• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
@martina44 ahoj, ja sa tiez chystam uz coskoro rodit v nz a dufam, ze to dobre dopadne, lebo tiez nebudem mat svojho gynekologa, ale su tu aj sikovni lekari, tak len dufat, ze niekto z nich bude mat sluzbu :slight_smile:
@susannz taky porod by som si priala aj ja :slight_smile:
25. apr 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina44 hmm tak vraj je dobré ak tam máš aj muža..síce môj stihol pribehnúť len na porod placenty:slight_smile: viem čo to je, moj robí týždňovky stále:( ale neboj, väčší odpor a strach ako ja k NZ nemocnioci nemôže mať už nikto a fakt som bola príjemne prekvapená
@michala1515 :slight_smile: takl držím palce... ja som pre ľahký porod robila všetko čo sa dalo:slight_smile:
25. apr 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michala1515 tak ty to mas za par budem na teba mysliet ale tak ja este dva mesiace :slight_smile: ale nech len vsetko dopadne dobre a nech mame miminka v naruci no nie?
25. apr 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannz no ja som muza chcela on sa boji alebo ja neviem povedal ze pri porode nebude a bodka a ze ho nemam ani prosit ze je pevne rozhodnuty :frowning2: ale tak mozno lepsie ako keby mi tam mali aj jeho kriesit :slight_smile: no nie :slight_smile:
25. apr 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannz rodila si v termine? a co vsetko si pre to spravila? pri druhom to vraj celkovo ide rychlejsie, ale ak si mala taky aj prvy, tak mozno naozaj nieco zabralo :slight_smile:
25. apr 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina44 dakujem :slight_smile: moj manzel tiez dlho vahal, mal obavy ci to zvladne :wink: my sme sa tak dohodli, ze bude od zaciatku ako sa bude dat pri mne, ja si myslim, ze pocas kontrakcii mozu byt manzelia napomocni a ak mu pride nevolno, alebo sa bude citit neprijemne, jednoduche vyjde von a vrati sa, ked uz bude mala umyta a pekna :slight_smile: nutiti ich urcite do toho nemozeme
25. apr 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michala1515 ved toto nutit ho do toho clovek nemoze a ja to ani nechcem ... dufam ze to vsetko dobre dopadne aj ked tam nebude muz :slight_smile: hlavne nech je malinky v poriadku a ja a potom si nas moze prist pozriet no nie :slight_smile:
jaj uz sa neviem dockat kedy to budeme mat za sebou hrozne sa bojim ci nebudem rodit skor ci to na mna nepride skor :frowning2:
25. apr 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani ja neviem co ma tam caka v tej porodnici ale hadam to ujde raz dva .Ja uz len cakam kedy to pride lebo mozem rodit aj skor
25. apr 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peta_84 ahoj a to bolo u ktorej doktorky? diki :slight_smile:
25. apr 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina44 jasné.. neoplatí sa nútiť ho..moj zas chcel..a nestihol..chi... :grinning: len ti radím, zober si na porodnú salu zo sebou telefon, lebo tiie dve hodiny tam ležať je dlho,, tak aspoň budeš môcť telefonovať a oznamovať novinku:slight_smile: ja som plno ľudí pobudila o druhej v noci:slight_smile:
@michala1515 rodila som o 4dni skor.. mala som rovnako pri obidvoch.. ráno na poradni, že žiaden náznak porodu v noci odtok plodovej vody, pomalý nástup kontrakcií a porod..pri prvom do hodiny a 40minút, pri druhom do dvoch hodín a 15minút...čiže prvý bol rýchlejší a tam som toľko toho nerobila..teraz.. cvičila, používala EPI-NO, masírovala hrádzu..a ako mi známa lekárka odporúčala..čo najviac sexu :grinning:
25. apr 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannz to mi dovolia na salu zobrat mobil? a pocuj nemozes mi dat do IP co si treba do NZ nemocnice so sebou priniest nech si postupne balim a nech nic nezabudnem :slight_smile:
25. apr 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannz ahoj - niekedy v júni sa k tebe rada pridám :wink:
25. apr 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina44 jasné, že dovolia.. ja som ho mala v župane na vešiaku a potom som si ho vypýtala, nech mi ho drahý pdá a mala som ho celý čas na porodnom stole vedľa seba.. jasné, napíšem ti cez týždeň, ak by som zabudla, kľudne mi pripomeň dobre? ja mám občas deravú hlavu:slight_smile:
25. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@delilah1 :slight_smile: to budem rada, lebo samej kočíkovať je fakt také..blé:slight_smile: pozerám, že máme spoločných priateľov:slight_smile:
25. apr 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannz jasne pripomeniem dala som si ta do priatelov :slight_smile:
smiem sa ta spytat kde presne byvas?
25. apr 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina44 ok, :slight_smile: no bývam na Nábrežnej neďaleko Balografu
25. apr 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannz hej - len než už aj ja kočíkam :slight_smile: my sme si už tuším aj pred časom písali a teraz čítam, že si mala dobrý pôrod - tak to ma teší :slight_smile: tie kočky mám z našej súkromnej témy - oni sú tiež júnovky :slight_smile:
25. apr 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@delilah1 aháá a ja som s nimi v druhej súkromnej.. sme spolu začali snažilkovať:slight_smile:) no môže byť..ja mám pamäť na mená mizivú.. a tváre tu nevidno:slight_smile: a veru hej mala som úplne výborný porod:slight_smile:
25. apr 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina44 pre istotu som ti poslala ten nejaký zoznam, aby som nesľubovala a zabudnem.. asi toľko ma napadlo, čo som potrebovala..
25. apr 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa ja natiahnuť, kým mi drobec dovolí trochu si pospať...:slight_smile: dobrú noc
25. apr 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannz hej našla som si ťa v int. pošte :slight_smile: sa mi páčila tvoja foto zo 4D a tak som sa pýtala u koho si bola :slight_smile:
25. apr 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannz neviem kde to je :frowning2: ja moc NZ nepoznam
25. apr 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrioska to bolo u dr. prazdnovskej..
25. apr 2011 o 22:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@delilah1 hej to si pamätám:slight_smile:
@martina44 no je to na skok od hrádze od rieky:slight_smile:
26. apr 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, prosíííííím, zajtra máme ísť k MUDr. Dancziovej s malým do rizikovej poradne a ja neviem, kde to presne je. Neviete niektorá kde má presne ambulanciu. Dakujem.
26. apr 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamuli
rizikovú poradnu som videla tam kde je pohotovost pre dospelych na tej istej chodbe vzadu
26. apr 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 Dakujeeem, takže na chodbe vzadu - budeme hľadať :slight_smile:
26. apr 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! ja sice rodim az v septembri ale chcela by som niektoru poprosit ci by ste mi nenapisali zoznam veci ktore treba do nemocnice? a ci nerobili problémy s oteckom pri pôrode lebo som pocula zevraj si to nezelaju a pustia len podla nalady. dakujem
28. apr 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianna7
otecko ma pravo byt pri porode, takze ziadne naladovanie, treba na tom trvat ...
pre babo - dlhorukave body, jednorazove plienky, bavlnene plienky aspon 3 ks, oblecenie podla pocasia na cestu domov, ciapocku, rukavicky, ponozky, pripadne overal, vlhcene utierky, ostatne budes mat k dispozicii

pre teba - hygienicke vlozky, uterak, vsetky toaletne potreby, ja som mala aj stahovaci pas na brucho, ked som ho mala volne, velmi ma bolelo po cisarovi, takze pri stahovani mi bolo lepsie a aj kvoli maternici je to fajn (ale u kazdej je to individualne), doklady, sobasny list (po mne ho vobec nechceli, ale tiez od jednej chcu od dalsej nie), tehu knizku, nocne kosele dostanes erarne :slight_smile:

ine ma zatial v rychlosti nenapada, ked ma napadne dopisem :slight_smile:
28. apr 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 dakujem za odpoved. Tak dufam, ze ten môj manzel nezdupka a bude tam lebo zatial je hrdina a tvrdi ze urcite pojde:slight_smile: takze si budeme na tom trvat.
28. apr 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok