Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
10. júl 2009

ja som mala roliho ore kazdu hodku....ked som bola tehu to bolo o drzku som bola unavena.....ale teraz sa uz vytesujem...spinka a danielik ked yako ale on si pocucka a spinka dalej roli ten i sadol a velakrat "reval"a som ho nevedela utisit...neviem preco....vstaval vzdy zo strasnym placom,ale to uz prsl oa dufam,ze sa nam to nevrati....ja som si snim co sa tyka spanku dost "vytrpela".... 😔

renika
10. júl 2009

seraf, no tak ty si už teraz pripravená na druhé, keď ti prvé prespí celú noc, to je veľmi fajn
čo by si chcela viac? chlapčeka alebo dievčatko?

renika
10. júl 2009

tak potom moni je danielik za odmenu 🙂

monica25
10. júl 2009

renika-daakkkkkkkkkkujjjjjjjjjeeeeeeeeeemmmmmm 😵 😵 😵

serafinka1
10. júl 2009

No v podstate mi je to jedno, ale tak asi viac dievčatko, ale poteším sa naozaj aj chlapečekovi. Podstatné je, že dievčatko už mám. 🙂

monica25
10. júl 2009

seraf-a neboj bude pohodicka.... 🙂 darinka ti spinka v noc isi pisala,ze mas aj pomoc rodicov,svokrovcov bude fajn...prve tyz.kym si zvyknete a nabehnete na "novy rezim" budu tazke ale potom uz bude fajn...aj dnes mi danielik plakal a ja som nevedela najst dudel a roli dobehol a nasiel dva 😵 😵 😵 jedno dal mne a druhe pchal do pusinky danielikovi no ale naopak...,ale je zlaty 😵

renika
10. júl 2009

tak to je super seraf, že to berieš takto 🙂
moni, však je to pravda 🙂

monica25
10. júl 2009

ja som bola od zaciatku sama roland musel do prace...rodicov mam daleko ....sama som snimoi s obi2 bola doma hned na 2 den ako som prisla z nemocky domov

renika
10. júl 2009

roli je takýto pomocník? Krásne!
a darinka určite tiež bude taká a bude vlastne ešte staršia ako bol roli, ked sa narodil danielik

renika
10. júl 2009

moni, ja ťa fakt obdivujem! O svokre si zvykla písať, takže viem aká je pomocníčka...aj keď je po ruke v NZ

monica25
10. júl 2009

hned oproti nam byva ale nam navari ked je doma a to si cenim ...okrem toho......... no a ja sa nelubim prosikat....

serafinka1
10. júl 2009

Máš zlaté deti, tiež verím v to, že Darinka mi bude pomáhať. Už teraz mi pomáha a veľa vecí čo ja nenájdem, lebo tak ich schová, potom nájde ona. No ale skladám dolu pred Tebou, zvládla si to bravúrne. Viem že to budem mať zo začiatku ťažké, a som na to pripravená, ale aj sa teším. budem viac vo švungu, rýchlejšie zhodím kilá a nebudem sa nudiť. Pri Darinke sa niekedy nudím, lebo ona je samostatná a ja nemám čo robiť niekedy.

renika
10. júl 2009

tak aj to varenie je pomoc určite
moni ešte dievčatko do tretice, ja čakám kedy prekvapíš 😵

monica25
10. júl 2009

hej aj roli je samostatni sa sam zahra,a to ocenis ked sa sama zahra ked ti budes kojit babetko al.robit daco ine.....

monica25
10. júl 2009

reni-nesranduj uz beriem tabletky takze dufam,ze uz nebude ziadne prekvapenie...no min.rok o takomto case som bola tehu a ani som este o tom nevedela....

renika
10. júl 2009

seraf, ty už prestaň s tými kilami!
akože taká ženská ako si ty sa sťažuje!

renika
10. júl 2009

moni a je to v poho tie tabletky popri kojení?
dosť žien má s nimi problémy, tebe sedia?
ja som po diskusii tu na MK nemala odvahu si ich dať predpísať

monica25
10. júl 2009

roli bol vzdy taky "samotar"aj ked tu mal kamarata sa hral sam robil si svoje veci...uz sa to troska zlepsilo....mu aj prospelo ze ma braceka vetsinou bol len somnou no vetsinou vzdy a ked som odisla do nemocnice ostal taky bojazlivi,ale uz teraz to je lepsie,ale ked sa mu cudzi clovek prihovori tak hned skrikne 😀 ....by ho nikto neukradol 😀 a od cudzieho ani nic nezobere najprv to musim zobrat ja a podat mu to.......

serafinka1
10. júl 2009

no vieš aké mám teraz brucho? a pochybujem, že je to už bábätko také veľké. No ale tak Ty máš čo vravieť. Postava modelky a sťažuješ sa aj tak. A čo tak hodiť fotky z promócií?

monica25
10. júl 2009

hej zo zaciatku ma znich bolela kazde rano hlava ....ale to preslo....predpisal mi nejake kt.mozem pori kojeni
tak dufam,ze stym neublizujem malemu,,,,,

renika
10. júl 2009

seraf, že modelka 😀
počkaj, hodím....

serafinka1
10. júl 2009

myslíš tie bože ako sa volajú, no nenapadne mi. Ja som tiež nemala odvahu ich brať a takto som dopadla 😀 😀 😀

serafinka1
10. júl 2009

čakámmmmmm..................

monica25
10. júl 2009

seraf ja som mala vetsie pri rolandovi mensie pri danielikovi...to co mam v albume to bolo okolo vianoc si 3 tyz.pred porodom....po rolandovi sa mi az tak nenatiahla koza(strie nemam,mi nepopraskalo brucho ani pri jednom tehu)ale teraz po danielikovi je to ine uz sa da vidiet ze som bola tehu 😀 no neviem ako to mam opisat ...ta koza j taka ina...raz ukazem

inac sa ma vcera jeden chlapik opytal ci som plnoleta a to som mal pri sebe 2 deti 😅 som mu povedala ze nie propagoval nieco....tak som ho nexcela pocuvat a on ze tak dakujem dovi
😀

renika
10. júl 2009

moni 😀 😀 😀 ty neplnoletá mamička dvoch detí 😀 😀 😀

monica25
10. júl 2009

reni-waaaaaaaaaawwwwwwwwwww aka kocccccccckkkkkka si krasna 😵 😵 😵 no kebyze ta stretnem na ulici a ta nepoznam bez urazok- a tlacis kocik by som si myslela ze kocikas surodednca 🙂

serafinka1
10. júl 2009

Reni si kočka a máš aj nejakú kde si nezakrývaš pol tela kvetmi? Chcela by som vidieť tie pekné šaty. Takto vyzerajú perfektne, veľmi Ti pristanú, si kočka.

Moni mne tiež nepopraskalo brucho, ale mne sa na nohách narobili strie, pretože som ich mala tak naliate vodou, že to pokožka proste nezvládla. A Ty fakt nevyzeráš na svoj vek, človek by Ti naozaj povedal, že dievčatko, no ale perfektne si toho chlapíka odfajčila. Dobre som sa zasmiala. 😀 😀 😀

renika
10. júl 2009

moni,ďakujem 🙂
a všimnite si ten kočík v pozadí, tam spinká môj Maximko 😵

serafinka1
10. júl 2009

😀 😀 😀 no ale si ho odstavila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre