Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
16. jan 2011

@mamuli, ja som kedysi kupila tento caj vo Vegafyte, skus obchody so zdravou vyzivou, mohli by to tam mat.

mamuli
16. jan 2011

@deina dakujem za tip, zajtra skusim - mna napadli len lekarne, pozerala som aj v supermarketoch, ale nič. Tak kuknem v zdravej výžive - nevieš náhodou kde su take obchody? Poznala som len jeden - ten zbúrali, kde je teraz nový Lidl postavený.........

adrioska
17. jan 2011

@mamuli ten obchod je prestahovany oproti Socialnej poistovni, v takom novom polyfunkcnom dome na Podzamskej ulici, vedla je budova Obvodneho uradu alebo co to je...

andrea2603
17. jan 2011

@mamuli ja som ten čaj pred rokom kupovala na Podzámskej ul., je tam taký mini obchod s čajmi a pod., oproti cez cestu sú domáce potreby 😉

dida81
17. jan 2011

@mamuli ahoj, už si zohnala? Ak nie, ja Ti darujem 😀
Mám skoro cele balenie, vypila som len jeden sáčok a do rána som porodila 😉

dida81
17. jan 2011

@luciamk -už mas to cislo? Lebo v stredu idem mojej gyn. možem ti ho potom poslat.

ema.nz
17. jan 2011

@dida81 no koho to tu nevidim 😉 😀

dida81
17. jan 2011

@ema.nz ajoj 😉

ema.nz
17. jan 2011

@dida81 😵 😉 kedy dame ministretko? 😉

ema.nz
17. jan 2011

@deina a tebe neverim,ze si predtym nikdy nepiekla 😲 😠 😀 ved tvoje torty nemaju chybu 😵 😵 😵

dida81
17. jan 2011

@ema.nz kedy? zajtra doobeda?

dida81
17. jan 2011

@ema.nz @deina - a jasne, Deina klame 😀 😀 😀 Ale nie, no schovas do vačku vychyrene cukrárky!! Také vkusne ich máš! Velmi peknucké ozaj! 😉 Si sikovnik! 🙂

ema.nz
17. jan 2011

@dida81 zajtra moze byt 🙂 ved si cinkneme 😉 a aj mne je jasne,ze deina klame 😀 😀 ved su dokonale 😵 😵 😵

dida81
17. jan 2011

@ema.nz oukej drahá 😉 tak si voláme! 😉

lubinka26
17. jan 2011

@mamuli ja som ho dnes kupila v Bio obchode pod pizzeriou Lucinka (Podzamska ul.). v lekarni aj na mna dnes len kukali 😀 a vola sa to ostruzina malinova, od zajtra idem na to 😉

dida81
18. jan 2011

Ja sa pamatám, ked som ho pred rokom a pol zhánala, nikde ho nemali, až nakoniec mi ho objednali v lekárni v Aquariu.

@lubinka26 -už si zbalená? 😉

lubinka26
18. jan 2011

@dida81 no tak ty si sa im musela pacit viac, pretoze aj tam som bola a mladik tvrdil, ze to pozna, ale ze to uz nemavaju 😀
no vcera som dokupili posledne zakladne veci a v podstate, ked si to hodim do nejakej tasky, tak som 🙂 akurat, ze este musim dat vyprat jednu varku veciciek a vsetko pozehlit.... kedze musim lezat, neviem ako to spravim...
ako sa mate? Jakubko poslucha?

deina
18. jan 2011

No toto a tu o mne takto. 😀 Priznavam sa, predtym som zvykla piect krtkove torty. 😅 Nejako ma to chytilo... len to tu nema kto pojest, bola som teraz zobrat kus z Miskovej kamoske, nech si daju.

Jaaaj, Misko mi tak velmi kasle, ked si lahne, neviem, co to ma znamenat...

dida81
18. jan 2011

@lubinka26 -no tak to som sa zasmiala 😀
Ale tak bolo to už davnejsie, vtedy mladik hadam este studoval 😀
Dakujeme, mame sa OK 😉 Len už teškam na slnecne pocasicko 😎
Ved uvidis potom ako sa Ti bude fajne kočíkat 😉 Už sa teškás na malinku, vsak? Pekne meno, skoro ako to moje 😀 😀 😀
@deina - posli mi kusok, ja si dam rada 😉

deina
18. jan 2011

@dida81, no ved pridi. 😉 😅

dida81
18. jan 2011

@deina ešte mam v mrazaku taku supernu z Jakubkovej oslavy .. asi ju vytiahnem 😅
Kedy pridete do NZ?

deina
18. jan 2011

@dida81, az na sestrinu svadbu prideme (16.april), skor asi tazko (mm setri dovolenku na leto).

dida81
18. jan 2011

@deina tak vidime asi až v lete, co?
(skoro po roku 😅 )

deina
18. jan 2011

Mozno sa bude dat, nepride len presne na sestrinu svadbu, ale take 2 dni vopred urcite.

mamuli
19. jan 2011

Jej dakujem baby, už som dnes ten čajík maliník kúpila - vo Fytovega, tam je hned parkovisko, tak som nemusela behať pešo. Chvílu som sa bránila, že ja nechcem ostružinu malinovú, ale nakoniec ma ukecali, že je to to isté. Potom som sa zastavila v lekárni a pýtala som si popôrodné vložky - a zasa na mna kukali že čo to chcem 😖 , tak skúsim zajtra v zdravotných potrebách v novej nemocke 🙂 . V hračkárstve na Podzámskej majú 50 percent zlavu na všetko - vraj končia, kúpila som kolotoč nad postielku aj pestunku fisher price za pár drobných, teším sa 😀 .

majulienka32
19. jan 2011

@mamuli poporodne vlozky maju aj v zdravotnickych potrebach vedla autobusovej stanice, a kup si tam hned aj na tie vlozky sietkovane nohavicky poporodne 😉

mamuli
19. jan 2011

@majulienka32 No super, zajtra vyrazím do tých zdravotných potrieb, kupim aj tie nohavičky, na tie som aj zabudla 😝 😀 😀 😀 .

deina
19. jan 2011

Nepojde niekto na tuto besedu?

http://www.slobodavockovani.sk/news/beseda-o-oc... 😉

adrioska
20. jan 2011

@deina Jeeeda Deina, ja by som aj sla, no uvidim, to uz bude zajtra, resp. dnes 😅 , mohol by aj muz ist so mnou, nech aj jeho presvedcim o rizikach ockovania...diki za info

nienna
20. jan 2011

ahojte Novozámčanky 🙂 neviete mi prosím niektorá poradiť nejakého dobrého endokrinológa/ičku v NZ alebo okolí??? hlavne nech je to normálny, milí človek. ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre