• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

9. septembra 2017 
@ema.nz odovzdám :wink:
1. júl 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem Erike! To je riadna vaha! Baculiatko... :wink:

1. júl 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica-gratulujeme k malinkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ma krasne miery :dizzy_face: prajeme vela zdravia a maminke vela mliecka :slight_smile:
1. júl 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica jééj,, super správicka. Velka gratulácia , ma vahu ako moj Jakubko, no my sme boli ešte dlhsi.
Najma vela zdravicka obom! :wink:
1. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eri srdečná gratulácia, držkajte sa, veľa zdravíčka a mliečka prajeme.
1. júl 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, tak stretli ste sa spolu niekde? Ja este len cakam na Vianoce prve babo a tesiiiiime sa uz. Teraz ideme na dovolenku do Chorv. na tyzden, ale potom - ak nieco organizujete, nezabudnite na mna:slight_smile: Nechodite niektora tehu NZ na cvicenia do skoky na Bitunkovej?
PAPA
Ada :sweat_smile:
2. júl 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: dnes je ale tepllllllllllllo
2. júl 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj adiaca, par krat sme mali stretko s detmi, a bolo to vzdy super. A super su aj nahodne stretka, hned ma clovek pocit, ze nie je v meste "sam".
2. júl 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
nedávno sme kupovali v jednom veľkosklade stolík a stoličky pre Maximka. Odvtedy kto u nás bol s deťmi, tak sa mu veľmi páčili a teraz máme ísť znova do toho veľkoskladu a už dvom rodinám máme priniesť, tak vám pridám fotky, či by ste tiež nemali záujem. Alebo ak uvažujete o kúpe takého niečoho, tak sa vám to možno hodí. Nejdem tu teraz robiť žiadny obchod ani zarábať, ale dať ceny, za ktoré sme to my doniesli zo skladu. Prípadne, keď chcete iba stolík alebo len stoličky, tak jasné. My sme kúpili štyri stoličky a jeden stôl. Kupuje sa to poskladané v krabici.
stolička stojí 7 €
stolík 12 €
ten set na fotke spolu 40 €.
Nemajú len tento jeden druh, mali aj ružové a všelijaké, ale nemáme to nafotené.
Ideme pre to v pondelok, teraz ako je sviatok. Môžete písať aj do IP...
3. júl 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eri, gratulujem k Edinke, prajem veľa zdravia, veľa mliečka a spokojné bruško pre Edinku. Teším sa na foto...
3. júl 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renika, to je peknucke, niekde som aj take videla (ale asi len na obrazku na nete).
5. júl 2010 o 19:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem za gratulacie fakt potesili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
od pondelka sme doma,to je uz ine kafe ako v porodnici...inac teraz som bola fakt spokojna aj s novorodenecky ako aj s porodnickym.....myslim pristup lekarov a setriciek...
@dida81 inac bola som na izbe s tvojou skorosvagrinou z Komjatic :wink: :wink: :wink: sme ta spominali :dizzy_face: ale len v dobrom :wink:
9. júl 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica pripájam sa aj ja ku gratuláciam a prajem vám hlavne veľa zdravia... a tebe veľa síl aby si to najmä teraz na začiatku zvládla čím lepšie... :dizzy_face:
9. júl 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kila dakujem....no mam to teraz perne hlavne ked je muz na sluzobke....mala mi dava zabrat hlavne ta vacsia....
9. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica jééj s Veronikou? Super. Tak aj s malým Matkom . :grinning:
Mala si jej povedat, nechc hodi na kona. :wink:

Vitajte doma! Už som na vas myslela, že kde ste tak dlho ..... mala je zlatunkááááááá .
9. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, kde by ste odporucali ist na kupko s malym dietatom? Isla by som aj tu do NZ, len neviem, ako je tu s hygienou...bojim sa , aby maly nieco nechytil...aj Vadas sme pozerali na nete, vyzera byt celkom fajn a nie je predrazeny...kam chodievate vy? diki za radu :wink:
10. júl 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrioska urcite wellnes patince...je to tam na urovni...zajtra ideme skusit...velky meder je tam vraj super kupko
10. júl 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrioska podhajska ,al.sturovo :slight_smile:
10. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velky meder hruza...prepchate.....plne...fujha...spinava voda...nevhodne...pre deti...
11. júl 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za rady :slight_smile: ...rozmyslali sme zajtra skusit tu v NZ, to neodporucate?
11. júl 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrioska mne sa Nz páči,je tam velký areál,fajn bazény.prijatelna cena,skor ako v patinciach...sice krásne ale drahe
11. júl 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v nz to mas 4 eura a v patinciach 6 tak neviem kde je rozdiel...kvalita je neporovnatelna...poi dnesnom zazitku som si ista ze inam ako do Patiniec uz nepojdem..
11. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mame pol roka...ako len ten cas beziii :grinning:
11. júl 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska311 - jeeej,, Saške blahoželáme,, posielame cmuk s Kubkom :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusi kedy si bola zo zuzkou na sono noziciek.....v akom veku???a dala si si u martinkovicovej plateny termin???
15. júl 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica mala 6 tyzdnov. Bola som objednana, ale za objednanie som neplatila. V podstate sme tam cakali pol minuty. Pred nami bolo vo vnutri babo a ked som s malou odchadzala, vonku uz cakalo dalsie. Ona si tie babatka asi objednava po piatich minutach. Je to take sikovne teraz, s Matkom v nemocnici to dlhsie trvalo.
Edinka je kraaasne babatko... :slight_smile:
18. júl 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusi dakujem ti pekne si zlata. a to si jej volala ze chces termin alebo ako si to poriesila,lebo my mame ist prvy augustovy tyzden a neviem ako to poriesit....aj do nemocky musim ist este na kontrolu na sono mozgu....tak to dam asi na jeden den :slight_smile:
ozaj a ako sa mate..zuzanka poslucha???edinka je cez den zlata ,len keby nebol ten vecerny pravidelny koncert :confounded: :confounded: :confounded: uz som z toho zufala cca asi od pol deviatej do pol jedenastej a neukludni sa ani na rukach ,je napapana ,ma cistu pleinku a brusko ju neboli lebo tomu neverim ze cely den ju neboli a kazdy vecer zas hej.....len dufam ze ju to prejde....inac v noci pekne spinka :slight_smile: kklop klop klop zatial :slight_smile:
18. júl 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica mne jedine co pomahalo pri vecernych placoch bola autosedacka :confused: :wink: dala som tam malu som ju par x pohojdala a zaspinkala :sunglasses: vyskusaj :wink:
18. júl 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema.nz som skusala a nezabera ani fisher price lehatko s vibrovanim :confounded: :confounded: :confounded: od coho mozu byt tie revy????a reve ako odusu to ti poviem a z minuty na minutu prestane :unamused:
18. júl 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok