Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
1. sep 2010

par fotos ako sme uz narastli

deina
2. sep 2010

@ema.nz, mm odchadza uz koncom septembra a my neviem kedy, ked najde vhodny byt. 😉

Edinka je zlatucka. 😵

ema.nz
2. sep 2010

@ericica jeee mala je taka zlatucka,taka mäskova 😵 😵 😵 vidno,ze lubi papat 😉 zlaticko male 😵

@dida81 no ze sa ukazes 😝 no kocik spokojnost 😵 urcite si ho na jar kup 😎 😀 😉

@deina uff nezavidim,tam ti fakt nikto nepomoze s detmi 😒 a Misko nastupuje zatial tu do skolky?

deina
2. sep 2010

Nie, nedavala som ho este do skolky. On je hrozny lenivec, nie a nie sa zbavit plienky 😝 , ani najest sa sam poriadne nevie. Chcela som ho dat od buduceho septembra, ale teraz uz pojde do skolky tam v Mnichove. Ked sa trosku okuka, nie hned.

ema.nz
2. sep 2010

no ja som si myslela,ze sa od plienok oduci v lete a nic z toho 🙄 ale najest sa vie pekne sama 😵 najviac sa mi paci,ked papa polievku,ked jej trsinku kvapne hned si pyta papier a utiera 😎 😵 a parok pekne s dezetnou vidlickou 😎 😀 no ale zase keby ju netrebalo do jedenia nutit 😒 ona by bola hadam najstastnejsia keby som jej dala s jedlom cely den pokoj 😖

hiva
2. sep 2010

caute babule..
@deina ...... aj ja by som sla do nemecka 😵 ...sice neviem ani slovo po nemecky, ale budee to urcite zazitok 🙂 ... to tam planujete ist ako uz na stalo, alebo len docasne? 😅 ...a kedy sa stahujete?

@dida81 ...kludne...nemam problem 😉... staci sa dohodnut a mozme ist na to 😵

inak baby, teraz v nedelu budem mat uz prve fotenie, 1-rocnu Emku aj s celou jej rodinou, tak dufam, ze pocasie bude dobre (keby aspon neprsalo, bolo by fajn) a ze sa podaria paradne fotky 😵 ... potom sa s Vami o ne podelim, nech Vas mozem motivovat 😅 😀 😀

hiva
2. sep 2010

@deina ... sorry, tu otazku ze kedy sa stahujete beriem spat 😉 ... som si nevsimla, ze uz si odpovedala 😅 ... ja som totiz prehliadla celu poslednu stranu 🙂

valigurka
2. sep 2010

@hiva - ja sa hlasim ako dalsi adept na fotenie 🙂 sice tiez fotim, ale malokedy mam cas a nema kto odfotit mna s malou a tiez si musim vzdy pozicat fotak - moj sa odporucal do "vecnych lovist"
http://www.facebook.com/album.php?aid=2013567&i...
http://www.facebook.com/album.php?aid=2019530&i... - treba kuknut tie posledne 🙂

hiva
2. sep 2010

@valigurka ...jeeej....veronicka je hrozne zlatunka 😵 ...aj fotky su celkom dobre....ale mozme sa kludne dohodnut a posnazime sa spravit este lepsie fotky 😉 😵

valigurka
2. sep 2010

tak ja sa tesim 🙂 ja urobim softverove upravy 🙂 aby sme boli este krajsie

dida81
2. sep 2010

no, trošku som vas zanedbavala 😅 😅

@ema.nz -tj super, že si spokojna... no mm dnes videl v Predeti výklade Ferarri .. tak neviem ešte... ale hlavne, že nejaký nový na jar bude. Celu zimu možes sondovat 😀

@ericica - juj,, by som ju vycmuuulala 😉 baculka malá 😉
Aj je baculka, ci fotka ešte zagulatuje?

deina
3. sep 2010

Ten Ferrari som tam videla, ale co ja viem... no viem si predstavit, ze sa to chlapom paci. 😅

ema.nz
3. sep 2010

suhlasim s deinou ani mne sa vobec nepacil 😝 😀 🤐

ericica
3. sep 2010

@dida81 noo ona je taka baculka dnes sme boli v poradni a vazime 5650 g a mame dva mesiace......
je to maly bucko.....
@deina kedy ide mm do mnichova??ide vlastnym autom alebo ho beru z osramu???lebo ak ho beru z osramu asi ho berie moj mm 🙂

dida81
3. sep 2010

@ema.nz
@deina - mne sa páči ...
@ericica - krasne miery 😉 hlavne že jej chutí 😀

deina
4. sep 2010

Erika, nie, vlastnym autom ide, koncom septembra. 😉 Vsak bude mat toho kopec pobalene.

deina
8. sep 2010

Materske centrum je uz otvorene? Kedy?

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deina
8. sep 2010

Sli sme okolo niekedy koncom augusta, vtedy to bolo zatvorene a nic, ocividne na tom pracovali... myslela som, ze uz by aj mohli zacat, ked je taketo blbe pocasie. 😝

dida81
8. sep 2010

a co prerábaju, ved je to tam nove, nie?

deina
9. sep 2010

A co ti ja viem? Tiez nechapem, co tam mozu prerabat. 😅 Ked som sla vcera okolo, nejaka baba tam sedela na gauci a cosi si kukala na notebooku, akoze pracovne nasadenie. 😀 No ale snad to uz coskoro otvoria, nech nemusime doma trcat v zlom pocasi.

lubinka26
14. sep 2010

ahojte novozamcanky 🙂 takze som nabrala odvahu a presla som od dr. Langovej naspat k dr. Stankovi a mam velmi dobry pocit. a od sestricky som sa dozvedela, ze nie som sama, co sa vracia od nej. taky kamen mi padol zo srdca .po vcerajsej poradni a po dnesnom telefonate s kamoskou som sa tak rozhodla. pomohli mi aj vase davnesie reakcie. takze dakujem 🙂

ema.nz
14. sep 2010

@lubinka26 no vidis 😉 ved nebudes predsa chodit k lekarovi s ktorym nie si spokojna 🤐

catrin23
15. sep 2010

ahojte....
tak narychlo vas citam...
deina..zlte gumaky som videla v lidli, mali este asi tri vo velkosti 24-25 a modre. bola som tam asi v pondelok.
a zvyknu mat aj v rene v akvariu a v deichmane. v draciku som tiez videla cars gumaky...

dida81
16. sep 2010

@ericica - som ta odporucila znamej,,,, robis jej na krst torticku? 😉

hiva
17. sep 2010

caute baby.....tak prve fotenie s jednou kockou a jej dievcatkom mam uz za sebou....tak coskoro Vam poslem link na fotky 😉 ...ak budete niektora chciet tiez fotenie, kludne sa ozvite cez IP.....teraz idem na tyzden na dovolenku, ale potom sa mozme dohodnut 😉 ...ako som uz pisala, je to moj konicek a chcem nabrat nejake skusenosti, takze vsetko je zadara 🙂....fotenie, aj nasledne upravy a pripadna retus.....foto odovzdam na DVDcku 😉 ... ak budete chciet, cez vikendy mozem skoro vzdy 😉

ericica
17. sep 2010

@dida81 viem spominala mi ta 😉

ericica
17. sep 2010

@hiva super uz sa tesim a potom sa ozvem a dohodneme rande 😉

dida81
17. sep 2010

@hiva -dakujeme, ked tak ozveme sa cez IP. Peknu dovolenku. 😉

@ericica -ako Rebi v skolke?

Dnes aspon odskusam moje nove gumáky 😉 ,,,, co už s týmto počasim. 😒

deina
17. sep 2010

Hiva, peknu dovolenku. 🙂

Baby, ked je taketo picasie vonku, co tak chodit v utorky doobeda do MC? Vraj je otvorene len v utorok od 9 do jednej. My sme o 9 uz daaaavno hore.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre