Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
12. júl 2009

seraf -dobru noc 🙂
idem aj ja
dobru noc 🙂

renika
12. júl 2009

seraf, moni, dobrú noc
catrin, ja som si ešte nikdy vlasy nefarbila, tak že by si ty mala premiéru na mojich vlasoch 😀

renika
12. júl 2009

mne sa na tebe inak páči veľmi tá farba, ktorú máš na fotke s briankom z ateliéru

catrin23
12. júl 2009

no veru reni som...bohuzial,,a le hadam neskor priberem, len teraz mam toho vela, tak asi preto...

to ta obdivujem ze si este namala farbu. ja som si prvykrat zafarbila na cierno v 14tich,v deviatom rocniku, odvtedy som mala stale cierne az doteraz...10rokov cierna farba..ale teraz sa tesim ze konecne nejaka zmena prisla, a este ich bude urcite viac...tych zmien 🙂))

catrin23
12. júl 2009

no reni mozno aj preto ze to bolo fotene v atelieri a inak to ukaze, ale kd mam fotky normalne z domu tak to je horor s tymi mojimi splasnutymi vlasmi !! 😠 😠 😠 ani ja som si nevedela na tuto zvyknut ale celkom to chvalili, ked to bolo este "cerstve" ta farba, teraz na foto je uz taka vytiahnuta

catrin23
12. júl 2009

seraf moni dobru noc...pekne doruzova sa vyspite 😀

renika
12. júl 2009

catrin, nový účes, nový chlap 😎
v 14stich 😲 a ešte na ZŠ? No to by si asi moju mamu zavolali na pohovor do školy 😀
ja som vždy hovorila, že dovtedy, kým nebudem šedivieť si nezafarbím, však potom si do konca života budem farbiť dosť..ale už šediviem ☹

catrin23
12. júl 2009

aj ja uz idem asi off...sice sa uz chystam skoro hodinu, ale to je vzdy..potom sa stale s niekym zakecam a nie a nie spat,,a rano som ako zbita macka 🙂))

renika
12. júl 2009

babyyyyyyyyyyy, ja si užívam, že sa nemusím učiť a vy všetky idete spať ☹
no čo s vami...
tak idem aj ja
všetkým dobrú noc, ničím nerušenú 🙂

catrin23
12. júl 2009

reni este ten novy chlap chyba 😀

no to som koncila devinu a vtedy sme sa mali fotit na spolocnu foto, tak som si den pred fotenim zafarbila...a dosla som ako havran 🙂)))
aj ja uz pomaly zacinam sediviet a to mam len 25r 😲 😅 😕

catrin23
12. júl 2009

reni ved dojdite na strand a mozme kecat cely den..a ucit sa nemusis!!!!

catrin23
12. júl 2009

majte sa a esteraz dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😔

renika
12. júl 2009

havran 😀 ty tiež nájdeš prirovnanie 😀
chcem vidieť tú foto 😀
ani ja ešte nemám toľko rokov, aby som šedivela, ale asi mám moc starostí 😀
zafarbenie vlasov je u mňa len otázkou času...

renika
12. júl 2009

catrin, ešte uvidím, v utorok sa má niečo udiať, že budeme musieť zostať doma, ale až zajtra to budem vedieť...dám vedieť

renika
12. júl 2009

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

deina
13. júl 2009

Dobre ranko. 🙂

Catrin, Stanko robi 4d aj v sobotu. Seraf, tak viem, ze cena je rovnaka pre vsetky - ci uz pre jeho pacientky alebo pre ostatne. Ale nerobi to priamo on, bol sa sice pozriet, robi to Renckova - vravel, ze ona je v tom lepsia. 🙂 A bola fajn, vsetko nam pekne ukazala, pootacala ma tam (lebo maly nechcel spolupracovat a ukazat tvaricku, inak ukazal vsetko), aj sme sa dobre nasmiali - pokusila sa nejako cez placentu dostat k tvari, ale to uz vyzeral ako kostlivec, no nedalo sa...

Renika, to mi je luto, motorky su potvory. ☹ Uz len cakam, kedy sa nas dedo vyrype... 😖 On je hrozny maniak do motoriek, zase ma novu.

catrin23
13. júl 2009

no reni, vies vtedy to bola poriadna zmena. mala som bledohnede vlasy a naraz som sa objavila v triede cierna..🙂 to mama mi hovorila vtedy ze vlasy mam jak havran 🙂) foto mam ale ktovie kde zapatrosene 🙂) a radsej nechci vidiet ako som vyzerala v 15tich 🙂) konecne som sa tesila ze vymenim obciansky a ked ma odfotili na novy,skoro som umrela, hrozne fotky robia teraz...strach a hroza!!! aj na pase mam taku strasnu. aspon ze maly ma celkom fajn na pase 🙂

catrin23
13. júl 2009

http://www.topky.sk/cl/11/509540/Tragicky-viken...

strasneeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!! 😔

deina
13. júl 2009

Reni, krasne saty si mala - a ta ruzova je super, nic prasiatovske. 🙂

Motorkari su bohuzial velmi zranitelni, nema ich co chranit, maju akurat tak prilbu... ja som sa este ani neodvazila sadnut si k dedovi (mojmu otcovi) dozadu na motorku, ze ideme sa previest. Teraz by som tam nesadla ani za svet, ale ani predtym som neskusala, sa bojim.

serafinka1
13. júl 2009

Reni v tescu majú tie plavky na Maximka, zelené a sú na nich opičky a majú k tomu tú čiapku čo som spomínala, takže utekaj do tesca.
aj ja som si raz zafarbila vlasy na čierno to bolo moje prvé farbenie. rodičov som nemala doma, boli na dovolenke, mala som 14 rokov tuším, keď sa vrátili, zo mňa bola čiernovláska, no našli ma v 40 stup.horúčkach doma v posteli a sa ma naplašili, že aká smrťka biela s čiernymi vlasmi to je v posteli. Takže to bol môj začiatok. No potom keď už som mala zdravú farbu tak sa to mame páčilo a dlhé roky som si farbila na čierno, až je zo mňa blondína 😀 😀 😀

deina
13. júl 2009

Tak s ciernymi vlasmi si ta predstavit neviem. 😅

ericica
13. júl 2009

ahoooj 😉
reni te saty su uuzzzzzzzasneeeeeeeee 😵 si v nich kocka 🙂 a aj mne sa hrozne paci ruzova.....
baby mam na vas otazku teraz sa ideme pustat do stavby domu a este pol roka by som nechcela otehotniet a rozmyslam nad antkoncepicou len neviem ktora je dobra ,lebo som pocula ze sa od nich pribera....ake mate skusenosti????
catrin a kedy pojdete na strand????o kolkej asi???

ericica
13. júl 2009

jaaaaaaj a este som zabudla reni maxim uz ako narastol 😲 😲 😲 je fesacisko 😵
kuk nahodila som zopar fotiek z oslavy........

deina
13. júl 2009

Erica, ja som mala Jeanine, vyborna bola a nepribrala som nic. S inymi nemam skusenosti.

ericica
13. júl 2009

deinus diky a to si ja u zenskeho mozem povedat ze ake chcem alebo mi on predpise podla svojho uvazenia???a to mi budu brat predtym aj krv lebo ja som este pilulky nemala 😒

catrin23
13. júl 2009

seraf..mozno aj zo mna bude blondina neskor 😀 pojdete na strand??

eri, ja mam lyndinette, a akoze som mala od nich aj pribrat... no ale pozri na mna 🙄 a krv ti budu brat. ty chodis k stankovi? ideme tak ked sa naobedujeme... okolo 12-12.30 by som chcela, pojdete?

serafinka1
13. júl 2009

uf Catrin to nie je čas pre nás, vtedy mi Dadka spí. No určite tam budeme v stredu, ale neviem o koľkej, možno pôjdeme ráno tak do obeda, ako aj zvykneme, nech neni to najväčšie teplo.

catrin23
13. júl 2009

seraf tak dojdite potom 🙂 mne vtedy chodi spat, tak bud ho uspim tam v kociku alebo uvidim.. aj v stredu asi pojdem so sestrou 😕

serafinka1
13. júl 2009

uvidíme, ale skôr nie ako ano. V stredu určite pôjdeme.

ema.nz
13. júl 2009

tak som vas precitala

reni si super v tych satach su nadherne 🙂 a maximko je na zjedenie 😵 😵

eri:ja som mal diane35,ale tie si nedaj ja som z nich pribrala jak svina 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre