• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
čaute čaute
eri tie fotky sú super :grinning: hlavne tú bozkávaciu chcem :grinning: aký sú tam bohovský :grinning:
včera sme došli z Lc.. teraz budem asi mesiac upratovať :rolling_eyes: :confounded:
3. aug 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak sme späť z dovolenky. Bolo dobre, ale aj stačilo.

Ericica torta bola tak brutálne dobrá, že sa hneď celá zjedla, nezostal ani kúsok, všetci ju veľmi chválili, vrelá vďaka.
3. aug 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafinka:kde ste boli???a erika robi brutalne torty :dizzy_face: :dizzy_face: su naaaadherne a vellllmi dobreeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: hned by som si nejaku dala :wink:
3. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ema seraf diky :wink:
baby idete na porcinkulu???ja som z malu poblaznila ze ideme na kolotoce ,tak len dufam ze dakde budu....mozme si aj niekde na kavicku sadnut co vy na to???
4. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf IP.... :dizzy_face:
4. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika, budu, tam pri Grande. :wink: Uz to tam rozkladaju.
4. aug 2009 o 15:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deiny diky moc :dizzy_face: aj pred chvilou som videla ist kolotocarske auto smerom na NZ tak uz sa veeeeeeeelmi tesime...
4. aug 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ericica veď čoskoro budú v Tvrdoš.hody, tam sa povozí dosť. Budeme tam aj my. Na porcinkulu asi nejdeme, máme nabitý víkend, no uvidíme.

Ema boli sme na Makarskej v Chorvátsku. Fotky sú na FB, sem sa mi už nechce dávať. :confused:
4. aug 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri:kolotoce su uz tu :wink: mozes si prichystat eurace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: inak kolko teraz stoji jedna jazda na kolotoci :confused: :confused:

seraf:my tento rok nejdeme nikde ale na rok to choravtsko isti :slight_smile: dufam,ze sa uz s malou bude dat niekam ist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj keby tu bola Lucka co ma DIANKU A PATRIKA ,to som ja Simona slohli mi mt,nemam na teba kontakt..ozvi sa prosim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. aug 2009 o 19:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf ved ja viem ale my vyuzyvame bsetku prilezitost co sa nam naskytne ....mala je do kolotocov paf :grinning:
inac mame cely den nenormalne pocasie uz aj ja sa bojim co ma burka nikdy nevedela vytocit....pred chvilkou padal taky ladovec ze som myslela ze nam predravi terasu :confounded: :confounded: :confounded:
a aj teraz ked kuknem von oknom tak take blesky slahaju ze az :confused:
seraf idem kuknut fotky na fb...
4. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema: ešte v septembri sme chceli ísť do Chorvátska, no po tom, čo sa tam teraz deje, pôjdeme asi na 99% do Čiernej hory. Počuli sme o tom samé dobré reči, tak sme zvedaví, aké to tam je.

No tá búrka bola fakt riadna, my sme boli práve na ceste z NZ do Tvrdošoviec, dorazili sme a taký ľadovec začal padať, museli sme to celé prečkať, aby sme prišli domov.
4. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som este kolotoce s Miskom neskusala - neviem, ci by obsedel, skor nie - alebo tam mozem vyliezt s nim? :sweat_smile:

Dnes este asi budu burky, citim klby. :unamused:

Seraf, je to v Chorvatsku zle? To kvoli tomu futbalu?
5. aug 2009 o 08:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina, no my sme odišli práve v ten deň keď sa to stalo, takže z vlastných skúseností neviem, ale z tv a z počutia som už počula všeličo, tak načo riskovať.
5. aug 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
seraf, mate krasne fotky, a darinka je hotova kocanda, velmi je zlata...

eri my asi pojdeme na porcinkulu kuknut, uvidim, a aj na kolotoce urcite :slight_smile:
5. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :slight_smile:
deina-da sa ist na kolotoc aj s malym aspon my sme boli par krat na detskej manezi a mozes sa knemu postavit .....rolimu sa moc kolotoce nepacia......
ema-jedna jazda no min.rok to bolo okolo 30 sk...,teraz to bude urcite drahsie...
a my tiez asi nepojdeme na porcinkulu...mozno pia.ale skor nie ako ano....
5. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj, ved my ideme na svadbu v sobotu, aj som zabudla, takze kolotoce nebudu. Idem si dnes kupit nieco do vlasov, aj ked este neviem, co s vlasmi, nejako vypnut + nejaky kvet alebo celenka, bohvie. V tomto teple mam hrozne vlasy, rano vyzehlim (kebyze nie, tak sa ma zlaknete, zacali sa divne vlnit - divne, nie pekne) a na obed by som mohla opat, kebyze sa mi chce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak asi vyzehlit, natuzit, vypnut a tak nejako...
5. aug 2009 o 12:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

seraf:fotky neviem pozriet lebo nie som na fb :unamused: a do chorvatska by som sa nebala ist :wink: aj ked boli tie "nepokoje" s madarmi tak to ani zdaleka nebolo take ako to vykreslovali v telke,sme prave vtedy boli v madarsku a klasika 3/4 obchodu slovaci :grinning: :grinning:

moni:ty brdo tak to je uz riadna palka :astonished: a jedna jazda ucite nestaci :sweat_smile:

deina:ta obdivujem,ze kazde rano si zehlis vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som si naposledy zehlila pred rokom ked sme isli na svadbu :grinning: :grinning: a ani namalovana som odvtedy nebola...nejako nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema, musim, neda sa inak. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale uz to viem dost rychlo... skoda, ze nemam novsiu zehlicku, aj tato je sice dobra (remington), ale sestra ma uplne suprovu, raz prejdes a hotovo, ma to aj hrebienok. A som asi dost hrozna v tom, ze bez make upu by som ani smeti nesla vyniest. :grinning:
5. aug 2009 o 12:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema-hej je to dost drahe....radsej im za tie prachy kupim nieco uzitocnejsie...al pojdeme niekam ....
nexcem ich "naucit" na kolotoce.....som "rada "ze sa tam ani rolimu nepacilo.... :sweat_smile:
5. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...bratska laska :slight_smile:)) .... zlati su moni :slight_smile:
5. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky,

ak by ste mali zaujem o stavebne sporenie pre vase babatka, som vam k dispozicii :wink:
5. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cAaaafte baby :slight_smile:
Tak sa k vam pridavam :slight_smile: Nove Zamky, `18tt :slight_smile: MuDr. Lang + MuDr.Havlas
Jaaaaaj a tesiiiiiiiiiiiiiiiim sa veeeelmo uz :slight_smile:
5. aug 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
durkakika:tak to ti verim,ze sa na babo veeeeeeeeelmi tesis :wink:

eri:nestretli sme sa dnes 2x???lebo sa mi tak zdalo,ze ma niekto dnes ohlasoval ema...ale ja na to nereagujem lebo som erika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ake tusim si to bola ty...teda myslim kvoli autu :wink:

moni:ti mali su na zozratie :dizzy_face: to su tvoji :confused: :confused:

uz stavaju stanky na namesti,aspon raz sa mozeme kulturne vyzit :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina:a to s tym makeupom a smetami poznam aj ja :grinning: :grinning: ale ako mi pribudaju roky a hlavne kila tak uz mi je to jedno :confounded: :angry:
5. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema-hej moji anjelikovia :grinning:
5. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni:zlati su :dizzy_face: :dizzy_face: a inak preco maju dve mena :confused: sa vam to pacilo?alebo ste sa nevedeli rozhodnut :wink:
5. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som taka krava:som si dnes nasla 2 zmeskane hovory 02 32 66 13 45 tak som tam volala,ze asi sa mi chceli dovolat z BA,ze uz je kocik hotovy a sa mi ozvali po anglicky,tak som to hned zrusila a teraz davali v spravach,ze to je prezvanaci podvod a ze ked zavolas spat,ze to moze stat aj niekolko 10tok eur :astonished: :frowning2: :cry: :angry: ]-
5. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema-diky :slight_smile:

roland ma 2 mena koli tomu ,ze rolandov otec zomrel ked bol maly a na jeho pamiatku nexcela som rudolfa ta k sme ho dali ako stredne..
a daniel ma preto aby som nemusela pocuvat otazku preco on ma 2 mena a ja nie....
:grinning: a k danielovi sa mi hodil alan...tak preto alan a inac roland xcel alana len mne sa to meno nepacilo tak aj z toho dovodu je jeho stredne meno alan....

ema-a to co stym volanim :astonished: som o tom nepocula.....
5. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok