Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ema.nz
5. aug 2009

moni:dakujem za vysvetlenie 😉 🙂

no bolo to uz raz v telke ale vtedy to boli len zahranicne cisla a teraz uz aj toto bratislavske 😠 😠 dnes to bolo v spravach na JOJke...ty brdo normalne mi lepi aka mi pride faktura ☹ 😢 😢 nemohli to davat vcera v spravach 😠

ericica
5. aug 2009

ahoooooooj ano ema som ta videla pri tatrabanke som ti kyvala ale asi si si ma nevsimla a potom pri grande a tam som z kricala ze ema 😀 to ma tak rychlo napadlo ja viem ze si erika 😵
a preco ze si neni na faceboku ja tam mam daku eriku kunovu to si neni ty???
moni ani ja sa velmi netesim ze mala miluje kolotoce ale keby si videla tu radost v ociach boze ..... 😝 ale hadam sa jej rchlo zunuju 😀 😀 😀
baby co mate nove????ja som si dnes bola pre pas booooooooze ta fotka no proste dess 😀 😀 😀 😕 😕 😕

ema.nz
6. aug 2009

eri:tak to nie som ja 😀 😀 ja fb este stale odolavam...ja mam niekedy problem docitat aj kona 😨

monica25
6. aug 2009

ema -pod na fb.sme tam vsetci s MK, 🙂

catrin23
6. aug 2009

ahojte...
no mne rano bolo taak zle ze ma az napinalo, ale potom to hned preslo... 😕

uz dnes to zacina na namesti? alebo az zajtra?
my mozno pojdeme kuknut, moni idete?

ema, veru prihlas sa na fb, sme tam vsetky

monica25
6. aug 2009

kati xia 🙂 -nejdeme asi zajtra doobeda zo svokrou al.ona zobere len roliho maleho...este neviem...ale poobede nepojdeme......

ema.nz
6. aug 2009

ahojte 😉

catrin:zeby dalsia tehulka 😉

moni:aj baby so spolocneho terminu ma tam volaju 😝 ale to je taka droga 😀 😀 co potom moja mala a domacnost 😀 😀

a mam doma casual je vyreklamovany 🙂 🙂 len na predne plaste neuznali reklamaciu ale inak vsetko...a ja blba som im mohla poslat aj striesku boli by aj tu dali novu 😎 😀 😀

uz nes sa to zacalo som bola mrknut ale len tak okrajovo lebo mala spala 😉 ozaj mam prerobeny britax a da sa mi polohovat 😎 🙂 🙂

ericica
6. aug 2009

moni pooooood aspon na namestie 🙂 dame kavu 😝
ema tebe poslem cislo cez ip a zavolaj mi ked budete vonku dones supravku dam ti love 😵

ema.nz
6. aug 2009

eri:ok 😉 mala teraz spi a neviem kedy pride mm a ci si bude chciet oddychnut...ale zvem sa 🙂

catrin23
6. aug 2009

no neviem neviem ci v takomto pocasi pojdeme niekam 🙄 😠

ema.nz
6. aug 2009

aspon nie je taky otrasny hic 😝 😝 mne tam strasne lezu na nervy ti nasi tmavsi spoluobcania 😠 😠 vsdy ich je tam jak nas.atych 😠 😠

deina
6. aug 2009

Ja som dnes bola u Stanka a nejaka bezdomovkyna sa im zamkla na zachod, nevedeli ju odtial dostat. 😀 Este aj Stanko jej buchal na dvere... (bola som strasne zvedava, co spravi,kedze vyzera velmi mierne - v podstate len zabuchal a potom ju jeho dcera vyhodila).

Inak tych stankov je tam poriadne vela, boli sme chvilku so sestrou v meste a strasne hladne sme sa vratili, vsade sama pecena klobaska, maso... jaaaj... sa musim krotit, pripadam si uz strasne obrovska, ze +8 alebo 9 kil a len 27tt. 😕

ema.nz
6. aug 2009

tak sme boli vonku 😝 ludi jak nasr.... a v podstate to iste ako vzdy...mali super koberce,chcem nieco emulke do detskej kym je malinka a som sa pytala na cenu a nevedeli po slovensky 😲 😲 no tak smola,ja zase neviem po madarsky 😝 ale boli super 😵 😵 take ruzovo fialove a my mame detsku zelenu neutralnu sme nevedeli co budeme mat a kedy a teraz ju chcem premalovat 😀 😀 aspon by tatik nefrflal,ved zelena sa nehodi k ruzovemu kobercu 😀 😀

ema.nz
6. aug 2009

deina a vobec nie si velka 😠 😠 si nadherna tehulka 😉 🙂

deina
6. aug 2009

Citim sa strasne velka, co uz... 😝 Zavidim zenam, na ktorych takmer vobec nie je vidiet, ze su tehu, aj ked su uz trebars v 6.mesiaci.

Jooj, ale ako to tam vonalo! Sli sme okolo stankov s klobasami a pecenym masom so sestrou, strasne hladne sme sa vratili domov. 😅

Inak mne sa zelena celkom hodi k ruzovej, ale teda zavisi od odtiena. 😉 Taka trosku nezvycajna kombinacia.

monica25
6. aug 2009

eri ked pojdeme tak zajtra doobeda zo svokrou...v sob.sa chystame k nasim d SC.

objednala som si sedacku na kt.som cakala 2 tyz nakoniec mi napisali ze musia stornovat moju objednavku lebo autosedacka bude najskor o mesiac tak som vcera znova objednala inu a u inej pani kt.mi ju dnes dala do posty...no som zvedava...,ma stvu...a danielikovi sa v skrupinke nepaci leb z nej nic nevidi a beztak mu je uz aj mala..... 😅
a supravy kt som objednala pred vyse mesiacom maju prist k tej pani kt.mi ich bude posielat az okolo 14.aug.
kumne pridu akurat na roliho narodky dufam,to ma byt jeden z jeho darcekov.....

katika1
7. aug 2009

eriiii, kedy dojdete do Nz teda? Zajtra? Daj vedieť!!!

ericica
7. aug 2009

kati IP 😉

ericica
7. aug 2009

deina akurat som si pozerala tvoje foto a som cakala velku zenu ako si pisala 😀 ale som nic nevidela mas take akurat brusko 🙂
to si mala vidiet mna ,,,,ked som otehotnela som mala 58 kilo a rodit som isla z 83 kilami to je z nieco 😅 😕
a mala som take brucho ze najprv islo brucho a potom ja 😀 😀 😀 ale mala som vela vody takze preto asi....
inac misulo je velky fesacisko 😵

renika
7. aug 2009

ahojte
čo máte nové?
čo je to tá porcinkula?
deina, tebe tehotenstvo veľmi prospelo, opeknela si, teraz som kuk tvoj album a si krajšia ako pred pár rokmi 😉
a už ako ti postúpili tt 😲 , že 27

deina
7. aug 2009

Inak ja v tehu furt frflem, tak si ma velmi nevsimajte, ok? 😅 V tomto stadiu, ze 27tt, to uz nie je "najkrajsie obdobie zivota zeny", ale mi to zacina liezt na nervy, lebo som strasne nepohybliva, brucho velke, obmedzuje ma to... Ale dakujem, baby. 🙂

Porcinkula je jarmok, ma to nieco s kostolom, ale neviem presne co. Nevyznam sa v tom, nie som veriaca. Uplne odpustenie hriechov tusim? 😕 Ale su tu stanky, hudba, obcerstvenie, kolotoce a pod.

deina
7. aug 2009

Jaj, Reni, asi si videla fotku z VS, mam ju tam nachvilku. 😅 Byvala spoluziacka nasla stare fotky, ale teda tie zabery... tato je este celkom fajn (ja som v strede, biele oblecenie, modre rifle a kratke blond vlasy)

renika
7. aug 2009

deina, ja som ťa tam našla!
preto hovorím, že si teraz krajšia 🙂

renika
7. aug 2009

dokedy je porcinkula?

ema.nz
7. aug 2009

ahoj Reni 🙂 co je s tebou???

a deina nefrfli naozaj ti tehu prospieva a neboj sa po porode pri 2detoch urcite rychlo schudnes 😉 pozri sa na moniku jej by som tipla 17rokov a uz vobec nie to,ze je mamina 2deti 😕 😕

eri:a ja som bola tiez strasne velka 😀 😀 ked som otehotnele som bola super vyzrata od liekov 62kg a pribrala som 13kg ale ja som mala strasneeeeeeeeeee velke brusko...ale ja som sa tomu velmi tesila 😵 😵 😵 ked som bola na nejakom tehu vysetreni suverejne som mala vzdy najvacsie brucho 😉 inak co sa cudujem vobec mi nepopraskalo,ani jedinu sriu nemam 😅 ale zato kopu sadla 😝 😀 😀

ema.nz
7. aug 2009

reni:tusim v nedelu konci 😅

deina
7. aug 2009

Ano, do nedele je porcinkula, neviem dokedy.

Mna uz klby bolia, tak aj preto frflem, je to pre ne zataz, ale ked prejde toto divne pocasie, bude lepsie. 🙂 A zajtra sa idem nechat rozmaznavat, chcela som si doma robit uces a mama, ze ma objednala ku kadernicke, ze co sa budem namahat - tak si to len dam nejako vypnut a celkom sa na to tesim, ze si to nemusim sama vypinat. Lebo neviem, ako na to, dost mi z vlasov vzala minule.

renika
7. aug 2009

ema, žijem 😀
inak nič nové
kedy tu budeš? Prídi aj s malou 🙂
tiež sa pripájam ku kope sadla ☹ Strašne ma teraz zaujala ZUMBA, túžím si urobiť certifikát a precvičovať 😅 To je to, čo by ma bavilo cvičiť, www.zumba.sk

do nedele nemám čas, tak neprídem na porcinkulu, od nedele mám času koľko len chcem 🙂

deina, ty sa nemusíš báť kg, však pri Miškovi už o týždeň nebolo vidieť, že si rodila
a potom sa odfoť na svadbe, budeš krásna v tých šatoch 🙂

catrin23
7. aug 2009

wow reni, ta zumba moze byt dobra, celkom ma to zaujalo 🙂

ema kupila si vcera nieco?
my sme boli na kolotococh a briankovi sa tak pacilo,ze nechcel ist dole odtial 😲

ema.nz
7. aug 2009

reni ta zumba vypada super 🙂 🙂 na to by si ma ani nemusela nahovarat 😉 na dedinu ideme zajtra,mamina mala 60tku tak oslavujeme 🙂 ked pridem niekedy inokedy tak sa mozme dohodnut aj s Katkou 😉

catrin:nic len Feri si kupil opasok....a dnes sme pozerali zase tie koberce len taky ako som chcela ja tak maly len maly rozmer 😝 a ten co bol vacsi sa mi velmi nepacil ale hned nam stiahol 10€ 😀 😀 ale nezobrali sme ho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre