Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
27. júl 2009

ahojte 😉
deina boli ste u neurologicky????????co povedala?dufam ze je vsetko ok.....
kati uz ste doma.....mali ste to tam rusne ze 😀 😝 dnes som si bola dat spravit pas vsak mne by v septembri vyprsal to by som dopadla 😅 😅 aj malu som si dala zapisat 🙂 ozvi sa,,,,.

ericica
27. júl 2009

co poviete kocky je to ine kafe oproti tradicnym svadobnym obradom ale brala by som ..... 😀 😀 😀
http://www.cas.sk/clanok/125296/video-novy-hit-...

ema.nz
27. júl 2009

tak to je super 😀 😀 len si to neviem predstavit u nas v kostole 😝 😀

deina
28. júl 2009

Nemal predtym ziadne zdravotne problemy, on vobec nebyva chory, skor mava len take drobne problemy ako sem tam nejaka vyrazka a pod. A teraz takto, rano vstal a tackal sa akoby chodit nevedel, chcel ist dopredu a spadol, hrozne to vyzeralo. Ale teda na ortopedii bolo vsetko vporiadku, takisto na neurologii (tam sa mame ukazat, az ked bude mat 3 roky 😅 ), podla lekarky na pohotovosti ho mohlo nieco ustipnut (dostal fenistil kvapky) a podla nasej lekarky je dost mozne aj to, ze si nozicku jednoducho presilil alebo si natiahol nejaky sval. Uz je nastastie dobre. 😅 Aj som sa dobre vyspala, padol mi kamen zo srdca (lebo cloveka vselico napadne, ked mu zo dna na den dieta nevie chodit), vcera uz len trosku rano krival a cely den bol vpohode. Asi to nic vazne nebolo, len to tak vyzeralo, ale keby nieco, bola by to neurologicka videla, aj ortoped. Inak ja som sa hrozne zlakla, ze co ak to je nieco bud neurologicke alebo ma chuda nieco po mne, nejaku reumu - nema, zdravy je. 🙂

ema.nz
28. júl 2009

deina:tak to je suuuuuuuuuupe,ze miskovi nic nie je a ze je zdravuckyyyyyyyy 😵 😵

ericica
28. júl 2009

no deiny aj mna by hned napadlo to najhorsie ale som hrooozne rada ze mislo je ok ani tebe by teraz urcite moc neprospelo keby si sa stresovala 😒
ja teraz mam take obdobie nervov 😠 mala mi protestuje a nechce poobede spavat 🙄 vyse hodiny ju uspavam ale potom to uz vzdam nema to zmysel este dobre ze teraz mam malo roboty...... 😝 😝 😝

ericica
28. júl 2009

malo to byt Misulo 😀 😝 clovek sa ponahla aj pri pisanni 😝

ericica
29. júl 2009

kde steeeeeee?????????asi dakde pri vode 😀
kuk mame nove fotos.......
kati kukni na riska aky je casanova 😀

ema.nz
29. júl 2009

eri:mala je peknucka modrooka okana 😵 😵

ema.nz
29. júl 2009

catrin:uz mam kupeny btitax 😵 😵 len ho budem mat doma najskor v piatok alebo az v sobotu 😖 zalezi kedy pride sestra

ema.nz
29. júl 2009

pisem jak zena na materskej 😀 😀 malo tam byt britax 😵 😵

deina
30. júl 2009

Erika, Rebuska je zlatucka. 😵 A aky super bazenisko ma!

Mne bolo vcera zase zle, mna to uz nebavi... hlava sa mi krutila az tak, ze na vracanie, toto akoze kedy prejde? 😠 Pri Miskovi mi nic nebolo a pri Duskym mi je vsetko, asi starnem. 😅 Nema to ani kilo a uz neposlucha... Ema, ak ma dnes nic taketo nechyti, asi sa poobede zastavim, ved potom zavolam, ak ano, nech vezmem tie podlozky.

catrin23
30. júl 2009

ahojte....
ema jeeej super, odkial si objednavala? aka farba?

deina dufam ze ti uz bude lepsie, ja si to neviem predstavit byt tehu pri brianovi...

catrin23
30. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

Ema videla si tento inzerat? len neviem ci ta tvoja vanicka je uni system

ema.nz
30. júl 2009

catrin:mam ho odtialto http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co... bola mi ho kupit sestra,robi v Ba...len mi ho donesie asi az v sobotu...neviem aky kupila asi cerveny lebo bola nasrata,ze tam musela ist a este k tomu ho cely ofrflala a nechcela mi ho zobrat 😲 😠 😠 tak som sa jej pytala,ze ci je krajsi cerveny alebo ruzovy a ona,ze ani jeden a polozila mi mobil 😖 tak teraz fakt neviem ktory kupila 😝 😀 😀

uz som mala kupca na cely S4 ale nakoniec ho nepredam,dnes by mal prist pren kurier ide na reklamaciu kvoli tym popraskanym plastom a nechavam si ho 😅 a ja mam adapterovu verziu tak ako aj ty 😉

ericica
30. júl 2009

deinus diky moc.....no je velky ale nema filtraciu a kazde tri dni musime vymienat vodu 😠
no ani ja si pri malej neviem predstavit byt tehu a este aj moja robota nooo neviem neviem ale urcite chcem este jedno baby 😵

catrin23
30. júl 2009

ema, ten ruzovy je pekny!
takze ta adapterova neni unisystem,ze?no v tomto som popletena...

ema.nz
30. júl 2009

catrin:ta strsia verzia co mame my je adapterova a teraz je uz len unisystem 😉

deina
31. júl 2009

Ema, krasny je ten kocik - a ruzovy na obrazku je tusim krajsi ako cerveny, aky ti nakoniec kupila? To akoby som pocula moju sestru, ked sa jej nechce a ja od nej nieco chcem. 😀 Ale napokon spravi, co potrebujem - mladsia sestra, tak poslucha. 😅

ema.nz
31. júl 2009

ahojte uz mame doma kocik 😵 😵 sme ho boli aj vyskusat..a mame fotky v albume

deina:vraj ta ruzova nebola taka pekna ako na obrazku 😒 tak kupila cerveny ale je pekny a malej sa v nom paci 🙂

deina
31. júl 2009

Naozaj je krasny. 🙂 Aka je v nom este malinka. 😵

Budes doma niekedy po druhej? Sestra by ma vedela k tebe ryyyychlo hodit po podlozku.

ema.nz
31. júl 2009

deina:urcite ano len ma prezvon na mobil,mala teraz zaspala a co ked potiahne az do druhej 😅 ale to urcite nehrozi 😒

deina
31. júl 2009

Jasne, zavolam, ked budem dole, nech sa nezobudi. 😉 Uvidim, ako bude tahat Misulo.

ericica
31. júl 2009

ema super kocik aj mne sa taky lubi 😉 ides v sobotu na porcinkulu ???ak ano mohla by si mi doniest tu supravku....uz bolo nacase co??? 😀 😀 😀 poslem ti mojec cislo v IP.....

ema.nz
31. júl 2009

eri:porcinkula je az buduci vikend nie???

deina
1. aug 2009

Aj ja tak viem, ze buduci tyzden... sa zase nevyspim. 😠 Neviem, preco tam musia vyhravat do dvanastej, strasne to je pocut.

ericica
1. aug 2009

ano ema buduci tyzden 😉 idete????

ema.nz
1. aug 2009

eri:to este neviem...ved sa dohodneme 😉

ema.nz
1. aug 2009

nove zamky kde steeeeeeeeeeee 😕 😕 😕 vsetky dovolenkujete 😕 😲

deina
2. aug 2009

Ja som kazde popoludnie nalozena v bazene - inak by som asi skapala. 🙂 Uf uf, takyto hic mi nerobi dobre, ale vo vode je super, tam sa vydrzat da.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre