Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

mandreaa
19. okt 2011

@deina Renckova, ma vlastne ambulanciu u Stanka, oni robia spolu 🙂

kubuska
20. okt 2011

@maminazdvorov ahoj 🙂 já jsem z Branova, to je hned za dvormi:D

maminazdvorov
20. okt 2011

🙂 hej hej poznam ;)

miskovamama
2. nov 2011

ahojte maminky chodi niektora do zamcanu na to ciri-biri aj v madarskom jazyku?

michala1515
3. nov 2011

ahojte dievcata, nie je tu nejaka mamicka na kocikovanie? 🙂 uz ma to samu nebavi, prave sme sa pristahovali na sidlisko juh. mam 6 mesacnu dcerku.

babu218
8. nov 2011

Ahojte baby neviete niektora kolko berie Renčková ked si ju chcem zavolat k porodu?díky

stepanka13
17. nov 2011

@fairynika ahoj, ja jsem ze Suran. Vdala jsem se tu a bydlim tu neco pres rok. Moc lidi tu nepoznam. Mam trosku starsi holcicku, 21mesicu, ale rada nekdy zajdu kocikovat. Stepanka

fairynika
17. nov 2011

@stepanka13 jej super budem rada🙂 ozvy sa a vybehneme do ulic s drobcami 🙂

stepanka13
17. nov 2011

Ahoj, jsem trosku zmatena z tohoto dopisovani. Moje cislo je 0915 323 886 nebo jsem i na FB, tak se mi lip pise.Rada se stretnu. Kde presne bydlis v Suranoch? Stepanka

lubinka26
19. nov 2011

@fairynika dojdi na meder 🙂 a mozme spolu kocikat 🙂

fairynika
20. nov 2011

@lubinka26 haha vsak ani neviem kde to je 🙂 🙂 inak ako sa mate?

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubinka26
20. nov 2011

@fairynika ani ja som nevedela 😀 vsak Palarikovo je kusocek od Surian 🙂 Mozno niekedy vybehnem 🙂 mame sa dobre, Bibi je uz velka. Je dobrucka (spinka, papa, kaka vyborne) ako ked bola babatko, akurat je velka nezbednicka 😒 Hlavne ze sme zdrave 😀 😀 a vy? rada by som vas videla, uz sa blizi 9. mesiac.... neuveritelneee 🙂
@stvura s tebou pocitam uz dlhsiu dobu 🙂 a vzdy ked ideme po hlavnej, kukam ktory dom to moze byt, co si spominala, ze staviate 😀

fairynika
20. nov 2011

@lubinka26 no to je 🙂vy sa tam stahujete??no ked budes v suranoch a mat cas kludne vybehneme na cajik 🙂my tiez kajka lieta po posteli ako besna, vzdy ked ju dame na podlahu skonci to velkou ranou do hlavy ako keby zabuda ze to bolii ale uz si pomaly zvyka 🙂cakam kedy jej vyjdu horne zubky,uz sa toho nemozem dockat....ide to rychlo

lubinka26
20. nov 2011

@fairynika v maji budu 4 roky, co tu byvame 🙂 mo bibi sa prave akurat prerezal prvy horny zobok, druhy uz ma na male, je ho vidiet, ale este nie je prerezany 🙂 chvalabohu obisli sme sa bez teploty, hnaciek a podobnych vedlajsich prejavov tak ako pri spodnych. no do surian nechodim, ale aspon budeme mat dovod 😉 urcite sa ozvem, rada vas zasa uvidim 🙂

fairynika
20. nov 2011

aha nevedela som.....nasa ma horne dasienka obrovske uz druhy tyzden tak dufam ze aj jej sa zacne prerezavat zubocek....tak to budem rada vypadnem z denneho stereotypu aspon 😉

usmev2222
23. nov 2011

ahojte maminy... viete o nejakej akcii na Mikulasa pre male deti? Bude nieco? dakujeeeeem

usmev2222
23. nov 2011

@michala1515 ahoj.. tak vitaj v NZ... aj ja byvam na Juhu 🙂

tinci
28. nov 2011

@zuzana2580 ahoj chcem sa este spytat na Halmesovu - co vsetko zahrnal ten ultrazvuk, aj kontrolu organov, fotky alebo CD a co to cele stalo ?Chcela by som k nej v zime ist...dakujem moc.

zuzana2580
28. nov 2011

@tinci ahoj,ale to sa asi tej nespravnej pytas,ja sice chodim k Dr. Halmešovej,ale ked som bola tehu som este nezila na SK,takze ultrazvuk mi nerobila ona,teda hej ale taky ten normalny v ramci preventivky,neviem ti odpovedat,ale niektore maminky sa urcite ozvu...ja mozem len povedat,ze pani donktorka je velmi mila a ustretova zienka a nic nenecha na nahodu 🙂 😉 🙂

michala1515
28. nov 2011

dievcata, viete mi odporučit nejaku sikovnu kocku co robi gelove nechty? dakujem 🙂

gabuci
28. nov 2011

@michala1515 To priamo v NZ alebo môže byť aj inde?

michala1515
28. nov 2011

@gabuci priamo v nz, snad sa tu nejaka najde, nechce sa mi niekam mimo chodit kvoli nechtom

gabuci
28. nov 2011

@michala1515 -rozumiem.Ináč to máš autom len tak 15 minút cesty,ked iné nenájdeš.Však NZ nie je malé mesto,tak určite sa ti podarí niekoho zohnať.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michala1515
29. nov 2011

@stvura dakujem 🙂 nemas na nu kontakt nahodou?

liluska78
29. nov 2011

@kubuska Ahoj ,nastreluju nausnice v parfumerii Fann na korze,stalo te 10 eur aj s nausnicami,myslim,ze ceny este nesli hore,kym som nebola na materskej tak som nastrelovala aj ja kedze tam pracujem,je to uplne bezpecne a rychle,nekrvaca to a ani sa to nezvykne zapalit,len sa treba o to starat a cistit to s liehom,hybat s nausnicami a nevyberat mesiac.

liluska78
29. nov 2011

@zuzana2580 Ahoj ja chodim k Bezakovej je skvela,ordinuje u Stanka kazdu stredu.

deina
30. nov 2011

@michala1515, na plavarni v kadernictve (kadernicka Monika) je jedna nechtarka, chodi k nej moja mama aj sestra a obe su spokojne.

sterea
2. dec 2011

Ahojte maminy, neviete mi poradiť seriózneho advokáta z NZ so zameraním na majetkové vysporiadanie? Dakujem,Z.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre