Novozámčanky II

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😃 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!
deina
1. júl 2009
Presne a ked ho idem chytit za ruku, tak ju skryva za chrbat... casto je to tak, ze prejdeme 10 krokov, potom 5 krokov spat, lebo tam bolo nieco zaujimave, potom zbada nieco, tak behom uplne inym smerom...
deina
1. júl 2009
A teraz s dvoma naraz sa ako prechadzas?
monica25
1. júl 2009
tak vetsinou s manzelomked sme sli na prechadzku s kocikmy al.zo svokrou... al.potom chodime bud na sihot al.pred stanicu....tam to zvladnem aj sama ked je danielik v kociku a roli ide peso....tam nechodia a uta a moze si pobehovat a miluje vlaciky....no ale som kupila novu klokanku takze pojdeme uz aj sami tu co sme mali bola len do 9 kg.kupila som do 15...takze uz budem moct aj sama ist von....aj do mesta
🙂 roliho supnem do kocika 🙂
deina
1. júl 2009
Boze, tento krpec je uz hore. Spal mi len hodinu. 😕 Uz vidim, aky bude vecer...

Ja tiez tak chcem, ze kupim satku a do nej babo, ked budeme musiet ist niekam, sem nablizku snad pojde aj peso Misulo. Nema problem chodit peso, len nejde tym spravnym smerom a potom to strasne dlho trva. No ale surodenecky kocik mi pride zbytocny pri dvojrocnom vekovom rozdiele.
monica25
1. júl 2009
deina ani roli nexce byt v kociku.....a chodi t tiez nema problem len nejde spravnim smerom...,ale noboj maly sa ti nar.v zime a kym pride dobre pocasie misulo bude vetsi a uz sa zaial nauci is t spravnym smerom..aj s rolim sa to uz zlepsuje.... 🙂
deina
1. júl 2009
Dufam, ze to tak bude - tak nejako si to predstavujem, ze dovtedy sa skludni. :-N
monica25
1. júl 2009
podla mna hej ...roli mi acal chodit v nov. v podstate celu zimu sme boli doma al.kym sa nenarodil danielik bol maly furt somnou vonku len v kociku...a ked sa nar.maly a ked niekto zobral dole roliho tak tiez len v kociku a v podstate na jar sme zaali chodit sami dole....a roli peso pr ani nevedel ze kade ma utekat....a cim dalej sa to zlepsuje uvidis ze to bude ok 😉
catrin23
1. júl 2009
moni no nie vzdy ide pri mne 🙂 to som mu akurat hovorila ze tam je cesta daj mi rucicku..niekedy sa stane ze uteka prec ale malokedy, alebo si zastane a ani za svet nejde stoji a pozera 🙂 ale ruku mi da casto aj sam od seba..aspon v niecom poslucha 🙂
dida81
1. júl 2009
Caute maminky.No vy ste sa nejako rozpisali...
🙂 Dakujem za gratulacie. Catrin ten cabriolet nebol nás,,, my sme nemali svadbu v NZ.
😃 Tak papa,pekný teplý dník.
ema.nz
1. júl 2009
baby este stale mi nic neodpisala 😞 ]-( ]-( ked mi do zajtra neodpise tak jej napisem zase rano 8-(
catrin23
1. júl 2009
deina aku si nakoniec vybrala ty? tu sedu??

moni ked sme sa rozlucili tak som vybrala maleho nech ide peso, a potom rovno dofontany ale tej pred kostolom, no co mi ten tam robil..nechcel an iza svet prec odtial. cele nohy si tam vymacal a tie biele gate su cierne 🙂
katika1
1. júl 2009
čaute 😎
moni a už chodíte aj do mesta?
monica25
1. júl 2009
ema aj sestra by xcela jednu podlozku dalo by sa este prihodi t k tej objednavke daj mi vediet pls a hodim ti sm link..som sa jej nepytala a dnes nas citala,ze sme objednavali a by xcela aj ona....
klaudi68
1. júl 2009
Ahojte, my sme dnes predsa len odišli k tej dr. lebo Viki dnes ráno mala už aj zvýšenú teplotu 😞 tak jej vzali výter a výsledky budú budúci týždeň. Dovtedy máme naďalej užívať kvapky + infants dophilus a držať diétu. V pondelok už bude Lorándová ordinovať, ale určite tam bude nával, tak sa radšej objednám, nebudem tam tolko čakať ako u tejto dr. lebo ma tam už skoro šlak trafil, pred nami boli len dvaja a čakali sme 2 hodiny =-) Ani si neviem predstaviť že kolko sa tam može čakať keď je plná čakáreň 8-(

Erika tento týždeň určite neprídeme, lebo Viki už večer aj kašlať začala :-| tak aby sme k vám nepriniesli nejakú chorobu. Dúfam, že budúci týždeň už bude v poriadku, tak potom sa ti ozvem 😉
catrin23
1. júl 2009
normalne sa tu rozbieha biznis s podlozkami 😃 😃 😃
ericica
1. júl 2009
jasne klaudi ved sa ozvi a viki zelam skore uzdravenie a aj darinke 🙂
kati prosim ta posli mi link na tu stranku kde sme pozerali tie last minute lebo to nikde neviem najst ........diky moc...
monica25
1. júl 2009
monica25
1. júl 2009
ema ak by sa dalo tak vtedy doobjednaj nam...dakujem a prepac ze ta takto otravujem ....
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=123... co zjednodusim to,vyberam tuto podlozku...ale namiesto zajacika xceme auticko hnede ak by sa dalo a typ kocika chicco phone sx 🙂 a druha strana ta pasikava 🙂 no a ona by xcela aj na to madlo-ci ako sa tomu hovori :-N

dnes mi nezapina mam blby den |-|
monica25
1. júl 2009
kati -bola som v meste ale len s malym rolim 🙂 na chvilku.

vsetkym chorym detickam prajem skore uzdravenie
serafinka1
1. júl 2009
Klaudi my sme tam boli ráno o 9 tiež na výter a zajtra ideme po výsledky a uvidíme či nám nasadí antibiotiká. No ja si myslím, že už je to lepšie, soplíky už nie sú také a už len tá horúčka. No uvidíme zajtra. Ale ani ja nemám chuť tam ísť a navyše o 11 mám zas ja poradňu tak neviem ako to budem stíhať.
deina
2. júl 2009
Catrin, poslala som Eme, ktore presne podlozku - ano, tu sivu a z druhej strany taku farebnu modru. 😉

No my sme sa vcera zastavili u lekarky (Kuncakova je nasa, chodime k nej), ale strasne vela ludi tam bolo, tak sme ani dnu nesli, nechcelo sa mi cakat. Buduci tyzden teda uz nezastupuje, ze?
devita
2. júl 2009
Ahojte mamulky..ako sa dari? 🙂 ,prosim vas s akymi podlozkami to tu kseftirujete?
deina
2. júl 2009
Devita, kuk sem: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?... Sije ich jedna pani v Cechach, velmi pekne, ze?
ema.nz
2. júl 2009
Ahojte,tak som ju doobjednala 😉 ved ked sa ozve tak vam hned napisem
monica25
2. júl 2009
ema-daaaaakkkujjjjjjjjjeeeeeeeeemmmmmmmmm x-) x-) x-)
ema.nz
2. júl 2009
este stale sa neozvala ]-( ale nasla som tento odkaz na MMB http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24554229&tab=1 tak dufam,ze najneskor zajtra sa ozve :-S
ema.nz
2. júl 2009
baby:deina,monica mohli by ste mi poslat do ip tel. cislo ak by mi napisala a bolo by treba nieco ja neviem zmenit alebo potvrdit nech vas viem zastihnut :-o 😉
ema.nz
2. júl 2009
catrin:dnes som ta videla na podzamskej ale ani sme sa nemohli zastavit lebo uz som malu musela mat na rukach co bola zlocina :-p
catrin23
3. júl 2009
ema aj ja som ta videla. len si sa akurat nepozerala :-N my sme tiez uz isli domov, boli sme v milleniu za spoluziackou