• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Deina smer Gogoľova po pravej strane
16. nov 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, to bude tam, ako som myslela. :slight_smile: Da sa tam dostat s kocikom, nevies? Mal by tam byt asi vytah, tak sa mi zda...
17. nov 2010 o 08:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Neviete my poradiť kam ísť plávať so 6-mesačným bábätkom. Som zo Šurian. Kde sa Vám páčilo a kde nie? Vďaka za rady.
17. nov 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianas, my sme chodili do Nitry a pacilo sa nam, len teraz neviem, kde to bude dalej byvat, kedze boli nejake zmeny. Aj v Patinciach sa da plavat.
17. nov 2010 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este by som potrebovala... aky kolok treba na zapisanie dietata do pasu? Je to na pockanie?
18. nov 2010 o 07:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianas - v NR sme boli spokojne. U Mirky Bednárikovej :grinning: . Bola super.
Bližsie sa tu neplava s babatkami.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
chcem sa vas spytat nahodou mi neviete poradit v NZ doktora ,ktora robi 3D ultrazvuk? nasla som Havlasa. vraj on je super .
a este jedna otazocka, mam ist do nemocnice na velky ultrazvuk, a neviete mi prosim napisat dokedy su tam? tie co teraz niekedy rodili.

dakujem za odpovede a prepacte ze som sa tu bez opytania vopchala. :wink:
19. nov 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzin78, to s nemocnicou a ultrazvukom neviem. Ale 3D okrem Havlasa robi aj Stanko (presnejsie Renckova u Stanka), aj Korcok ml na Bitunkovej a tusim su aj lacnejsi.
19. nov 2010 o 12:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzin78 na velkom uzv sú od 11.30 do 13.00 sa mi vidí..a sú tam na 2. poschodí
19. nov 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katika1, ahoj, aj teba vidiet? Nemas teraz tmave vlasy? Tak sa mi zda, ze som ta videla v meste, mozno 2-3 tyzdne dozadu? A ze uz 32tt, krasne. :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2010 o 12:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina ano, mám :slight_smile: hej hej aj ja som ťa videla, aj som sa chcela pristaviť, ale malý mi zdrhal a tak mi tvrdlo brucho, že som palila do auta si sadnuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. nov 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katika1, nedaleko Zamcanu? :wink: Idem ti odpisat na IP... (krpci spia, ja tu cajikujem)
19. nov 2010 o 12:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina hej hej tam niekde :slight_smile:
odpíš :slight_smile:
19. nov 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzin78 Havlas je moj doktor a vrele odporucam. Je fakt super. Mne sa zda ze je od 11 ultrazvuk. ja som bola pred mesiacom :slight_smile:
19. nov 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katika1 dakujem za odpoved :slight_smile:
19. nov 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fairynika cakala si tam dlho?
19. nov 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina dakujem za odpoved :slight_smile:
19. nov 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzin78 ak mas tehotensku nevolnost, Havlasa by som nevolila... :confounded: :unamused: :cry: , fajci v ordinacii a cosom k nemu chodila {dala som sa preradit) ma neustale napinalo...ja som bola spokojna u Stanka (Renckovej), velmi mila, profesionalne, vyse polhodinovy ultrazvuk..
19. nov 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stvura hmm, cigarety mi fakt vadia, doma nik nefajci. :frowning2: musim si pozistovat aj ceny kolko to u koho stoji. :wink:
19. nov 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, neviete mi poradit nejakeho fajn zubara pre MM...ale nie sukromneho prosim...Hajdusek ho nechcel zobrat, lebo ma vela pacientov uz...tak neviem ako su ostatni vytazeni...diki za odpoved :slight_smile:
19. nov 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzin78 -ja sice Havlasovi nechodim, no na 4D som bola aj s mm a bol super! A nemal tam ani nafajcene ....
Mne sa zda on na 4D lepsi ... (co som videla foto a videa od viacerých,, tot moj nazor) :wink:
19. nov 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida81 ahoj :slight_smile:
ja som zas pocula, ze stanko ma novsi ultrazvuk a praveze on ma lepsie fotky :grinning: tak ja neviem. ale stanko je aj v tom dobry, ze vsetko robi vo svojej ordinacii. aj prietoky atd. nikam netreba chodit.
19. nov 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubara ineho ako sukromneho neviem. :unamused:

Ja som bola aj u Havlasa (s Miskom, starsim), aj u Stanka (s mladsim) a ak mozem porovnat, tak kvalita fotiek asi rovnaka, aj pristup u oboch fajn, Renckova bola zlata, Havlas tiez, u oboch to trvalo asi tristvrte hodinu - akurat, ze Stanko je o nieco lacnejsi, o 10 eur? Tak nejako. Od Havlasa sme sice mali krajsie fotky, ale to preto, lebo maly spolupracoval a bol dobre otoceny, kym pri Matkovi u Renckovej maly nespolupracoval, divne bol obrateny, tvar zaborena do placenty... :sweat_smile:
19. nov 2010 o 17:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzin78 nie hned ako sestricka otvorila dvere som jej dala papiere a do 5 minut ma uz volali :slight_smile:
19. nov 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stvura to je hlupost ja som tam nikdy cigaretu necitila. ani som nic take nepocula :confounded:
19. nov 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinka26 -može byt :wink: (ved ja som tam bola este vlani v lete :wink: )
19. nov 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fairynika no ja som bola sklamana...aj jeho aroganciou...som nefajciar a cele tehotenstvo som velmi zle znasala vone, takze ma islo porazit ked ma nechal cakat dve hodiny v cakarni, kde kazda baba mala iny parfem a starsie tety boli "bezparfemove" a potom otvoril dvere do ordinacie a uz som letela po klucik...mozno si mala stastie, ja bohuzial nie. Mozno medzitym prestal...ktovie?
Kazdy gynekolog je vsak niekym chvaleny a niekym zatracovany, takze si treba najst toho svojho, s kym si ty spokojna ina nemusi byt a opacne.
Ja som bola u Stanka spokojna so 4D, s prvym som bola v Ba v Prosanuse (tam pristup super, ale velmi kratke sedenie). Stanko je fakt vyhodny v tych prietokoch, neviem ci ste citali diskusiu o tych prietokoch, vraj ich v nemocnici uz nerobia, taze ak si chce byt mamicka ista je super byt jeho pacientkou {ja nie som ale ak by som chcela tretie by som sa asi dala preradit k nemu i ked je "na konci sveta"}

@adrioska ked najdes super zubara v NZ daj aj mne vediet, lebo ja stale chodim k svojmu do Sale, lebo v NZ nikoho nepoznam a svoj chrup teda len tak niekomu nezverim.
20. nov 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stvura tak to si mala ozaj dost velku smolu. Ja som sa s tym nestretla. Tak tak kazdy ma urcity nazor na lekarov no ja som fakt spokojna s jeho pristupom a ze nic nezanedbava :slight_smile:
Ja som zo Šurian a tu mame dost dobrych zubarov. Ja chodim k Hlavačkovi no tam je problem s terminom ale v centre je Starzykova ordinacia kde ich je dost a kazdy si ich dost chvali
20. nov 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stvura ahojky mam taky pocit ze som ta videla v piatok na bitunkovej v cakarni u detskej.....zdalo sa mi ze si to ty aj si sa na mna kukla,,,ja som si bola pre papiere len pre malu lebo nasa dr bola chora a Szaboova ju zastupovala.....
20. nov 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katika1 ty uz pomaly budes rodit a ja som si len asi pred 2tyzdnami vsimla na FB,ze budete mat babatko,gratulujeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@deina ja z teba "umrem",ked som videla tvoju tortu :confused: :confused: :confused: no sikulkaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a neverim ti,ze si ju robila 1.x :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. nov 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok