Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ema.nz
16. jan 2010

deina tak to hadam nie 😝 😀 😀 myslim toho chlapa 😀

mne sa strasne paci bugaboo bee len ma na nom strasne odradzaju kolesa,neviem ako sa snim moze chodi v snehu 😕 a pri nom by bolo dobre nechat si aj S4 ale to mi mm nedovoli 😠

alebo concord neo len tam sa bojim toho polohovania 😅 neviem si predstavit ako by som tam natrepala Emu na rok 😝

a teraz po meste beha neo s vanickou scout ten bledo zeleny 😵 😵 z tej kolekcie co mas aj ty...nenormalne sa mi paaaaaci 😝 vzdy na ten kocik musim cumiet 😀 😀 ja neviem kde som mala oci ked som bola tehu 😖

ladysparky
16. jan 2010

ahojte,

moja skorosvagrina Serafinka ma poprosila, aby som vas informovala o krasnej novinke 🙂

dnes 16.1.2010 sa jej narodil syncek Oliver s mierami 2460g a 46cm 🙂 obaja su v poriadku, z coho sa samozrejme vsetci tesime 😵 😵 😵

vsetkym buducim mamickam prajem vela vela zdravicka a vydrze 😉
majte sa

ericica
16. jan 2010

jej akurat som si to precitala v maili 😵 😵 😵
velmi sa tesime a od rana sme na Matku mysleli ...
G 😵 R 😵 A 😵 T 😵 U 😵 L 😵 U 😵 J 😵 E 😵 M 😵 E....

ericica
16. jan 2010

A mne sa v noci snival zivy sen ze som drzala v naruci chlapceka a tiez sa volal oliver 😵 😵 😵

ema.nz
16. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeej super gratulujeme 😵 😵 😵 dalsie novozamciatko je na svete 😵 a miery skoro ako moja Emka,drobcek malinky 🙂

ema.nz
16. jan 2010

baby som normalna 😝 aj ja chcem este jedno babatko aj ked je Ema taky cert 😝 ale to vsetko stoji za toooooooooooooo 😵 😵

deina
16. jan 2010

Jeej, to je krasne, gratulujem. A aky drobcek. 😵

Erika, ta torta je obrovskaaa!!! 😅 Ale teda naozaj uzasna, idem sa este napchavat... 😝

Ema, myslis, zeby sa ti do Nea nezmestila?

ema.nz
16. jan 2010

deina:no neviem to polohovanie 😅 akurat som ho ukazovala mm kolekciu 2010 ten cierny(lava) a on mi povedal,ze ked chcem ist robit tak si ho mozem kupit 😠 tak to urcite 😝 😀

monica25
16. jan 2010

seraf:gratulujeme k oliverkovi 😵

deina
16. jan 2010

Ema, ved robis.

ericica
16. jan 2010

deiny som rada ze chutila aj ja som skor na take jogurtovo slahackove kemove moc nemusim 😝 tak ale kazde lubi ine 😵
ja som si robila babovku s hrozienkami a visnami 😵 mnaaaaaam aka je chutna 😉 😝

ema.nz
16. jan 2010

baby nerobte mi chute na ZRADLO 😠 😠 uz aj tak ma je dost 😝 😔

deina:to hej len skoda,ze za almuznu ☹ 😠

ema.nz
16. jan 2010

babule a kde je fotka torty???

deina
16. jan 2010

Ozaj a neziadala si si teraz o zvyseny RP?

Aj babovku by som si dala, ale uz sa nezmesti, kedze som si teraz dala tortu. Nemozem to prehanat, lebo bude zo mna tucko ako Matko. 😅

Mna zase boli hlava, uz ma to nebavi, kazdy vecer... 😝 Ale dnes tu bolo hlucne, mozno aj preto, kopec ludi, Matkovi sa to nepacilo, tak mi tu nestastne plakal, chudiatko male. A Misulo je nejaky hlucny v poslednom case... jaaaj a take dobre dietatko to byvalo! 😅

ema.nz
16. jan 2010

este sa tam len chystam 😅

misulko si vydobyja pozornost 😒 a pijes dost???ja ked som kojila ma nenormalne bolela hlava ked som sa pozabudla a vypila malo vody

deina
16. jan 2010

Ani neviem... snad pijem dost, niekedy sa stane, ze menej, ale to potom pocitim aj na mlieku, ze je ho menej a teraz to nepocitujem.

Misula chyta vzdor, ale nastastie sa to zatial da - teda su dni, ked je hroznyyy a su dni, ked je to to stare zlate dietatko. No co uz, on z toho vyrastie (dufam) a ja pripadne zosediviem este viac. 😅 On nie je na mna nejako velmi naviazany, takze si nemyslim, ze mu ide o pozornost, ani sa mi nezda, zeby na Matka ziarlil, zatial ho berie ako novu hracku.

ema.nz
16. jan 2010

ze novu hracku 😀 😀 to sa mi paci 😉

katika1
17. jan 2010

kočky, neviete o nejakej dobrej kožnej detskej doktorke? Potrebujem ísť s malým, ale neviem kam.

ema.nz
17. jan 2010

katika:tu v NZ neviem o nikom...ja chodim uz roky do Hurbanova a uz aj s malou som tam bola

deina
18. jan 2010

Ja chodim s Miskom k Freyovej na Bitunkovej - ale je dobre sa tam objednat. A kedysi som chodila k Selickej do starej nemocnice, obe su fajn.

katika1
18. jan 2010

dakujem.. a deini možeš mi poslať telefónne číslo na ňu? Ďakujem!

deina
18. jan 2010

Freyova: 035 641 20 28, je na hornom poschodi, inak bez problemov sa tam da dostat aj kocikom (Ale to ti je asi jedno, neprides z Andoviec s kocikom... 😅 )

A na Selicku mam nejaky mobil, ale to bolo davno, co som tam chodila, tak ktovie, ci funguje: 0905 983 773, ona je v starej nemocnici

Mne sa Freyova pozdava, je zlata a zatial sme s nou mali dobre skusenosti.

ericica
18. jan 2010

kati a co je s riskom??? 😲 😲 😲 ma nejake problemy???

katika1
18. jan 2010

Deini, ďakujem 😵 zavolám jej!

Eri neviem.. má nejaké kožné problémy.. vyzera to eko ekzem, ale podla našej dr je to nejaká detská plesen, či čo.. vraj to má každé druhé dieťa teraz.. no ale nezaberajú mu jej mastičky, takže radšej s ním skočím ku kožnej.

renika
18. jan 2010

Ahojte baby,
nebola som tu 100 rokov, ani neviem kde začať..
asi je neskoro priať všetko dobré do Nového roka, ale prajem aj tak, aj detičkám aj vám
idem trošku prečítať, čo ste písali...

Kati, my chodíme k Freyovej tiež...v poslednej dobe ju často zastupoval jej syn, obaja sú v pohode. Ale ona sa mi zdá byť väčšia odborníčka, ale to bude možno len vekom, neviem

Serafinka, gratulujem k synčekovi, drže sa, prajem vám všetko dobré obom. Napíš potom aký bol druhý cisársky...mám pocit, že oveľa lepší ako prvý, keďže už včera si online fičala na facebooku, vav

eri, ako ti tie týždne pribúdajú, ako sa cítiš? Bruško už máš?

kočík tiež neriešime, spokojní sme s tým, čo máme a vlastne ho už poriadne dlho ani nevyužívame...do obchodu chodíme pešo obaja, dnes saMaxim niesol na sánkach, a zase do mesta autom, v tescu je v košíku, v aquárku pešo...

renika
18. jan 2010

tinusi, že 25tt, no super! Teší sa Maťko na súrodenca? Ako vníma bruško?

renika
18. jan 2010

baby, ten nadštandard som ja nechcela, nechcela som byť na izbe sama...pomohlo mi, že tam bola so mnou tá baba, veľmi mi spríjemnila pobyt, občas sme si spolu poplakali, rada spomínam na tie chvíle s ňou. Ani to wécko a sprchy na chodbe mi nevadili, bola som tak prinútená chodiť, čo je po cs dôležité.

renika
18. jan 2010

strašne je pomalý kôň..
no som horko-ťažko dočítala..
Erika, všetko najlepšie k narodeninám prajem dodatočne!
Prišla som až po fotky, kde píše Ema, že pre Reniku, ale už nie sú tam..tak som ich nestihla..
čo to bolo Ema?
pozrela som tvoj album teraz a myslím, že maľby sa ujovi veľmi vydarili, Emuška to má krásne!

ema.nz
18. jan 2010

ahooooooooooooj Renika 😵 😵 presne ako pises boli to tie malby na stenu 😉 Maximko je sikovny,ze uz vsade chodite peso 🙂
idem uspat malu,dufam ze pospi aspon hodinu,mala by som zehlit...len sa mi nechce 😝 😀

ericica
18. jan 2010

renika dakujem 🙂 🙂 🙂
no ide to vemi rychlo pri malej to islo pomaly a teraz to uteka 😲
no uz zacina brusko vykukovat tak sa tesim ze uz je vidno ze som tehu nie len ako zapis v tehu knizke 😀
a kila sa na mna chvalabohu nelepia pri malej som mala na sebe uz 8kg a teraz ledva dve 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre