Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
5. nov 2010

@roza632 my mame len taku malilinku cervenu bodku pod ockom ale to ma prasknutu zilku,mam to aj ja a mne to uz zmizlo ,tak som zvedava co na to dermatologicka...idem k dr Freyovej v pondelok na 10:00h ....tak potom dam vediet 🙂

tinusi
6. nov 2010

@zvonkohra a co vlastne z arc potrebujes? Ak to nie je nic velke, mozno by som tam mohla zbehnut...
No, baby, dlho som tu nebola, teda, citat chodim, ale nie je velmi casu vypisovat. Krpci su divoki... zuzka spava len vonku, dva krat za den a matko, ked vidi pocitac, uz aj si rozkazuje, co mu mam pustit... okrem toho tu mame vkuse narosypane na zemi, akoby som nemala vysavac, pritom vysavam kazdy den... to ma fakt vytaca... ze je okno neumyte, ze priam nie je vidiet von, na to kaslem, ze tie kopky v skrini sa ani nahodou nedaju nazvat kominkami, to mi je tiez ukradnute, ale ze je na zemi neporiadok, to ma stve....
No, tak som si ulavila, stalo ma to jednu vytrhnutu klavesu z pocitaCa, hadam to muzik opravi.... tak zatim, babule...

adrioska
6. nov 2010

@tinusi drz sa, neboj aj to prejde! 🙂 Inak ja asi tiez najviac neznasam neporiadok na zemi(lebo to najviac vidno 😀 😀 ), neznasam, ked mi to chrapci pod nohami a co ma najviac vytaca, su moje dlhe vlasy na dlazke, ktore mi este stale dost padaju...no vtedy ma ide porazit... 😠 😀 😀 😀 Tiez snad kazdy den vysavam. A este spinavy riad nakopeny v dreze-to tiez neznasam... 😀

@ericica drzim palce, aby to nebolo nic vazne... 😔

deina
7. nov 2010

@ericica, ty z coho robis tie potahy na torty? (asi skusim Miskovi sama nieco urobit k 3.narodeninam)

ericica
7. nov 2010

@deina danka hodne receptov je na torty od mamy.sk daj si do vyhladavaca marcipan...ja osobne uz kupujem hotove potahovky lebo sa nemam cas piplat s pripravou tej co som robila predtym 🙂

deina
7. nov 2010

No a tu predtym, to si z coho robila? Lebo uz som tie stranky pozerala a velmi vela druhov tych potahoviek je, aj kupovane, aj doma vyrabane a mne ta tvoja chutila (ja rada sladke 😝 ).

ericica
7. nov 2010

@deina poslem do IP

deina
7. nov 2010

Dakujem. 🙂

moon1979
7. nov 2010

@ericica posles aj mne please? mna caka robenie torty za par dni 🙂 dakujeeeem

ericica
7. nov 2010

@moon1979 jasneee

stvura
8. nov 2010

Kocky, nepoznate nejaku studentku, co by mi za nejaku slusnu cenu mohla obcas pokocikovat malu? Co som hladal pre maleho pani na strazenie, tak ma skoro prekotilo ake poziadavky tu niektore maju. Fakt len kocikovanie, nech si troska oddychnem, lebo som uz znicena ako blazon {dnes 4 hodiny spanku}.

deina
8. nov 2010

Skus si dat oznam na nastenku v skolach alebo si to dat do statusu na FB, mozno sa niekto najde.

ericica
8. nov 2010

Taak sme doma z NZ....boli sme u pani dr Freyovej mali sme plateny termin ,zobrali nas presne na minutu a s pani doktorkou som bola nadmieru spokojna....hned nam vsetko povysvetlovala a malej tu zilku odstranila sice este ju nema celkom zmiznutu asi este raz pojdeme ...neviem to povedat tymiodbornymi nazvami ako to ona povedala ja to vysvetlim len ako laik,proste jej takou dlhou ihlou pichla do tej zilky a ono to vyzeralo ako by a skocila iskra proste do tej zilky zablokovala privod krvi a uz to ma ovela mensie 🙂 tak som fakt spokojna 😉

tinusi
8. nov 2010

@ericica, posli mi pls cislo na tu lekarku, ja musim tu moju zmenit, lebo chodit k nej je strata casu... a este otazka, kolko sa plati za termin... dik ...........a super, ze ste problem vyriesili... ja tiez mavam tie zilky... ale casom zmiznu a nove sa vytvoria... ale u deti by som to tiez poriesila....

lenuska311
8. nov 2010

ja tiez premyslam nad zmenou lebo aby niekto nevedel co je hemangiom a co zapal tak to je sila....

dida81
9. nov 2010

@stvura - mam pocit, že sme sa dnes stretli .... cervený kocik a druhe dietatko za ruku ...??? Ja som nakupovala tu v Baby shope a kocik s Jakubkom bol vonku a ja som stala na tých troch schodikoch .... Nezaregistrovala si? Sme sa aj na seba myslim pozreli.. ja sudim len na základe fotky v pase...ale tak som spoznala skoro vsetky - deinu, emu.nz, lenusku atd ...

stvura
9. nov 2010

@dida81 juj, hej...akurat som na no myslela ked som videla maleho drobca, ze by si sa mala odprechadzat kusok dalej, ze v sekaciku vedla ludovky mali nadherne malilinke veci pre chlapceka...polovicu novych veci /moj velky corgon by ich uz neobliekol/...a strasne sa mi pacil kocik, super vysoky...xixi... 😀

dida81
9. nov 2010

@stvura - 😀 diky, kocik je važne perfektný ! 😉
...ked ten moj nie je až taký mlinky.... bude mat rok a nosi č. 86 😀

stvura
9. nov 2010

@dida81 😀 tak to rovnaku velkost ako moj dvojrocny... 😀

deina
9. nov 2010

Taky je malinky? 😅 Tento moj starsi sa neviem kam taha... ale aj mladsi bude asi dlhy, len zatial este "dohana". Ja som sa smiala, ked on zacal nosit 86, tak kamoskina mala akurat vyrastla v 80-tky (bude mat 3 roky v maji).

ericica
9. nov 2010

@tinusi tinus zajtra rano ho kuknem v telefone a poslem ti sms 😉 🙂

adrioska
11. nov 2010

Ahojte baby,
viete mi niekto povedat, ak chcem ist s malym k logopedicke, musim mat odporucanie od pediatricky? Ako to tam prebieha, plati sa za "vysetrenie"/sedenie? Viete mi niekoho aj odporucit? Dakujem vam za odpoved 🙂

monica25
12. nov 2010

@adrioska ahoj ano musis mat odporucenie,my chodime do hotela korzo ,za sedenie nic neplatis,ak by si chcela dam ti na nu tel.kontakt,je to velmi zlata pani dr.

adrioska
12. nov 2010

@monica25 mas IP 🙂

moon1979
12. nov 2010

@dida81 no a co mam povedat ja:? drobecek ma necelych 8 mesiacov a nosi c. 80
na sirku mu je to sice volne ale na dlzku akurat ... a uz aj z niektorych nohavic ked si sadne mu trcia nohy 😀

dida81
13. nov 2010

@moon1979 😉

stvura
16. nov 2010

@deina no hold, ale ty mas vysokeho manzela...moj je len trocha vyssi odo mna...ale merali mi ho v utorok u lekarky, normalne narastol, ma 86-87cm a 12.5kg...

deina
16. nov 2010

Baby, kde v meste robia oficialne preklady? Potrebujem (uradne) prelozit rodne listy deti do Nemciny a neviem, kde som taketo preklady videla. Zeby niekde v Kovaku?

gabikasz
16. nov 2010

deina na podzámskej 34 by mala byť firma Bonumeng,alebo Judr Csutkay prekladá s uradnou pečiatkou.

deina
16. nov 2010

@gabikasz, dakujem. 🙂 V ktorej casti Podzamskej? Tie novsie polyfunkcne domy (kde je aj Pre deti)?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre