Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
19. feb 2010

Eri to je super, že budeš mať babu, ja som bola takto sklamaná z chlapčeka, tiež som plakala, lebo som veľmi chcela babu, ale neľutujem, teším sa, že mám do páru, ale keď to mám porovnať, tak s Darinkou som mala menej starostí. Neboj bude dobre a pre ňu máš už aj meno. Chlapca si spravíte inokedy 😉

jaruska8
19. feb 2010

baby, ja neviem, mne sa páčia nafukovacie kolieska a tie sú aj vraj lepšie a PP je tiež pekný, aj keď by bol vo fialovej farbe, tak by bol geniálny. 😉 😉 No, ešte nie som rozhodnutá, teda vôbec nie, počujte a Jane predávajú aj v NZ alebo len v NR??

ericica
19. feb 2010

deina skusala som ho je fakt lahunkyyyyyyyy som sa aj ja dost cudovala ovela lahsi co som mala pri malej preto sa mi pozdava.....pri malej som mala bambino jackpool 😝

ericica
19. feb 2010

chcela som napisat ema 😀 😀 😀
seraf ze este jedno brrrrrrrrrr 😉 stacia dve deti 😵 a uz sa tesim aj na babu hlavne ked sa pozriem na tu moju malu opicku 😵

tinusi
19. feb 2010

No baby, ja neviem, ale ja by som urcite chcela mat viac deti ako len dve... uz ked som cakala Matka, tak som vedela, ze do dvoch rokov mu dame surodenca. Tesim sa, ze budu dvaja a ze my - rodicia sa tym nebudeme tak sustredovat na deticky ako keby bolo jedno. No a oni budu mat taky ten svoj detsky svet, svoje tajomstva a sibalstva. Ja som to zazila s bratom a bolo to skveeeleee. Casto na to teraz spominame a smejeme sa.
No ale drobci rychlo vyrastu... uz teraz viem, ze casom, mozno ked budu velki skolaci a budu samostatni, zatuzim po babatku, ktore ma bude potrebovat. A asi sa nan tesim uz teraz... hoci dovtedy sa vela veci pomeni... ale takto to vidim ja. 😉 😉 😉 😉

ema.nz
19. feb 2010

eria:tak potom si uz len vybrat farbu 😉

ema.nz
19. feb 2010

jaruska:skus tu novu predajnu na podzamskej ale asi nie...ale v NR su na starej trznici(teda aspon boli) ale tato nova kolekcia sa este asi u nas nepredava a Jane su lepsie kociky ako PP 😉 a ked chces nafukovacie tak potom bud tento http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/J... alebo tento http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/J...

ema.nz
19. feb 2010

a ozaj nasla som ten inzerat na to plavanie deticiek tu v NZ,len nebolo tam napisane,ze kde len tel.cislo 0905896600 a kurz zacina tento mesiac a mozno uz aj zacal 😅

ema.nz
19. feb 2010
ericica
19. feb 2010

ema rozmyslame aj nad tymi ale este uvidime 😵

ericica
19. feb 2010

a aj tam je pekna fialova 😵 my sa chystame v nedelu na plavaren do galandie uz sa tesim ako si vyventilujem hlavu 🙂
kati nepridate sa???

jaruska8
19. feb 2010

Ďakujem za tipy, ale predsa asi ostanem pri PP, až tak sa mi dizajnovo Jane nepáčia a kvalita aj u PP je dobrá, ani na koníkovi sa dievčatá nesťažovali, práve naopak, ešte som nečítala nejaké veľké sťažnosti. 😉

serafinka1
19. feb 2010

jaruska neviem ci maju v NR este Jane, ja som ho kupovala v babylande v BA. A ak si kupis Jane, určite neoľutuješ, ja som vyskúšala kopec kočíkov, ale Jané ma presvedčil, že je proste jednotka.

ema.nz
19. feb 2010

tinusi:ty si to tak pekne napisala s tymi detmi 😉 😵 nechcem ti kazit iluzie 😅 ale sestra ma rozdiel 2,5roka medzi detmi a stale sa len biju a hadaju(chlapec 8r,dievca6r) 😅 takze nemusi to byt vzdy len ruzove a toho sa ja bojim najviac 😖

ericica
20. feb 2010

ema to zalezi aj na povahe tych deti napriklad my sme sa so sestrou v mladosti moc nemuseli a s bratom hej 🙂
a teraz si so sestrou o to viacej rozumieme 😵 a poznam vela takych surodencov co sa v detstve moc nemali v laske a teraz im to klape...
noo lenze aj to detstvo musi nejako prejst a kde si pomyslim ze moje dve baby sa nebudu mat v laske asi ma to bude boliet 😒 😒 😒

catrin23
20. feb 2010

baby gratulujeme k dievcatkam 🙂

eri, mne sa lubia aj tie kruzkove farby 🙂 a ta zlta a cervena, fialovy je asi moc bledy a ako pises, bude sa spinit. aspon tak to vyzera na obrazku ze je dost bledy ale pekny 🙂
jaruska, ano chodili sme do deviny 🙂 , a tiez sa mi lubi Jane kocik,a aj ten co hodila ema, to je na styl concord neo 🙂

ema! predavas neo?? ako to??? muz sa este nechyta za hlavu?? mas nejaky iny teraz vytipovany? :D

catrin23
20. feb 2010

http://www.babysvet.sk/znacky/Quinny/Quinny-Buz...
mne sa lubi tento, alebo potom concord🙂

catrin23
20. feb 2010

ZAPP v predu s dvomi kolesami 🙂

http://www.babysvet.sk/znacky/Quinny/Quinny-ZAP...

ema.nz
20. feb 2010

catrin:uz si ma vycmuchala 😝 😀 😀 skusam a ak ho predam tak idem do BGB bee 😵 😎 ale samozrejme mm este o nicom ani len netusi 😅 😀

ericica
20. feb 2010

ema uz si predala casual????mozno by som riskla aj ten ale nie celkom novy ale pouzivany....

ema.nz
20. feb 2010

eri:ty sa teraz ozves 😕 😅 😝 uz je 2tyzdne predany...a tebe by som ho bola predala s velkou radostou 😵 ,bol v 100% stave 😉

ale u nas v teme jedna kocka predava ale S6(taky ma catrin),len ona ma ciernu vanicku a to nevies ci by si chcela...

ericica
20. feb 2010

mne sa lubi ta fialova verzia co si mala mam na nu slabost 😝 😝 😝
a vies ze asi tak dva tyzdne nad tym rozmyslam 🙄 🙄 🙄 ja koza som sa mohla skorej ozvat 😠 lebo kamoska chce tiez pouzivany lebo vsak tie kociky sa tak nezoderu....tak preto ma to tak chytilo 😅 no ale uvidime.....som myslela ze ho este mas....a ak smiem vediet po co si ho predala...napis mi do ip.... 😉

ema.nz
20. feb 2010

eri:ja som nemala fialovy 😀 😀 ale cervenu vanicku a bordovu primu kuk album 😉 ja som este aj rozmyslala,ze ti ho ponuknem...ale preberali sme to tu s cat,tak som myslela,ze keby si mala zaujem tak by si sa ozvala 😝 my sme kozy obidve 😀 😀 😀 😀

a nechces neo 😀 😀

dida81
20. feb 2010

Ahojte, vitam aj ja nove maminy Jarky . 😀

Blahoželám aj k dievčatkám,,, Eri- dnes sa už teším na torticky... 😀
My mame zajtra krst a manžel ma narodky- 30 rokov... tak bude rodinne posedenie.

Ema- ty si ina závisláčka na kocikoch, vsak? xexe 😉 🙂 😀

ema.nz
20. feb 2010

dida:niekto meni chlapov...mne staci menit kociky 😝 😀 😀 😀

dida81
20. feb 2010

Jááj,, tak takto to más poriešeneee??? hehe 😀 OKI.

tinusi
20. feb 2010

No, ano, podla mna to zavisi aj od povahy deti, ci si budu rozumiet a potom aj od rodicov. Poznam niekolko takych rodicov, ktori protezuju mladsie dieta, len preto, ze on/ona je este maly/a. A pritom to krpča je take vychcane, ze normalne uz rata s tym, ze rodicia ho podrzia. Proste maju toho moc a ked je hadka, riesia ju tak, ze starsi ma ustupit. To velmi neprispieva k tomu, aby sa mali deti radi. Inak, my s bratom sme sa tiez chnuvali ako draci. Ale to bolo len take naoko. V skutocnosti sme sa mali vzdy radi. Nikdy sme si nejak neublizili. A trvalo to len dovtedy, kym brasko nezacal byt silnejsi ako ja 😀 😀 😀 ... Inak, zaujimave, ze s bratom sme ako spriaznene duse - je medzi nami 1,5rocny rozdiel. No a so sestrou si sice tiez rozumiem, ale je to ine(je medzi nami rozdiel 7 rokov)... k nej mam taky rodicovskejsi vztah, mam chut ju chranit a poucovat, hoci je dospela..

catrin23
20. feb 2010

ani ja by som uz druhy kocik nekupila novy, ale asi pouzity, ked je pouzivany iba chvilu, tak sa neoplati podla mna novy kupovat! 🙂

ericica
20. feb 2010

ema tak bordovy 🙂 ale pekna farba...vies kolko som nad tym rozmyslala ci pouzivany casual alebo nejaky novy....
co uz som dora.....

ericica
20. feb 2010

ale este pokukam tu na nete,,vsak do leta casu dost....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre