tatina drbne 😀 😀

ericica
30. jún 2009

ahoj ema tu supravku od teba zoberiem buduci tyzden.....
idem do mesta nakupit na malej party a stretneme sa napisem ti ip a dohodneme sa oki???
klaudi spi od druhej do 4 asi????oki vsak dojdi 😉

catrin23
30. jún 2009

ema a nedas obojstranne jedna ruzova a druha zlta? lebo ja tak dam a budme to otacat 🙂 no vidim ze vela vymyslame 🙂))

catrin23
30. jún 2009

moni aj ta co si ty hodila je pekna, daj tu a z druhej strany nejaku inu
alebo cisto bielu s autickom a druha strana cierna s bielym autickom

ema.nz
30. jún 2009

eri:ok 😉

catrin:ja chcem zlto-ciernu a ruzovo-bordovu 😀 😀 len tato este vie len o jednej 😀 😀

monica25
30. jún 2009

ema-nevidela som tam take ake by som xcela ale mohla by mi usit cierno bielu...s gulickamy...aby sa to hodilo ku kociku.....a auticko na jednu stranu biele a na druhu stranu cierne.... 😅

ema.nz
30. jún 2009

moni:to co napisala cat je peknuckeeeeeeeeeeeee 😵 😵 bielo cierna kombinacia...a ja chcem na kazdu kvet 😀 keby som mala chalana tak dam auto 😵

ema.nz
30. jún 2009

moni:pozri latky v albume,mozno ma aj cierno-biele gulicky 😕

catrin23
30. jún 2009

teraz som nepochopila ako to chces... aj gulicky aj auto?? ale musis kuknut aj typ kocika aby ti nespravila na casual napr. a potom ti to nebude pasovat...
ema to je dobra kombinacia..ema musis povedat ze keby si mala kupit origi tak to vyjde viac ako tieto dve 🙂))

ema.nz
30. jún 2009

baby lucim sa lebo som utahana jak kon 😝 tak mi nahadzte definitivna linky bud sem alebo do ip a potom jej to poslem a budeme len cakaaaaaat 😵 ja sa uz teraz neviem dockat,ale hlavne,ze este ju vozim v prime 😀 😀

catrin23
30. jún 2009

moni no to by bolo dobre s tymi gulickami 😉

ema.nz
30. jún 2009

tak to mu poviem urcite 😀 😀

monica25
30. jún 2009

ema-ja si to popozeram este raz a hodim ti link do ip 😉
a kolko to vyjde aj s postovnym???

catrin23
30. jún 2009

ema, neboj dojde podlazka a vytiahnes sportak 🙂 ved mala sa uz skoro posadi aj sama a raz ju das do sport. uz nebude chcet byt v prime 🙂

tak ja chcem definitivne tu modru s napisom brianko ak sa bude dat a druha strana ta zelena s modrym autickom a k tomu maly kosik na quinny

catrin23
30. jún 2009

moni platba 5eur do ciech, a postovne 149kc, ale mozno bude podla mna o nieco viac ked toho bude viasej, vsak povie ema ked objedna

catrin23
30. jún 2009

moni idem na fb uz si tma len nejak nestiham lebo kamoska z uk je na skype a druha z nemecka na azete 🙂))

monica25
30. jún 2009

ok cakam... 😉 lenze typ mojho kocika tam neni.... ☹

catrin23
30. jún 2009

no uz som myslela ze tam nedojdes..tak skus podobny alebo napis eme aky to je, ale podla mna typ ako quinny buzz, aj tam sa tak dava sportak ze sa iba tak pretoci alebo jak to mam povedat na lezanie myslim... alebo neviem aky typ

monica25
30. jún 2009

cat ty si odbornik na kociky takze uz len vybrat podlozku typ uz mame 🙂

catrin23
30. jún 2009

no moni fakt neviem aj farebna by bola celkom v pohode nie?

deina
1. júl 2009

Uz som poslala Eme link, ako skombinovat tu podlozku. 😉 Nema problem to usit na Concord, ze?

Dida, gratulujem k svadbe. 😵

Ja asi dnes skocim tiez k nasej doktorke, ideme k imunologicke a potom mozno... uvidime. Je mi podozrive, ze Misulo uz tyzden hnackuje a zub nikde, ale nie je to take, zeby ho casto prehanalo, normalne ako zvycajne 3x za den, len to divne vyzera a je toho vela. 😝

ema.nz
1. júl 2009

ahojte objednavka odoslana uz len cakam na potvrdenie a poslanie udajov a presnej sumy a letim na postu 😉

baby postovne je 143Kc a platba sekom 5eur,niektora ste sa to pytali v ip...potom to presne prepocitam podla aktualneho kurzu a dam vediet 😉

katika1
1. júl 2009

človek tu nie je pár hodín a vy riešite moju svadbu 😲 😀 neviem, ženy moje, kedy ma to čaká, faktiš netuším 😀

deina
1. júl 2009

Ja som sa pytala, dakujem. 🙂

Jej, Catrin, tebe maly ako pekne chodi za ruku - to odkedy? Ci vzdy chodil tak pekne pri tebe?

monica25
1. júl 2009

ema-dakujem 🙂 potom daj vediet a sa skontaktujeme 🙂

monica25
1. júl 2009

deina brianko vzdy tak pekne ide pri katke.... 🙂

deina
1. júl 2009

Odjakziva? 😅 Tu sedim a tisko zavidim. 🙂

monica25
1. júl 2009

aj ja ..aj roli beha hore dole nechodi pri mne......uz sa to zlepsuje uz neutecie na velku dialku.....ale ked som ho z ozaciatku pustila sameho sme nestihali za nim..a tade kade on xce....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre