Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

gabikasz
16. nov 2010

Deina smer Gogoľova po pravej strane

deina
17. nov 2010

Dakujem, to bude tam, ako som myslela. 🙂 Da sa tam dostat s kocikom, nevies? Mal by tam byt asi vytah, tak sa mi zda...

marianas
17. nov 2010

Ahojte. Neviete my poradiť kam ísť plávať so 6-mesačným bábätkom. Som zo Šurian. Kde sa Vám páčilo a kde nie? Vďaka za rady.

deina
17. nov 2010

@marianas, my sme chodili do Nitry a pacilo sa nam, len teraz neviem, kde to bude dalej byvat, kedze boli nejake zmeny. Aj v Patinciach sa da plavat.

deina
18. nov 2010

Este by som potrebovala... aky kolok treba na zapisanie dietata do pasu? Je to na pockanie?

dida81
18. nov 2010

@marianas - v NR sme boli spokojne. U Mirky Bednárikovej 😀 . Bola super.
Bližsie sa tu neplava s babatkami.. 😝

zuzin78
19. nov 2010

Ahojte
chcem sa vas spytat nahodou mi neviete poradit v NZ doktora ,ktora robi 3D ultrazvuk? nasla som Havlasa. vraj on je super .
a este jedna otazocka, mam ist do nemocnice na velky ultrazvuk, a neviete mi prosim napisat dokedy su tam? tie co teraz niekedy rodili.

dakujem za odpovede a prepacte ze som sa tu bez opytania vopchala. 😉

deina
19. nov 2010

@zuzin78, to s nemocnicou a ultrazvukom neviem. Ale 3D okrem Havlasa robi aj Stanko (presnejsie Renckova u Stanka), aj Korcok ml na Bitunkovej a tusim su aj lacnejsi.

katika1
19. nov 2010

@zuzin78 na velkom uzv sú od 11.30 do 13.00 sa mi vidí..a sú tam na 2. poschodí

deina
19. nov 2010

@katika1, ahoj, aj teba vidiet? Nemas teraz tmave vlasy? Tak sa mi zda, ze som ta videla v meste, mozno 2-3 tyzdne dozadu? A ze uz 32tt, krasne. 😵 😵

katika1
19. nov 2010

@deina ano, mám 🙂 hej hej aj ja som ťa videla, aj som sa chcela pristaviť, ale malý mi zdrhal a tak mi tvrdlo brucho, že som palila do auta si sadnuť 😝 😅

deina
19. nov 2010

@katika1, nedaleko Zamcanu? 😉 Idem ti odpisat na IP... (krpci spia, ja tu cajikujem)

katika1
19. nov 2010

@deina hej hej tam niekde 🙂
odpíš 🙂

fairynika
19. nov 2010

@zuzin78 Havlas je moj doktor a vrele odporucam. Je fakt super. Mne sa zda ze je od 11 ultrazvuk. ja som bola pred mesiacom 🙂

zuzin78
19. nov 2010

@katika1 dakujem za odpoved 🙂

zuzin78
19. nov 2010

@fairynika cakala si tam dlho?

zuzin78
19. nov 2010

@deina dakujem za odpoved 🙂

stvura
19. nov 2010

@zuzin78 ak mas tehotensku nevolnost, Havlasa by som nevolila... 😖 😒 😢 , fajci v ordinacii a cosom k nemu chodila {dala som sa preradit) ma neustale napinalo...ja som bola spokojna u Stanka (Renckovej), velmi mila, profesionalne, vyse polhodinovy ultrazvuk..

zuzin78
19. nov 2010

@stvura hmm, cigarety mi fakt vadia, doma nik nefajci. ☹ musim si pozistovat aj ceny kolko to u koho stoji. 😉

adrioska
19. nov 2010

Ahojte baby, neviete mi poradit nejakeho fajn zubara pre MM...ale nie sukromneho prosim...Hajdusek ho nechcel zobrat, lebo ma vela pacientov uz...tak neviem ako su ostatni vytazeni...diki za odpoved 🙂

dida81
19. nov 2010

@zuzin78 -ja sice Havlasovi nechodim, no na 4D som bola aj s mm a bol super! A nemal tam ani nafajcene ....
Mne sa zda on na 4D lepsi ... (co som videla foto a videa od viacerých,, tot moj nazor) 😉

lubinka26
19. nov 2010

@dida81 ahoj 🙂
ja som zas pocula, ze stanko ma novsi ultrazvuk a praveze on ma lepsie fotky 😀 tak ja neviem. ale stanko je aj v tom dobry, ze vsetko robi vo svojej ordinacii. aj prietoky atd. nikam netreba chodit.

deina
19. nov 2010

Zubara ineho ako sukromneho neviem. 😒

Ja som bola aj u Havlasa (s Miskom, starsim), aj u Stanka (s mladsim) a ak mozem porovnat, tak kvalita fotiek asi rovnaka, aj pristup u oboch fajn, Renckova bola zlata, Havlas tiez, u oboch to trvalo asi tristvrte hodinu - akurat, ze Stanko je o nieco lacnejsi, o 10 eur? Tak nejako. Od Havlasa sme sice mali krajsie fotky, ale to preto, lebo maly spolupracoval a bol dobre otoceny, kym pri Matkovi u Renckovej maly nespolupracoval, divne bol obrateny, tvar zaborena do placenty... 😅

fairynika
19. nov 2010

@zuzin78 nie hned ako sestricka otvorila dvere som jej dala papiere a do 5 minut ma uz volali 🙂

fairynika
19. nov 2010

@stvura to je hlupost ja som tam nikdy cigaretu necitila. ani som nic take nepocula 😖

dida81
19. nov 2010

@lubinka26 -može byt 😉 (ved ja som tam bola este vlani v lete 😉 )

stvura
20. nov 2010

@fairynika no ja som bola sklamana...aj jeho aroganciou...som nefajciar a cele tehotenstvo som velmi zle znasala vone, takze ma islo porazit ked ma nechal cakat dve hodiny v cakarni, kde kazda baba mala iny parfem a starsie tety boli "bezparfemove" a potom otvoril dvere do ordinacie a uz som letela po klucik...mozno si mala stastie, ja bohuzial nie. Mozno medzitym prestal...ktovie?
Kazdy gynekolog je vsak niekym chvaleny a niekym zatracovany, takze si treba najst toho svojho, s kym si ty spokojna ina nemusi byt a opacne.
Ja som bola u Stanka spokojna so 4D, s prvym som bola v Ba v Prosanuse (tam pristup super, ale velmi kratke sedenie). Stanko je fakt vyhodny v tych prietokoch, neviem ci ste citali diskusiu o tych prietokoch, vraj ich v nemocnici uz nerobia, taze ak si chce byt mamicka ista je super byt jeho pacientkou {ja nie som ale ak by som chcela tretie by som sa asi dala preradit k nemu i ked je "na konci sveta"}

@adrioska ked najdes super zubara v NZ daj aj mne vediet, lebo ja stale chodim k svojmu do Sale, lebo v NZ nikoho nepoznam a svoj chrup teda len tak niekomu nezverim.

fairynika
20. nov 2010

@stvura tak to si mala ozaj dost velku smolu. Ja som sa s tym nestretla. Tak tak kazdy ma urcity nazor na lekarov no ja som fakt spokojna s jeho pristupom a ze nic nezanedbava 🙂
Ja som zo Šurian a tu mame dost dobrych zubarov. Ja chodim k Hlavačkovi no tam je problem s terminom ale v centre je Starzykova ordinacia kde ich je dost a kazdy si ich dost chvali

ericica
20. nov 2010

@stvura ahojky mam taky pocit ze som ta videla v piatok na bitunkovej v cakarni u detskej.....zdalo sa mi ze si to ty aj si sa na mna kukla,,,ja som si bola pre papiere len pre malu lebo nasa dr bola chora a Szaboova ju zastupovala.....

ema.nz
20. nov 2010

@katika1 ty uz pomaly budes rodit a ja som si len asi pred 2tyzdnami vsimla na FB,ze budete mat babatko,gratulujeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

@deina ja z teba "umrem",ked som videla tvoju tortu 😕 😕 😕 no sikulkaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 a neverim ti,ze si ju robila 1.x 😝 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre