• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
cat,erika ,tinusi ,deina,ema-danielik vam velmi pekne dakuje za gratulacie a posiela velku pusu :dizzy_face:
12. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: baby nasla som na MMB babu co sije tie navley co som chcela http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29398639 nechcete niektora???postovne z Ciech je 150KC a peniaze sa posielaju na slovensky ucet....ona by mi to vedela poslat aj zo Slovenska ale az koncom januara :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak by ste niektora chceli tam mi napiste najlepsie IP :wink:
13. jan 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika dakujem :slight_smile:
13. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne zatial rukavice stacia. :slight_smile: Ale vyzera to dobre teplucko.
13. jan 2010 o 12:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dodatočne gratulujeme Danielikovi a Miškovi k narodeninám.
13. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme serafinka :slight_smile:

aj mne stacia rukavice a ked je brutalna zima tak ani nechodime von :sweat_smile:
13. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Serafinka, dakujeme. :slight_smile:
14. jan 2010 o 07:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf drzis sa ??? uz to mas len za 6....tak davaj na seba pozor a myslime na teba :wink:
14. jan 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miskovi gratulujeme k narodeninkam... tak to leti ze az... ved len teraz sa ti narodil... presne si pamatam ako si pisala, ze ste upalovali do porodnice cez namestie...
14. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme, Tinusi. :slight_smile: No to bola vtedy rychlovka cez mesto, dobre si pamatas. Teraz sme uz boli pokojnejsi. :grinning:
14. jan 2010 o 15:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eri, nemám to za 6, včera som prišla do nemocky na strašné bolesti, namerali mi kontrakcie a chceli mi spraviť cisarák, ale bola tam taká konštelácie lekárov a ja som zrovna tie bolesti už necítila, že sme sa dohodli, že keby niečo prídem. nevedela som sa spojiť so Stankom. No dnes som ho už zastihla a v sobotu ideme na to, takže si vieš predstaviť, ako sa cítim. som jeden nerv, revem, bojím sa, uf. :frowning2:
14. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj uuuuuuuuuz v sobotu panabeka :astonished: :astonished: :astonished: to bude 16 wau tak to budem na teba mysliet cely den :confused: :confused: :confused:
ozvi sa keby nieco a ked sa nic nedozviem odtialto opytam sa ho v utorok na poradni :grinning:
14. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

tak seraf,uz to budes mat onedlho za sebou,,,,drziiime velmi paste aby setko dobre dopadlo :wink:
14. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf to je take krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budes mat taky malinky uzlicek :slight_smile: verim,ze mas nervy...ale vydrz a neplac ved to je take krasne,uz nepamatas ako to bolo pri Darinke :wink:

a preco budes mat cisarsky???aj pri malej si ho mala???

drzim palce :wink:
14. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seraf, drzim palce, bude dobre, uvidis. :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jan 2010 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf-drzime palce a neplac vsetko bude v poriadku :slight_smile: myslime na teba :slight_smile:
14. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seraf, myslime na teba. Drz sa...
14. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.. serafinka držíme palce aj my:slight_smile: a tešíme sa na drobca! :dizzy_face:
15. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katika, kde si kupovala svoj Jane kocik? Mne sa straaasne paci tento, konecne nema zdvojene kolesa: http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-jane-unlimit-2010-autosedacky--3342.html?zenid=843be12ff2e915c1e751476351225516 a ma otocnu sedacku. Vanicka je sice strasne skareda, ale chcela by som len sportak, vyzera uzasne.
15. jan 2010 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deini kupovali sme ho v Ba.. vo velkosklade na Jane kočíky, ale názov si napamatám :sweat_smile:
15. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, ked vo velkosklade, tak ste asi potrebovali zivnostensky, ze? A vysiel tam lacnejsie ako v obchode?
15. jan 2010 o 13:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tento vyzera ako Concord Neo: http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane-Rider-luzko-Micro-Strata-2010 :fearful: Ma ovela krajsiu vanicku ako ten na Unlimit, ale to je jedno, vanicku nepotrebujeme (a keby aj, na Jane Concord pasuje).
15. jan 2010 o 13:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej a este... Erika, ako sa k vam zajtra teda dostaneme? :wink:

Ema, nasi mm sa odkial poznaju, nevies? Lebo moj nevie, odkial pozna toho tvojho, ale ze odniekadial ano...
15. jan 2010 o 13:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takéto premodernizované sa mne nepáčia :slight_smile:
a takto - my sme ho kúpili u známeho v obchode za najnižšiu možnú cenu a šli sme si pren sami do velkoskladu akože sme z obchodu od neho a tak nám ho vydali.. ale to všetko vybavil muž :slight_smile:

ty furt vymýšlaš s kočíkmi :grinning: to som jediná na svete, čo je maxiš spokojná s tým svojim? si neviem predstaviť kupovať iný pre svoje dieťa a ak aj náhodou, tak len jane! :slight_smile:

a deini ten moj zas odniekial pozná tvojho
:grinning:
15. jan 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: To odkial sa ti chlapi poznaju? A ja o tom nic neviem...

Nuz, ja som spokojna, ale uz mam dlho ten isty kocik, chcelo by to zmenu. Nejako ma nebavi mat stale to iste. Som ako nas dedo s motorkami a autami, tiez ich rad obmiena. :sweat_smile:
15. jan 2010 o 15:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina:tak to fakt netusim odkial sa poznaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozno z MK :grinning: :grinning:

katika:aj ja som max spokojna s mojim ale aj tak by som ho uz vymenila :grinning: :grinning: teda kocik :wink:
15. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš vy ste trúby :grinning:
chlapov ale nejdete z nudy meniť, dúfam :grinning:
15. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina zavolaj mi rano poslem ti cislo v ip
15. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika:to hej :grinning: ale tak radsej vymenit kocik ako muza :grinning: ja by som kocik aj vymenila len mm pinda :angry: ze uz mame AZ 2 :sweat_smile: ale na druhej strane sa bojim,ze bude na figu a budem lutovat a potom by si este len mm na mne zgustol :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A za ktory by si chcela menit? Mne sa ten Jane straaaasne paci a akurat to mi na nasom vadi, ze nema otocnu sedacku. Chuda Misulak mava casto zapalene ocko, vadi mu sediet v smere jazdy, ked co len trosku pofukuje - tak ale vtedy som nemala este taky prehlad o kocikoch ako teraz. Len to nie je bohieaky argument pre mm, ze mu to vadi na ocko, kedze uz chodi peso a tento by bol pre Matka...

No chlap sa tak rychlo snad neokuka ako kocik, nie? :sweat_smile:
16. jan 2010 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok