• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
Ta zumba naozaj dobre vyzera, u nas sa to nikde necvici? Hned by som sla (teda hned v decembi :sweat_smile: ).

Aj my sme dnes boli pozriet kolotoce s Misulom, strasne sa mu pacili auticka - vlastne vsetko, ale tak na krinolinu ho este neposadim, ze? On by siel hned, ale kto ho potom bude chytat? Tak sa s tatinom previezol v auticku, sedel tam ako pat penazi, ani nedychal a vsetko sledoval.

Reni, jasne, ze budem fotit. :wink:
7. aug 2009 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema-diky ze 17 :slight_smile: waw.... :grinning:
7. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema, super, ozvi sa, keď prídeš najbližšie..
a všetko Naj Naj tvojej mamičke a pozdrav Mira, určite tam zajtra bude, však? :slight_smile:

my sme dnes boli na tri sekundy na porcinkuli :grinning: Ale to sme len potrebovali skočiť do mesta...pár stánkov som videla, celkom pekné veci, len sme nemali čas...

zumba nie je zatiaľ v NZ, lebo na to baby ešte nemajú porobené certifikáty, je to dosť novinka
ale keď bude v NZ, tak dajte vedieť, určite by som išla
7. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni:diky za mamu a budeme tam vsetci,teda okren Ingrid ti su v chorvatsku :confounded:

tak si urob certifikat a pridi to precvicovat do NZ :grinning: :grinning: ja sa hlasim potom ako prva :wink:
8. aug 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej cau reni uz davno si tu nebola :wink: a kde mas ty preboha sadlo :confused: :confused: :confused:
aj my sme vcerra skocili na otocku do nz potrebovala som surne do lidlu tak sme len tak trosku pobehali a mala si to uzivala ,,,,ideme aj dnes .....
8. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deini ked tu budeš, dojdi na fb :wink:
9. aug 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej, baby, boli sme vcera na svadbe - do postele sme sa dostali o druhej a krpec vstal o siestej, takze sme paradne vyspati. :grinning: Ale kto chce kuknut, hodila som foto na FB, ved to tam uvidite... jednu mam aj v albume, tie saty boli super, aj pohodlne, krasne, velmi dobre nam bolo, super zabava. :sweat_smile: A videla som rodinu, ktoru som predtym hadam ani nepoznala (alebo som ich strasne davno nevidela, naposledy ako male dieta) a ja taketo rodinne stretnutia mozem. :slight_smile:
9. aug 2009 o 16:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved práve kvoli tomu ťa volám na fb :slight_smile:))
9. aug 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, super ste boli s muzom zladeni, krasne saty si mala :slight_smile:
9. aug 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej, Katika, gratulujem. :dizzy_face: :dizzy_face: Ja som vcera vela na FB nebola, len som nahodila fotky z bratrancovej svadby a oddychobala som, lebo som bola uplne znicena. Niekto si nemohol odpustit vysoke topanky, ze? A potom som ledva chodila uz o polnoci a na druhy den ani nehovorim... :frowning2:

A obrad mate kde, Kati?

Catrin, dakujem. :slight_smile:
10. aug 2009 o 08:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deinuš máš ip :slight_smile:
10. aug 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Okay. :slight_smile: Kebyze nahodou zabudnem (to vies, tehu demencia), tak ma otravuj, dobre?
10. aug 2009 o 08:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte
nema niekt.zvas tel.c.na dr.szalayovu(neurologicka)
dakujem :slight_smile:
10. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, 035 640 4317
10. aug 2009 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
10. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

baby uz som na fb,som vas poziadala o priatelstvo,teda ktore som nasla :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi to podvrdte :slight_smile:
10. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema aj mna? lebo tam mám žiadosti, ale neviem kto to je
10. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema to Ty si tá Erika Hegedusova?
10. aug 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf:ano :wink:

katika teba nemam ale idem ta pohladat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
10. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati:uz som ti poslala :wink: teda dufam,ze i to ty :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla našla :wink: som to ja!!! :grinning:
10. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to len podla fotky a priatelov :wink:
10. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Erika na FB je ericica?
11. aug 2009 o 07:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaano deinus ja som uz davno kukala ze si tam ale az teraz som si poziadala o tvoje priatelstvo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erii dnes som chcela dobehnúť, ale čo budeme robiť, ked je takto naprd vonku????
11. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika, tiez som ta tam videla, ale nevedela som, ze si to ty. :sweat_smile:

Nejako sa vonku mraci... :frowning2: A my chceme ist von. Nezistili vam niektorej znizenu funkciu stitnej zlazy v tehotenstve? Co s tym? To mam opat dalsiu diagnozu navzdy alebo to prejde, neviete? Asi idem zase na dietu, cukor pre zmenu zvyseny...
11. aug 2009 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vidím, že tu riešite FB, aj ja som sa minulý týždeň zaregistrovala, len som nemala čas sa tomu viac venovať, tak vás teraz požiadam o priatelstvo a prosím o potvrdenie:wink:
11. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, potvrdené :slight_smile:
deina, mne nezistili, ani neviem čo to v tehu spôsobuje, ale ako ťa poznám, už máš info viac než dosť, určite si pátrala po všetkom možnom...
a ten cukor - s tým by problém nemal byť, to si myslím mala aj pri Miškovi, nie? To má dosť žien v tehu, ale po pôrode sa to opäť upraví
11. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deiny aj ja som mala zvyseny cukor aj u diabetologicky som bola :unamused: ale podla mna to je len od hormonov......
klaudi idem kuk ci aj ja si ta uz mozem potvrdit...
kati mohli ste dojst sme sa poobede nudili a doobeda som bola u kadernicky .....
ema mala bambulka je na zjedenie a ja som jej zobrala do kabelky aj mnamky a zabudla som jej to dat :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ked sa stretneme nabduce :grinning: ta moja hlava derava :grinning:
11. aug 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok