• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
ahojte baby....funguje nejaké centrum v NZ? lebo ked je takéto počasie aj by som niekde s malou vybehla ved doma je to na zbláznenie.....
18. jún 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perla, jedno MC je pri kine Mier, neviem, ci funguje aj teraz a potom jedno nove na ulici Pri gymnaziu, tie nove byty, to je otvorene v utorok a vo stvrtok a videla som tam minule kopec deticiek.
19. jún 2010 o 09:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina a nebola si tam este teda nechodís do centra?
19. jún 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, zatial som este nebola, ale baby odtialto tam chodievali, tusim Tinusi najma.
19. jún 2010 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina kde pri gymnaziu?? o tom som este nepocula
21. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takmer oproti Helen Doron, tie nove byty. :wink: Na prizemi je nove materske centrum.
22. jún 2010 o 07:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, keď sa byvite o MC, mate skúsenosti? Aké to tam je?
22. jún 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som bola v tom novom MC(pri gymnaziu) a otvoreni su v utorok a vo stvrtok (aspon vtedy to tak bolo) od 9.00 do 13.00. Plati sa poplatok 1 euro. Je to viac-menej dobrovolny prispevok, hadze sa do takej pokladnicky pri dverach. Prisli sme tam s kamoskou, deti sa zahrali, boli tam mensie aj vacsie deti od nasich...bolo tam fajn. Akurat, ze kamoskin maly potom ochorel a asi preto, ze tam vsetky hracky pooblizoval.. :sweat_smile: , takze ked sa da, tak nech tam vase deturence moc neoblizuju vsetko, co im pride pod ruku... :wink:
22. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, uz viem..no skocime mozno kuknut niekedy
22. jún 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby.....to nie je nove materske centrum ak dobre viem...to je prestahovane materské centrum, čo bolo za sociálnou poistovnou pri krestanskom centre....
25. jún 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubina1 Aj ja som tak vedela...
26. jún 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: čaute baby,, dlhsie som tu nebola..
@ericica ešte nič? Myslela som dnes na teba, ci nie si v porodke...
@perla200 - ano,, aj ja viem tak , že je to povodne MC preložene tam pri gympel...
Ved niekedy možme zbehnut,,, :wink:
27. jún 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mi cica hlavne zavolaj, lebo to čo som kúpila jakubkovi mu bude za chvílu malé:slight_smile:
27. jún 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 :grinning: :wink: :slight_smile: oki doki :wink:
28. jún 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida81 este nic ale uz vsetko tlaci a picha ,uz len cakam kedy to na mna pride :wink:
zajtra idem na poradnu vtedy budem vediet viac....dam vediet :slight_smile:
28. jún 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
chcela by som sa poradit ohladom skolky, kedze ja som v tomto uplny laik. :slight_smile: Moj maly bude mat 3 roky na bud. rok v novembri. Chcem ho dat do skolky, viem, ze zapis byva tak okolo feb., marec...lenze teraz ked je velky naval v skolkach a su vlastne poradovniky, tak som nemala ho dat zapisat uz skor? Ak ano, co mozem/co by som mala robit, aby ho na bud. rok vzali? Chcela by som do skolky na Bitunkovej...Mam ist za riaditelkou? A este to som sa chela spytat, ze ak by ho vzali, nastupil by v sept. bud. roku, tak uz hned na cely den ho mam nechat? Alebo len na pol dna? Alebo skusat na pol dna, resp. byt tam s nim (aby si navykol na deticky, ucitelky, prostredie) uz pred tym septembrom, teda v lete? Viem, ze sa pytam uplne sprostosti,ale naozaj neviem, ako to chodi, ani sa nemam momentalne koho spytat, tak sa pytam tu vas skusenejsich :wink:...no a ked nahodou budem hovorit s riaditelkou, tak aby som nevyzerala ako uplny dement... :grinning: :wink:
dakujem velmi pekne za vase ohlasy, papa
28. jún 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrioska, ked chces, aby chodil od novembra 2011, tak by si v marci 2011 mala ist s nim na zapis. Ked je vela deti, tak uprednostnuju deti takych mamin, ktore pracuju. Ale pokial viem, tento skolsky rok sa v NZ otvaraju dve nove skolky, takze podla mna az taky problem nebude. A to, ci ho das na pol dna alebo na cely - to je na tebe. S tym, ako ho adaptovat - to by som si nechala poradit v danej skolke - ze ake maju skusenosti. To sa asi aj tak bude riesit podla toho, ako bude syn reagovat.
29. jún 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusi Dakujem Ti velmi pekne! :slight_smile:
29. jún 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dve nove skolky? A kde?
30. jún 2010 o 07:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@deina jedna na mostnej a druha neviem...
30. jún 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ericica, ako si dopadla na poradni?
30. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde na Mostnej je skolka? Ziadnu taku budovu si tam nepamatam...

Ericica, tak ako? :slight_smile:

Babyyy, sa tesim, dnes sme boli v rizikovej poradni s Matkom a Dancziova uplne spokojna, ze je sikovny, este aj tonus ma v norme (tomu sa tesim najviac, lebo uz nemusime cvicit), vie vsetko, co ma vediet (ono zato nedonoseniatka maju asi ine tabulky), dokonca vie aj o trosku viac... ale mala co robit ta jej sestricka, taka stihlunka, dat ho na vahu, ze 9900g. :grinning:
30. jún 2010 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Druha je cirkevna skolka - ta bude tam, kde je cirkevna skola.
30. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina tak to je vynikajúca správa. :slight_smile:
30. jún 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina super sprava :dizzy_face: :dizzy_face: a ta vaha :slight_smile: uf valibuk moja mala ma tiez okolo 10kg :sweat_smile: a ta skolka ma byt vraj v arealy skoly :wink:
30. jún 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina - super,, a tak si sa bala... no vidis. Jasne, že Mates je oki, ved pláva ako šarkan. :wink:

@ema.nz - aj nas Jakubko ma 9400g :grinning: a že 7 mesiacov :grinning: (ale u nas v novembrovkach je vacsina takato vahova kategoria)
30. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem. :slight_smile:

No tak cirkevna sa nas netyka. Miska by som chcela dat do skolky, ale ma to este cas, zatial len tak trosku sondujem - ale az na buduci september, tento september nehroziiii, neviem ho odplienkovat potvoru malu pohodlnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Esteze som ho nezapisovala. Kebyze nemame Matka, neviem veru, co by som s nim robila, to by od septembra do skolky musel, ale takto s plienkami tazko, tazko, to by mi ho nevzali.
1. júl 2010 o 06:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, ja len, že Erika už má Edinku. Narodila sa o 2.10 v noci s mierami 3900g a 50cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Velmi sa teším! Zajtra ich idem pozrieť :dizzy_face:
1. júl 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katika1 jeeeeej parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasne miery :slight_smile: tak ich pozdravuuuuj :dizzy_face:
1. júl 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, Erika, gratulujem k Edinke. Krasne miery ma malinka. :slight_smile:
1. júl 2010 o 08:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok