• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
19. apr 2016 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, Ostal mi balik plienok PAMPERS PREMIUM CARE 1 - 88 ks a 2 -80 ks. Zelene PAMPERS 2 new baby dry.
Posuniem ze veľmi vyhodnych 11€/ ks
A 2x 100 ml BIODERMA ATODERM PO ZINC, 9,9€/ ks
20. apr 2016 o 10:57  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence, po stoooo rokoch sem pisem opat. Pred cca 9 rokmi sme intenzivne frcali na koni v tejto teme, aj stretavali sa.... a aj kamaratstva dodnes ostali. :grinning:
no, chcem sa opytat na jaslicky v NZ. ake su fajn, kedy sa nahlasit a hlavne ci su volne miesta...a cena je ako?
dakujem vam
Anetka
20. apr 2016 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nutka ahoj, podla toho ake jaslicky mas namysli... ak mestske tak my sme tam boli od dvoch mesiacov zahlaseny a zial nedostali sme sa.. lebo v robote sa nevedeli rozhybat a ked som konecne volala do jasliciek tak v ten den prerozdelovali deti.. Za opytanie ale nic nedas a pokial viem tak v septembri este mali miesto... Mne tam chodil starsi syn a bola som spokojna..
20. apr 2016 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas nemate informacie ci poziciava novozamocka porodnica monitor dychu? Dakujem
14. jan o 20:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok