• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
@bambulka248
myslíš predpôrodnú prípravu u pani Kalmanovej? ja tam už chodím. bola som dvakrát, ale tento pondelok nejdem, lebo musím ležať.
ale ak chceš teraz začať, tak je ten najvyšší čas, podľa mňa...trvá to 7 týždňov
1. apr 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka_1983 hmm tak v pondelok asi pojdem. to tam len tak pridem? co si mam vziat so sebou? diky
1. apr 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabuci , doktor Korčok má ordinaciu v NZ /v Starbeku/,,,chodim k nemu,,,netreba sa trepat do Štúrova
1. apr 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alicia28 to som nevedela,že aj v NZ má momentálne ordináciu,hoci do tej budovy chodím aj ja ku Kolejákovej občas.Ked som ja rodila,doktor Korčok mladší robil ešte v nemocnici,teraz viem,že má ordináciu v Štúrove,(chodím tam len nie k nemu)aj to mi povedali,že chodí do Komárna do nemocnice,ale to som si nevšimla,že má 3/4D ultrazvuk aj v NZ.Ešte lepšie,potom kto potrebuje má na výber.
1. apr 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka248
zober si pohodlné oblečenie na cvičenie, vodu a niečo malé na zjedenie, lebo to trvá tri hodiny
1. apr 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabuci , ja chodim ku Korčokovi už 3 roky a stale len do NZ, najprv som chodila na Bitunkovu ulicu ale odtial prešiel do starbeku,
v NZ nemocnici uz nepracuje,,,dal vypoved / dovody si domysli ze preco :grinning: - lebo to tam uzasne funguje :grinning:
1. apr 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,

uz som to pisala aj do inej temy.
chcem odist od mojej sucasnej gyn.k Dr.Renckovej.
no zajtra by som jej chcela zavolat a ist na jednu prehliadku este pred porodom.
Neviete nahodou, ze kolko si asi tak pyta za jedno taketo vysetrenie ?
dkujem za odpovede.
1. apr 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,maminy poradte mi prosím nejakého dobrého pediatra/pediatričku tu v zámkoch. Ja velmi neviem kto je aký a či je dobrý.Napíšte mi prosím váš názor na vášho pediatra ,či takého o ktorom viete že je dobrý, prípadne aj kritiku ak máte zlu skusenosť. dakujem za odpovede
11. apr 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamicky nepoznate pediatra mudr. Kortec? Vraj prebera ambulanciu po mudr. Hogenbuchovej
13. apr 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lion13 ahoj...zatiaľ sa striedajú,ale aj ja som počula,že preberie ambulanciu... :slight_smile:
13. apr 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbet124 a nevieš čo je zač? hladam pediatra a potrebovala by som poradit :slight_smile:
14. apr 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lion13 celkom sa mi pozdáva...sa mi zdá,že viac prezrie deti...a celkom je príjemný :slight_smile: len niekedy neviem,keĎ sa rozprávame,že či už dopovedal alebo ešte bude pokračovať :grinning: ...inak ja som bola spokojná aj s dr.Hogenbuchovou,vlastne aj som...a ďalšie plus,nikdy som nebola v čakárni viac ako cca desať minút a je tam velmi zlatá sestrička :wink:
14. apr 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbet124 a kde ma ordinaciu?
14. apr 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lion13 zatiaľ na T.Vansovej 65, skoro tam ako sú kurty...tam býva doktorka a aj tam je ordinácia...a aj on tam zatiaľ ordinuje...keď chceš,môžem ti poslať tel.č. do IP :slight_smile:
14. apr 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbet124 no to mam dost od ruky ja byvam pri socialke, ale posli mi prosim cislo do IP dakujem :slight_smile:
14. apr 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lion13 no...aj ja ich mám dosť od ruky :unamused: ,bývame pri Bani,ale počula som,že by mal prebrať jej pacientov a mal by mať ambulanciu v Starbecu...ale to na 100% neviem :unamused: @susannz by možno vedela povedať...ona mi väčšinou povedala,čo sa ich týka...no uvidíme...ale doktorky ani doktora som sa na to priamo nepýtala...inak zatiaľ mám podpísané zmluvy s doktorkou...
14. apr 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbet124
@lion13 doktor sa mal tento alebo budúci týždeň sťahovať do starbecu... a vraj ke´d ho bude treba zastupovať, už nebude zastupovať Hogenbuchová..ale to som len tak počula
14. apr 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia203
@lion13 ja som všetkými 10timi za dr.kotreca..podľa mňa má bohaté skúsenosti (prax v sydney a v londýne) a deti fakt poriadne prezrie, má k nim dobrý prístup a je dôkladný..jediné mínus je fakt ako písala @alzbet124 , že nie vždy viem, či skončil, alebo ešte chce niečo povedať..ja sa zvyknem spýtať, či to je všetko:slight_smile: čo mám zlé skúsenosti sú galovičová, hrachovská a ešte jena na k ale to si nepamätám:slight_smile:
14. apr 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@susannz dakujem ti za názor, asi si necham poradit a budem sa u neho informovat ci berie pacientov.
15. apr 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannz ešte ma napadlo tel.číslo na dr. Kotreca náhodou nemas? alebo zavolam dr. Hogenbuchovej a ta ma snad potom naviguje co a ako :confused:
15. apr 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lion13 no aj ja mám to číslo, čo som mala na hogenbuchovú.. zatiaľ iné nemajú, teda o tom neviem:slight_smile:
15. apr 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, prepacte, ze sa tu vkradnem , ale nechodi niektora z vas kupovat do firmy ARC? :wink:
16. apr 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lion13
@susannz ahojte...práve som volala so švagrinou a dr.Kotrec už je presťahovaný do Starbecu...je na prízemí,vedľa výťahu, ale nevšimla si, či si nechal tel.číslo čo mala doktorka,alebo má nové...
17. apr 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbet124 dakujem, zajtra tam idem na endokrinologiu tak sa pozriem
17. apr 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbet124 no tak by mi už mohli zaolať, Maťko ešte nemal očkovanie spravené
17. apr 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannz keď chceš,môžem sa spýtať :slight_smile: ja by som mala ísť tento týždeň do poradne...asi vo štvrtok pôjdem...inak,mne nikdy nevolali...vždy som sa ja ozvala...
17. apr 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susannz preco si nebola spokona s dr. galovicovou?
17. apr 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbet124 aj ja som im už pár krát volala, ale raz nemali očkovaciu látku a potom sa sťahovali, tak sestrička povedala, že zavolá..ale asi sa ozvem ja:slight_smile:
@lubinka26 k nej som chodila ešte so starším synom a vôbec sa mi nepáčil jej postoj ani k bábätku ani k mamičkám..určila malému, že má alergiu na mlieko.. a vysvitlo potom u druhej lekárky, že žiadnu alergiu nemal, že to bol jednoducho ten detský ekzem či ako sa to volá a ona určila, že to bola alergia...
17. apr 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky prosim vas, niekde som citala, ze je u nas plavanie pre deticky, neviete mi dat nejake info, alebo aspon www?
a naaahodou neviete mi poradit, kde by som tu zohnala kostym sasa? dakujem :slight_smile:
18. apr 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok